Binbaşı
31 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 246 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Selamlar arkadaşlar,

yaklaşık 20 gündür gigabit paket kullanıyorum ilk önce kullanmayacağım modemin ücretini kitlediler ordan gıcık oldum, son olarakta 30 saat boyunca bağlandı alamadım iade istedim o vakiti tabi efendim 24 saati geçmiş arızanız verelim iadeyi dediler sonra arayıp ama efendim siz dün gece saat 2de 10 dakika boyunca ip almışsınız geçmemiş 24 saati dediler ve sonunda yıldım dedim lanet olsun iptal edin şimdi 936 lira cayma bedeli isteniyor. Benim sorum şu daha 1 ay bile olmayan bu arızalı interneti nasıl daha uyguna iptal edebilirim?

Bir de M.H benden kullanmadığım ayların parasınıda istiyor, sadece bu ayki indirim miktarını istemesi gerekmiyor mu?

Selamlar arkadaşlar,

Beylikdüzünde oturup gigafiber kullanan arkadaş varsa mahallesini yazabilir mi?

Selamlar arkadaşlar,

Gigabit paketi kullanıyorum 2 gündür baya memnunum. Sorunuz varsa cevaplamaya çalışırım.

Superonlineda vardı ama ping ve netflix vs gibi servislerde hız limiti var diye tercih etmedim.

Selamlar arkadaşlar 1000 megabitlik paketi düşünüyorum fakat 20 lira modem ücreti istiyorlar. Bende zaten gigabit modem-router-switch hepsi var bu dandik cihaza 20 lira vermek istemiyorum bunun bir yolu yok mu acaba?

Selamlar arkadaşlar,

C# ile konsolda yaş hesabı ve kaldı geçti hesabı nasıl yapılırla alakalı iki tane video yükledim.

C# ile Yaş Hesaplama | Örneklerle Başlangıç Seviyesi C# Eğitimi

C# ile Ortalama ve Kaldı Geçti Hesabı | Örneklerle Başlangıç Seviyesi C# Eğitimi

Selamlar,

Dairemde turk telekom ve super online gigabit fiber desteği var fakat turknetteki gibi 140 liraya yaralanamıyorum acaba en uygun hangi sağlayıcıdan alabilirim?

Selamlar,

comnet'te turk telekom alt yapısından 100 megabit kullanıyorum (ftth) superonline 1 gigabite geçmeyi düşünüyorum fakat bu routing ve latency konuları çok kafamı karıştırdı acaba kullanan birisi via.valve.net'e tracert sonucunu paylaşabilir mi?

Benimki böyle:

Selamlar,

beylikduzunde gigafiber kullanan var mi acaba?

Selamlar arkadaşlar

istanbul pert durumda godzilla geldi ama hala @nallart ortalarda yok o yüzden bu sene konuyu ben açayım dedim kar fotolarınızı bekliyoruz :D

Selam bu tvyi almayi dusunuyorum.

onu alma bunu al seklinde oneriniz varmi?

www.n11.com
Samsung QE55Q70A 55" 4K Ultra HD Smart QLED TV Fiyatları ve Özellikleri
https://www.n11.com/urun/samsung-qe55q70a-55-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-2089407?magaza=avrupa
Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.512
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 245.751 (Bu ay: 861)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.015 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.