Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.897
Cevap
23
Favori
226.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basketbol konusunda futbol neden konuşulur anlamıyorum. Tamam futbolda şampiyon oldunuz, tebrik ediyorum. Beşiktaş futbol konusuna da tebrik mesajı yazmıştım zaten. Ama burada konu basketbol.

Bütçe meselesine gelirsek Her şey bütçe değil ama bütçe önemli tabiki. Beşiktaş taraftarı olarak bütçeniz çok fazla diyerek bize serzenişte bulunmanız çok anlamsız. Bütçemiz az diyerek kendi başkanınıza ve yönetiminize sitem etmeniz gerekir.

Ayrıca mücadelenizden ötürü de tebrik ediyorum. Bu iki maç finalde hak ederek yer aldığınızın bir göstergesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intermed I kullanıcısına yanıt
    Hocam senin gibi arkadaşların başımızın üstünde yeri var. Ama gördüğün gibi bazı arkadaşların kuyruk acısı futboldan geliyor. 13 şampiyonluktan girdi, bütçeden çıktı.

Basketbolda aramızda siklet ve tecrübe farkı olduğu açık. Biz de elimizden geleni yapıyoruz ve bir sürpriz yapmaya çalışıyoruz. Ama tabii ki kağıt üstüne en büyük favori sizsiniz. Bunu her zaman söyledik.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam ister beşiktaşlı ister fenerbahçeli olsun basket forumunda diğer branşların konuşulmasını başta Obradovic ve Sarıca olmak üzere iki takımında basketbol oyuncularına ve teknik ekibine saygısızlık olarak görüyorum.

Fenerbahçe muhteşem bir sezon geçiriyor avrupanın tartışmasız en iyi koçu ile avrupanın en iyi takımıyız şu anda.

Beşiktaş da çok iyi bir sezon geçiriyor, mütevazı kadrosu ile Türkiye'nin en iyi koçlarından birisi sayesinde 4 EL takımının olduğu ligi normal sezonda 2. Bitirip finale kaldınız . Finalde de avrupa şampiyonuna karşı kafa kafaya oynuyorsunuz.

Basketbol forumlarinda bunları konuşmamız gerekiyor.

Hocam sizde birileri ile inatlaşıp başka konulara kaymadığınız zaman gayet mantıklı konuşuyorsunuz. Sadece futbol taraftarı değil, basketbol sever olduğunuz da belli oluyor . Sizin gibi arkadaşlarında bizim başımızın üstünde yeri var. Sadece fanatiklik yapmaya gelen futbol holiganları forumu kirletmekten başka bir ile yaramıyor.

• Arkadaşlar konuma gelir misiniz ve ya buradan söyleyim -cevap vericekseniz lütfen beni etiketleyin- İstanbul Üsküdar'da oturuyorum uygun bir fiyatta basketbol kursu veren bir yer biliyor musunuz? -15 yaşında bayan- Bir haftadır araştırma yapıyorum bir şey bulamadım parasızlığın gözü kör olsun 130 tl altında biliyorsanız söyler misiniz?

• Roll ve Kenan umarım bir maçın daha içine etmez. Bir direnç gösterilecekse o, bu maçtır. Hakkımızda hayırlısı olsun!
  • Serinin en önemli maçında ilk 2 maç süper oynayan Stimac bu maç çok kötü ya şansa bak
  • Adamın kolu uzadı resmen..Maç bitti Fenerbahçe hücumda ilk 2 mçatan daha iyi derken yakaladık.

Yalnız seyircinin anlamsız tezahüratları var.Çok saçma.Hele Hırsız Burak ne alaka arkadaş ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İNŞAALLAH şu maçı kazanalım
  • Şu takımın basketbol seyircisi oluşmadı bi türlü, takım tam ritm yakaladı şimdi 3. anonsu yersek maçı elimizle veririz. Azıcık akıllı olması lazım şu taraftarın ya.
  • Yaw salak bunlar mal bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Do Bemol Kerim

Şu takımın basketbol seyircisi oluşmadı bi türlü, takım tam ritm yakaladı şimdi 3. anonsu yersek maçı elimizle veririz. Azıcık akıllı olması lazım şu taraftarın ya.

Al işte, yazıklar olsun ya. Resmen takımı sabote ettiler, allah belanızı versin sizin.
  • Oha yeniyoruz. Taraftar tam salak ama. İnşallah kendi kendimizi yakmayız.

• Nasıl bir küfür etsek bilmiyorum
  • Hadi şimdi yine durdurun oyunu bakalım..hadı atın o ses bombalarını !

• 4. Anons

• Allah belanızı versin neyin teknik faulünü çalıyorsun orada bu sefer taraftarın hiçbir suçu yok 1 dakika kalmış götümüzden ter akmış maçı alıp karşıya veriyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 14 Haziran 2017; 22:12:16 >
  • Komik. dalga geçerdim normalde ama şu sahadaki mücadeleye yazık oldu Ufuk Sarıca ve ekibine yazık.
  • EFENDİ BEŞİKTAŞ !!! (?)

Neremizle gülsek şu lafa ya? Efendi Beşiktaş'mış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha yaa
    Lan kımse hakem makem ötmesın valla söverım ..Bır de sandalye falan fırlattı hıyarlar.Lan salaklar nıye her fırsatta cürkeflik yapıyorsunuz hayvanlaşıyorsunuz ! Adam gıbı ıslıklarsın tepkını koyarsın kendınce olur bıter

Sımdı elendın ıste yarın dersın hakem dıye sonrakı gun dersın butce dıye en sonunda da ehee yaw Euroleague'i kım ızlıyor kı yaw dersın durursun!

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Allah belanızı versin şerefsizin evlatları sizi neyin teknik faulünü çalıyorsun orada bu sefer taraftarın hiçbir suçu yok 1 dakika kalmış götümüzden ter akmış maçı alıp karşıya veriyorsun şerefsizin tohumları sizi

Tabı tabı..

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.