R

Binbaşı
01 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 143 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Podolski, Atınç'a topsuz alanda arkadan daldı kart verilmedi. Üstelik top Atınç'ta değildi, topu kaleciye oynasa ve podolski profesyonelce çirkeflik yapsa bir şey demezdim fakat bilerek arkadan yapılan bir müdahale var.

Selçuk 2 kez 2. sarıdan kırmızı kart görmeliydi fakat hakemcikleri göstermedi.

Penaltımız yendi, Carole'a kırmızı kart çıkmadı.

Yasin'in pozisyonu penaltı değil. Sorarlarsa kollanıyoruz. Ağlıyoruz.

diye bir laf vardır. Düelloyu kaybet fakat savaşı kazan diye çevirebilir. Sahada futbol oynayarak kazanamayacağını bilenler yıllardır bildiğimiz hikayeyi dün akşam yine uyguladı. Başrolünde senelik 25 milyon TL alıp birkaç maç çirkeflik yapan futbolcu müsveddesi vardı. Gelecek FFP cezasındaki en büyük ağırlığı olan futbolcu. Bu galibiyet ile yine sezon sonuna kadar uyuyacaklar.

Bu konuyu Beşiktaşlıların vakitlerini boş şeylere harcamaması için açtım. Bu konuya mesaj atmayın, dünkü maç ile ilgili konulara ve tahriklere cevap vermeyin, laf anlatmaya çalışmayın. Hakikati inkar eden, sizinle aynı realitede bulunmayan insanlarla iletişim kurmayın. Kendinizi sosyal medyada heba etmeniz bu takıma bir şey kazandırmaz. Tribüne aklıselim gidip doğru desteği vermek, eyyamcı spor kanallarını izlememek, futbol takımı hakkında fikir alışverişi yapmak sezon sonunda bizi güldürecek.

Sezon sonu olacaklar;

Aynı futbolcular, farklı teknik adam, aynı forma, aynı ''duruş'', aynı senaryo.

Farklı futbolcular, aynı teknik adam, aynı forma, aynı duruş, aynı senaryo.

Alanya'ya verildi. Birazdan video düşer koyarız.
https://twitter.com/davrannn/status/823595211049828356

De Souza, Tolgay'a sağ eliyle net bir şekilde vuruyor ama FB'li olmayı öğrenmiş demek ki hakeme göstermeden yapabilmiş hareketi. bilica, lugano, em*e, volkan, bekir gibi sayısız çirkef oyunculara sahip olmuş FB'ye yakışan bir oyuncu olmuş De Souza. Nefretini yüzünde görebildiniz mi?
https://twitter.com/davrannn/status/805092029663506432

RVP'nin, yine Tolgay'ın sanki futbol hayatını bitirmek istermişcesine yaptığı harekete bakalım. Sağ ayağıyla bir müdahalede bulunuyor önce, müdahalesi başarısız oluyor ve top ondan uzaklaşıyor. O anda sol ayağıyla kasten Tolgay'ın aşil tendonunu hedef alıyor. Aklı başında, belli bir IQ'su bulunan her insanın kırmızı kart diyebileceği bir pozisyonda kart yok.
https://twitter.com/BelkiSusar/status/805097128343306240

İşte böyle bir kulüple uğraşıyoruz. Tarihin en büyük şakası. Tek konuştukları pozisyon Tosic'in, Lens'e yaptığı, topu hedef alan ve kasten yapmadığı faul. En azından bizler gönül rahatlığıyla Tosic'in yaptığı hareketi kasten yapmadığını söyleyebiliyoruz fakat rakip takım taraftarları her zamanki çirkefliklerini böyle pozisyonlardan söz etmeyerek bile başarabiliyorlar. Ben artık yoruldum. Sanki aralarında anlaşarak ve bilerek realiteden uzaklamışlar. Ya bilerek yapıyorlar ya da hepsi birer robot ve buna programlanmışlar. Bir FB'li arkadaş çıksa biz şaka yaptık dese de rahatlasam ya. Ben sıfırdan kendinden nefret ettirebilen bir taraftar grubu daha önce görmedim. Umarım 5 sene sonra 20 milyon Aziz Yıldırım ile uğraşmak zorunda kalmayız.
Geçen yıllarda yaptığımız hatayı yaparsak üzülürüz. Taraftar havaya girerse takım da girer. Her maçı tek tek kazanacağız. Şampi... Beşiktaş falan yazmayın sevinçlerimizi sezon sonuna saklayalım
hayırlı olsun arkiler.
birden fazla tekbir falan aldılar anlam veremedim. ben rüku secdemi yaptım 2 rekatta namazı bitirdim. bi de bana bakıyorlar ya ona bitiyorum
gelsin kavurmalar etler!! :D
Bayagi tutuldu :D
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.699
İkinci El Bölümü Mesajları: 216
Konularının görüntülenme sayısı: 75.386 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.081 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.