Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basketbol seyircisinin olması gerektiği yere futbol holiganları gelirse böyle maç vermek kaçınılmaz olur.Fikret Orman bütçe bütçe diye ağlayacağına bu branşta adam akıllı atılımlar yapmalı ve bir basketbol kültürü yakalamalı.Bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan en önemli faktörlerden ilki bütçelerin arttırılması.Diğeri de kaliteli ve kulübe ait ait bir salon.Bunlar olduktan sonra taraftar profili de değişmeye başlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

ulan 2 kere aynı set yenir mi

Amaç ne ?
    Burada bunu yazarak laf sokayım derken kendı takımının o oyununu Obra nın o setını değersizleştirmiş oldun bılmem farkında mısın ?

O 2 set sıradan bır set değildi cok iyi uyguladılar bız de faul yapamadık.

laf sokulcak bir şey yok ortada 2 kere aynı set yenir mi demişim? değersizleştirmek ne alaka?

al açar açar izlersin

https://twitter.com/hizlihucum/status/875073472929705984

Orada senın takımın basarısı var faul yapamamazı sağladılar .Ama sen yazmıssın kı nasıl yedınız bu aynı setlerı dıye ..sankı cok basıt seylermıs gıbı .

Anlamadıysan halen yapacak sey yok

Ben setlerın kalıtesını zaten bılıyorum merak etme halen kıskırtma amacındasın vıdeolarını atıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazık oldu.Taraftar hata yaptı.Uzatmaya götürmekte takımın hatası tabi.Önümüzdeki maça bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Futboldaki başarısızlığın üstünü örtme playoff 2. maçı bugünmüş, fenerlilerin tutunacak tek dalları

Şaka bir yana fener zaten seriyi götürecektir. İnşallah sürpriz yapabiliriz , ama olmasa da canları sağolsun bu kadronun ve koçumuzun

13 şampiyonlu mağlubiyetin kaçınılmaz olduğunu bildiği için erkenden futbol hebele demeye başlamış. O çok sevdiğin futbol dahil tüm spor dallarında sizden büyük takımız. Gidip hentbolunu izleyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Duygusuz İfade

quote:

Futboldaki başarısızlığın üstünü örtme playoff 2. maçı bugünmüş, fenerlilerin tutunacak tek dalları

Şaka bir yana fener zaten seriyi götürecektir. İnşallah sürpriz yapabiliriz , ama olmasa da canları sağolsun bu kadronun ve koçumuzun

13 şampiyonlu mağlubiyetin kaçınılmaz olduğunu bildiği için erkenden futbol hebele demeye başlamış. O çok sevdiğin futbol dahil tüm spor dallarında sizden büyük takımız. Gidip hentbolunu izleyebilirsin

Hadi yol al üçüncü, uefaya doğru Başakşehir'in arkasından

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Sen ne biçim Beşiktaşlısın birader yuh sana milleti tahrik edip maçı karşıya veriyorlar görmüyor musun teknik faullük ne var orada saniyesinde de anons yapıyor şerefsiz ter silecek zaman mı orada 1 dakika kalmış ben daha beşiktaşlıya laf anlatıyorsam hohoo yazık

Eyoruk sağlam adamdır adam tek başına savunuyor Beşiktaş'ı bizim konuda bence celallenme hemen
  • quote:

quote:

quote:

Hadi yol al üçüncü, uefaya doğru Başakşehir'in arkasından

Sizi süpürmeden bir yere gitmek yok he doğru mağlubiyetin yerini yapmıştın zaten canları sağolsun

• Duygusuz İfade kullanıcısına yanıt
    İstediğin kadar süpür fark etmez, futbolda şampiyon olalım da isterseniz yerleri süpürün
  • quote:

İstediğin kadar süpür fark etmez, futbolda şampiyon olalım da isterseniz yerleri süpürün

Ha gayret 6 şampiyonluk daha var farkı kapatırsın bu arada biz süpürmeye devam.
  • salonı stat zanneden bjk taraftarının hazin sonu . Resmen adamlar kendi takımlarını sabote etti.Konu da bir kaç bjk'li hala teknik faüllük,anonsluk bir durum yoktu falan diyerek savunmaya çalışıyor ,komik duruma düşürüyorlar.Açın izleyin maç sonu konuşmasında ufuk sarıca'yı, o da bu durumdan ne kadar rahatsız olduğunu belli etti,eğer ki gerçekten teknik faüllük bir durum olmasa maç sonunda böyle sessiz kalır mıydı zannediyordunuz ufuk'u?Ayrıca teknik faül sonrası ne yapıyorsunuz siz ya diyerek kendi bench'ini de tepkisini gösterdi..Bütün anonslar ve fauller gayet yerindeydi.

