Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
32.856
Cevap
1.295
Favori
2.020.148
Tıklama
Giriş
    148 Mesaj

Çocuk kolunda tutacaksa ne ala bizimki o konularda biraz rahatsız künye taktılar koluna o gün koparıp attı künyeyi
    |
    |
    nabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@fastforyou, peki diş çıkarma döneminde çok sıkıntılı mıydı?

@hasansargn, hocam sizin aldığınız kolye yada bilekliğin modelini ve fiyat bilgisini özelden paylaşırmısınız.

@alex23644, evet hocam birde öyle bir durum var. o yüzden kolye almak mantıklı gibi geliyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: fastforyou , alex23644 , hasansargn

Model veya Fiyat yok hocam dükkan abimin, diz dedim, çocuğun boynuna göre dizdi. Sadece gerçek kehribar dizdi, epoksi vs den çakmalari oluyormuş.
    Ayak bileği için de oldugunu duydum ama görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj

bilgi için çok teşekkür ederim. @egyoruk
    |
    |
    egyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bazı mağazalar sadece toptan satıyor, bazıları serileri satabiliyor.(4'lü 5'li olarak aynı ürün farklı bedende) Özellikle 0-12 ay çocuk için 3,6,9,12 aylık diye giden serileri almak çok mantıklı oluyor. Ürünler bilindik bebek mağazalarına göre en az yüzde 30 daha uygun fiyatlı idi.

10'lu oldukça kaliteli hastane çıkışı 55, 5'lisi 25, zıbınlar tanesi 4-7 TL arasından, bornozlu havlulu terlikli havlu takımı 45'den, 1-4 yaş taytlar 10-12 lira civarından, müslin bezler 13 liradan alındı. Aklıma gelenler bunlar. Ama en az 2-3 saat ayırmalı ve mağazaların çoğunu gezmeniz lazım ona göre gidin. Cumartesi açık mıdır bilmiyorum.

Mağaza adı mesaj atıp boşuna sormayın çünkü gerçekten bilmiyorum 15-20 yere girdik 5-6'sından ürün aldık, kabaca yarısı sadece toptan satışımız var dedi.
    |
    |

Oyun çadırı fiyatının bir tık üstüne çadır artı kamp seti. Biz beğendik. Migros da yüzde elli indirimli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Allah analı babalı büyütsün, iyi günlerini görmeyi nasip etsin inşallah.
    |
    |

İlginç bir şekilde biz de faydasını gördük diyenlerdenim, hatta acaba bize mi öyle geliyor diye birkaç günlüğüne çıkardık ve bariz şekilde etki ettiğini farkettik. Sadece diş çıkarma döneminde değil genelde daha sakin bir bebek oluyor bizimkisi maşallah diyeyim.

Tabi diğer arkadaşların dediği gibi gerçek kehribar olduğuna emin olmanız lazım. Ben eminönündeki kuru kahveci mehmet efendinin bir sokak üstündeki alibaba doğaltaş'dan aldım. Bizdeki damla kehribar, sarı renkli. Birkaç taşı kırıldı düştü. Satan eleman arada bir duru su ile sudan geçirmemizi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lymph -- 21 Nisan 2019; 10:23:25 >
    |
    |
    |
    GGR06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunlar bebegin enerjisini emiyor ondan bebek sakin oluyor.

|
    |
    lymph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hocam enerjisini emse yorgun ve halsiz olmazmıydı?

|
    |
    nickimsonikimsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu urunler ile ilgili pozitif yorumlar arttikca bilsel olarak hic bir ise yaramasinin imkansiz oldugu ancak ortaçağ artigi bu ürünler talep goruyor.
    Eee talep goruyorda banane ?
    Bakin bunlarin kullanimi finlandiya ve bazı gelismiş ulkelerde yasakladi ebeveyn plasebo yaşasin tatlin olsun diye bebekler boğuluyor bu lanet orta çağ vodoo eşyaları yuzunden.
    Kanmayin efendim taş yahu allahın taşı taş kime ne fayda getire bilir ?!

Vücut taşın türüne göre ten ile teması sonucu belirli hormonlar salgılar. İnanmayabilirsin; o zaman güneşe çıktığımızda vücudun d3 vitamini ürettiğide saçma değil mi trol kardeşim benim.

"Ne alaka yaaa güneşe çıkıyosun vücut vitamin üretiyor bırakın kardeşim bu ortaçağ işlerini" demeni bekliyorum şimdi senden

|
    |

Kardesim uzatmayalim
    Güneşten uvb ışıni sayesimde vucudumuz d vitaminini sentezliyor da .
    Sen bize anlat kutsal taşından cıkan ışınları bizde aydınlanalim
    Cahil cesareti bu olsa gerek .

|
    |

Bence de boş konuşma artık, git egonu duvar dibinde tatmin et.

|
    |

Orijinalden alıntı: destinee

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/easywalker-mini-buggy-bebek-arabasi-431078104?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=308049948609&utm_term=64077667667&ga_prodid=431078104&ga_merchantid=120893681&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjwqfDlBRBDEiwAigXUaB1FcLnk1f-OqyLUWnEp1kQx5Nyr88Rei1Woslk0FC9JBTkAIojloxoCJAAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

1000 lira civarında bulunuyor bunlar biz bunu aldık çok memnunuz. araba çok rahat hareket ediyor. ibiza marka aracım tüplü ve yedek lastik bagajda duruyor ona rağmen rahat sığıyor.
    Ben 5 ay önce aldım hocam. :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar bebeklerin diş çıkarma döneminde huzursuzluğunun giderilmesi ve sakinleşmesi için kehribar kolyesi yada bilekliği tavsiye ediyorlar. Kullanan ve faydasını gören var mı?
    Hocam sertifikalı olan bir markadan temin ettik 1 hafta 10 gün boynunda durdu bizim ufaklığın hiç bir faydasını görmedik. Fayda gördüğüne yemin edenler bile biliyorum çevremde ama yüzde yüz bir etki eder diyemeyiz sizin ufaklığa. Şans işi sanırım
    |
    |

Yalnız bahsettiğin şey güneş, Yaşam kaynaklarından biri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1292 Mesaj

Anlatmaya çalıştığım şey birşeyin sentezlenmesi veya üretilmesi için illa oral yoldan birşey alınması şart değil pek ala değişik ve istediğim gibi bir örnekti sonuçta.
    Arkadaş sordu ben faydasını gördüm dedim, inanan inanır inanmayan inanmaz bu kadar basit

|
    |
    jr_schaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.