Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orda o hakem ne yaptı etti karıştırdı ortalığı, ilk 3 anonsun hepsi doğru ve gerekliydi ama 4. anonsun olmasının tek sebebi o hakem. Bogdanovic denen şahıs orda tamamen oyunu soğutmak için sözde ter falan siliyor, o hakem bile bile tekniği çaldı Ufuk'a zaten onu kolluyodu maçın başından beri.
    Anca kendilerini basketbolda tatmin eden taraftarcıklarda sevinebilir bu haksız galibiyetlerine. Futbolda bu sezon da bunlara kupa yok.
  • Yav bizim neyimize basketbol allah aşkına, az sonra parkeye de iner bizimkiler. Ben böyle bi kitle görmedim. Resmen elimizle verdik maçı, hatta seriyi.
  • Şu son teknik faulle hakettiler o tezahüratı.İlk 3 anons tamam ama son tezahüratı hakettiler.

Çokta önemli değil maçı kazansan da sonuç değişmeyecekti nasılsa.En azından stres atılmıştır biraz
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Sen ne biçim Beşiktaşlısın birader yuh sana milleti tahrik edip maçı karşıya veriyorlar görmüyor musun teknik faullük ne var orada saniyesinde de anons yapıyor şerefsiz ter silecek zaman mı orada 1 dakika kalmış ben daha beşiktaşlıya laf anlatıyorsam hohoo yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Allah belanızı versin şerefsizin evlatları sizi neyin teknik faulünü çalıyorsun orada bu sefer taraftarın hiçbir suçu yok 1 dakika kalmış götümüzden ter akmış maçı alıp karşıya veriyorsun şerefsizin tohumları sizi

Allah aşkına bir daha basketbol izleme.
  • quote:

Sen ne biçim Beşiktaşlısın birader yuh sana milleti tahrik edip maçı karşıya veriyorlar görmüyor musun teknik faullük ne var orada saniyesinde de anons yapıyor şerefsiz ter silecek zaman mı orada 1 dakika kalmış ben daha beşiktaşlıya laf anlatıyorsam hohoo yazık

Kendisini ciddiye almanı önermiyorum. Blokla geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

Allah belanızı versin şerefsizin evlatları sizi neyin teknik faulünü çalıyorsun orada bu sefer taraftarın hiçbir suçu yok 1 dakika kalmış götümüzden ter akmış maçı alıp karşıya veriyorsun şerefsizin tohumları sizi

Ya senin yaşın kadar basketbol oynadım ben boş yapma da kaybol
  • quote:

Tamam anlatma o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Belli. Daha oyuncu topu eline almadan 5 saniye sayımının başlamayacağını bilmiyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belli. Daha oyuncu topu eline almadan 5 saniye sayımının başlamayacağını bilmiyorsun.

Ben 5 saniye doldu top niye bize geçmedi mi dedim? 1.5 dakika kalmış benchte millet heyecanla ayağa kalktı diye teknik faul çalıyorsun puan farkı 1! Şu an spikerler de söylüyor bu tarz teknik fauller aşırı az rastlanan türden ve bunu gelip Şampiyonluk serisinde 1 dakika kala yaparsan hiç kimse kusura bakmasın orada işler karışır. Serinin zaten kader maçı 1 dakika kala şampiyonluğu veriyorsun! ilk 3 anons için konunun yukarı çıkarsan kendi taraftarıma da laf söylediğimi görebilirsin!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 5 saniye doldu top niye bize geçmedi mi dedim? 1.5 dakika kalmış benchte millet heyecanla ayağa kalktı diye teknik faul çalıyorsun puan farkı 1! Şu an spikerler de söylüyor bu tarz teknik fauller aşırı az rastlanan türden ve bunu gelip Şampiyonluk serisinde 1 dakika kala yaparsan hiç kimse kusura bakmasın orada işler karışır. Serinin zaten kader maçı 1 dakika kala şampiyonluğu veriyorsun! ilk 3 anons için konunun yukarı çıkarsan kendi taraftarıma da laf söylediğimi görebilirsin!

O zaman hakeme değil kendi benchine laf söyleyeceksin. Oyuncu topu eline almamış etmemiş, hakem saymaya başlamamış, ne diye 7 kişi ayağa fırlıyor? Kimseye gider yaptırmazlar basketbolda, yaparsan da yersin böyle tekniği.

hea diyorsan ki ben teknik foulun hangi durumlarda çalındığını bilmiyorum, lütfen bi daha cevap verme bana.

• Orada Bogı kasten yapıyorsa da kendı kenar yonetımın oyle huraa dıye kalkarsa olmaz tabı yersın teknık faulu Zaten Ufuk Sarıca da söylendı .Ama bızım taraftar hakeme soylenıyor ıste

Hadı alalım su macı ya
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hangi koşulda ne çalınacağını gayet iyi biliyorum. Cevap vermemi istemiyorsan sen bana cevap vermeyebilirsin zor değil. Ben deminki cevabımda da söyledim hatta spikerlerden de örnek gösterdim. Bu kadar kritik ötesi bir pozisyonda eşine az rastlanır bir teknik faul çalınıyor. Kim kime gider yapıyor ne diyorsun anlamadım yaşını da merak ediyorum bu arada yersin tekniği falan tekniği yedik zaten de olayın saçmalığını anlatıyorum ben sana he sen kabul etmezsin ayrı ama çocuk gibi yorumlarla gelme bana
  • Off fena top cevırdıler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan 2 kere aynı set yenir mi
  • 2 kez oyun başladı 1 tane faul yapamadık arkadaş yazık günah emeklere ya sadece faul yapacaksın ve maç bitecek bu kadar basitti. Faul yapamadık gittik 2 boş adam bıraktık bir de. Çok yazık oldu bu uzatma.
  • Bitti.
    Malum kesım o sandalye atanlar bomba atanlar kına yakın artık..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerizeklılıkta kendimizi aştık! Tebrikler! Şu fenerden maç alamamamız tamamen kendi salaklığımız.Adamlar sezonun en disiplinsiz günlerini geçiriyorlar. Diğer elenmiş takımlardan biri olsa en azından bir maç alırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

ulan 2 kere aynı set yenir mi

Amaç ne ?
    Burada bunu yazarak laf sokayım derken kendı takımının o oyununu Obra nın o setını değersizleştirmiş oldun bılmem farkında mısın ?

O 2 set sıradan bır set değildi cok iyi uyguladılar bız de faul yapamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

ulan 2 kere aynı set yenir mi

Amaç ne ?
    Burada bunu yazarak laf sokayım derken kendı takımının o oyununu Obra nın o setını değersizleştirmiş oldun bılmem farkında mısın ?

O 2 set sıradan bır set değildi cok iyi uyguladılar bız de faul yapamadık.

laf sokulcak bir şey yok ortada 2 kere aynı set yenir mi demişim? değersizleştirmek ne alaka?

al açar açar izlersin

https://twitter.com/hizlihucum/status/875073472929705984

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 14 Haziran 2017; 23:4:12 >

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.