Ve sürekli her yenildiğiniz maçtan sonra konuyu futbola çevirmeye çalışmanız da ayrı bir komiklik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Haziran 2017; 0:23:40 >
  • quote:

quote:

Siz para harcamaya devam edin baskette, futbolda geçen sene yapmıştınız 70 milyon ama kim kimi süpürdü görmüştük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 15 Haziran 2017; 0:25:0 >

• quote:

quote:

quote:

Siz para harcamaya devam edin baskette, futbolda geçen sene yapmıştınız 70 milyon ama kim kimi süpürdü görmüştük

Ederiz merak etme Avrupa şampiyona yakışır. Siz ne yapmıştınız acaba Avrupa'da çok sevdiğin futbolda? En son RVP dillemişti öyle hatırlıyorum.

Bu arada çok sevdiğin futbolu da kattım 13 şampiyonlu aşağıda bak:
    Bu sezon 3 branşta (Futbol-Basketbol-Voleybol) oynanan 14 F.Bahçe-Beşiktaş maçı:

11 F.Bahçe Galibiyeti
    2 Beraberlik
    1 Beşiktaş Galibiyeti

• Duygusuz İfade kullanıcısına yanıt
    Valla bence komplekslerini kendine sakla. Futbolun başarısızlığını bile bizim konuda tahrik ederek çıkarmaya çalışıyorsunuz. Biz şampiyon olmuşuz zaten aslanım, bizi o 25 milyonluk basket takımınızla isterseniz 500 kez yenin. Bizim diğer eurolig takımlarını geçip buraya gelmemiz bile büyük başarı 5 milyon euroluk bütçe ve verim alamadığımız oyun kurucu ile.

O yüzden istediğini yaz fark etmez, boşuna tahrik etmeye çalışıyorsun
  • quote:

Valla bence komplekslerini kendine sakla. Futbolun başarısızlığını bile bizim konuda tahrik ederek çıkarmaya çalışıyorsunuz. Biz şampiyon olmuşuz zaten aslanım, bizi o 25 milyonluk basket takımınızla isterseniz 500 kez yenin. Bizim diğer eurolig takımlarını geçip buraya gelmemiz bile büyük başarı 5 milyon euroluk bütçe ve verim alamadığımız oyun kurucu ile.

Koçum boş boş konuşma. Futbolun ezikliğini basketten çıkarıyorsun diyorsun kendin gelmiş basket konusunda futbol diye artistlik yapıyorsun.
  • quote:

quote:

Koçum boş boş konuşma. Futbolun ezikliğini basketten çıkarıyorsun diyorsun kendin gelmiş basket konusunda futbol diye artistlik yapıyorsun.

Ben bir şey yapmadım ki, eski mesajımı alıntılayan sensin. Ben oraya yazmışım zaten biz sezonun en büyük kupasını aldık zaten diye. Kendini basket ile tatmin etmeye çalışan sensin

• quote:

quote:

quote:

Ben bir şey yapmadım ki, eski mesajımı alıntılayan sensin. Ben oraya yazmışım zaten biz sezonun en büyük kupasını aldık zaten diye. Kendini basket ile tatmin etmeye çalışan sensin

Bir şey yapmadın? Gelmiş süpürülmenin ezikliğini futbol ile avunmaya çalışmışsın hem de basketbol konusunda. Senin rüyanda göremeyeceğin kupayı alan takıma dil uzatmaya çalışıyorsun. Bizim 2004'te yakaladığımız başarıyı 2017'de sözde yakalamışsın (!). Bir de eziklikten bahsediyorsun.

• Çok temiz yendik yalnız. Uzata uzata.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bir şey yapmadın? Gelmiş süpürülmenin ezikliğini futbol ile avunmaya çalışmışsın hem de basketbol konusunda. Senin rüyanda göremeyeceğin kupayı alan takıma dil uzatmaya çalışıyorsun. Bizim 2004'te yakaladığımız başarıyı 2017'de sözde yakalamışsın (!). Bir de eziklikten bahsediyorsun.

Ben baskette buraya kadar gelmemiz başarı, zaten biz en büyük kupayı aldık diyorum sen ne diyorsun. Zaten sonuç aşağı yukarı belliydi, sürpriz yapmaya çalıştık ama olmadı. Bu bütçe ile bu kadar yapacak bir şey yok. Size ne söylesek batıyor zaten. Ne yapalım bütçeler birbirine denkti ama kaybettik mi diyelim? Yoksa futbolda kupa aldık ama basketi kazanmak daha önemliydi falan mı diyelim size anlamadım ki

• En buyuk kupa derken?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam basketbol bölümünde basketbol konusunda futbol başarısıyla övünüyor Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.
  • 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.