Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
32.837
Cevap
1.290
Favori
2.016.600
Tıklama
Giriş
    175 Mesaj

18 kg dan sonra tekrar oto koltuğu almamk bütçe açısından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfatihakgun

18 kg dan sonra tekrar oto koltuğu almamk bütçe açısından.
    https://forum.donanimhaber.com/otomobil-bebek-cocuk-koltuklari-ilk-sayfa-guncel-13-03-2017--12197828

Hocam bence sen bu yazıyı ve konudaki son 10 sayfayı falan oku, tavsiye ederim.

0-36 çok tavsiye edilmez. Eğer elinizde ana kucağı varsa zaten onu ilk 9-12 ay ters bağlayarak kullanacaksınız, sonrasında oto koltuğuna geçersiniz. 18 Kg bir çocuk yaklaşık 5-6 yaş civarına denk geliyor, o kadar oturur mu çocuk bilmiyorum, ya da o yaştan sonra normal koltukta oturabilir, bunu düşünün derim.

Yukarıda paylaştığım konudaki ilk mesajı ve son sayfaları okumanızı tekrar tavsiye ediyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    391 Mesaj
    Merhabalar sevgili abilerim kardeşlerim allah izin verirse 4 ay sonra yeğenim olacak erkek hediye olarak bebek icin yatacak beşik almak istiyorum bu mobilya tarzi olandan kafes tarzinda lutfen bi akil verirmisiniz hic anlamiyorum nasil bisey olmali onerdiginiz ürün varmi tecrubelerinizden tavsiye alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

https://bebedecor.com.tr/tr/urunler-kategori-karyolalar/2

2-3 sene önce 800 TL civarıydı fiyatları. Şu an çok makul fiyatlar. Masif ahşap ve boyası zararlı madde içermiyor. Süngeri İşbir marka ve uygun sertlikte. Tekstil kısmı oeko-tex sertifikalı.
    Yalnız cibinlik kullanışlı değil ve yan süngerler cılız.

|
    |
    tugays77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar baston araba tavsiyeniz var mıdır, benim kız 1 yaşına geldi travel sistem artık çekilecek dert değil :)

• Çavuş
    43 Mesaj
    iyi günler

22 aylık oğlum var en son doktor kontrolune gittigimizde menenjit aşısı yaptırmamızdan bahsetti.ülkede bulunan suriyeli arap vatandaşlar nedeniyle oluşmakta tehlike yaratabilir dedi.

şu andada devlet hastaneleri karşılamıyor yaklaşık 400 tl civarında 1 dozu ve 3 doz aşı olmak gerekiyormuş. istanbul anadolu yakasında oturuyorum. menenjit aşısı yaptıran aramızda arkadaşlar var ise daha uygun fiyat hakkında bilgilendirrise memnun olurum.

Bende baston araba bakiyorum bu aralar. Benim kız da 2 yaşında. Yatabilenler kısmen daha pahalı. Kararsiz kaldim bende.

|
    |
    electro.tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: captain3737

iyi günler

22 aylık oğlum var en son doktor kontrolune gittigimizde menenjit aşısı yaptırmamızdan bahsetti.ülkede bulunan suriyeli arap vatandaşlar nedeniyle oluşmakta tehlike yaratabilir dedi.

şu andada devlet hastaneleri karşılamıyor yaklaşık 400 tl civarında 1 dozu ve 3 doz aşı olmak gerekiyormuş. istanbul anadolu yakasında oturuyorum. menenjit aşısı yaptıran aramızda arkadaşlar var ise daha uygun fiyat hakkında bilgilendirrise memnun olurum.
    Merhaba,

Hocam rota ve menenjit aşısı devlet tarafından karşılanmaz geç kalmıssınız gibi. 400x3 çok para gerçekten.

24 ay aşısı olduktan sanırım bir ay sonra tek doz menactra marka aşıyı yaptırdım. Şu an fiyatı 275 TL gözüküyor.
    |
    |
    captain3737 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: captain3737

iyi günler

İyi günler hocam;

Ben de dün 15. ay kontrolüne gittiğimde bahsetti doktorumuz. Şimdi öncelikle 2 tip menenjit aşısı var, biz daha önce menectra, menveo ve nimenrix aşı grubundan menectrayı tercih ederek 2 doz yaptırdık. Bu aşı grubu dörtlü memenjit karması olarak geçiyor. Size ve bize bahsettiği bu yeni çıkan menenjit b tipi aşı ve markası Bexsero. Türkiye'de Kasım 2018 de lisans almış, avrupada 3-4 senedir satılıyormuş ve Amerika, ingiltere dahil toplam 9 ülkede ulusal aşı takviminde ücretsiz olarak yapılıyor. Türkiye'de 1 doz fiyatı 403 tl ve 2+1 olarak toplam 3 doz uygulanıyormuş.
    Bulabildiğim bilgiler bu şekilde, hekim değilim. Bahsettiğim gibi diğer menenjit aşıları ve rota aşılarını yaptırdık, bu yeni çıkan aşıyı da yaptırmayı düünüyorum. Şu anda Türkiye'de görülen menenjit hastalğının yuzde 65 gibi büyük bir oranı b tipi menenjit olduğu yazıyor. Hac ziyareti ile, Orta Afrikadan gelenler, Suriye İran bölgesinden gelenler ile ülkemize taşınıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: TylerD. , GGR06 , captain3737

• Yarbay
    3355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egyoruk

İyi günler hocam;

Ben de dün 15. ay kontrolüne gittiğimde bahsetti doktorumuz. Şimdi öncelikle 2 tip menenjit aşısı var, biz daha önce menectra, menveo ve nimenrix aşı grubundan menectrayı tercih ederek 2 doz yaptırdık. Bu aşı grubu dörtlü memenjit karması olarak geçiyor. Size ve bize bahsettiği bu yeni çıkan menenjit b tipi aşı ve markası Bexsero. Türkiye'de Kasım 2018 de lisans almış, avrupada 3-4 senedir satılıyormuş ve Amerika, ingiltere dahil toplam 9 ülkede ulusal aşı takviminde ücretsiz olarak yapılıyor. Türkiye'de 1 doz fiyatı 403 tl ve 2+1 olarak toplam 3 doz uygulanıyormuş.
    Bulabildiğim bilgiler bu şekilde, hekim değilim. Bahsettiğim gibi diğer menenjit aşıları ve rota aşılarını yaptırdık, bu yeni çıkan aşıyı da yaptırmayı düünüyorum. Şu anda Türkiye'de görülen menenjit hastalğının yuzde 65 gibi büyük bir oranı b tipi menenjit olduğu yazıyor. Hac ziyareti ile, Orta Afrikadan gelenler, Suriye İran bölgesinden gelenler ile ülkemize taşınıyor.

Alıntıları Göster
    En güzeli kalabalık ortamlardan uzak durmak o zaman ne diyelim.
    |
    |

• Çavuş
    96 Mesaj

Merhabalar. Ben baston araba olarak ikinci el maclaren quest aldım oldukça memnunum. tavsiye ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: electro.tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ForzaEagles
    https://www.e-bebek.com/baby-me-devam-mendili-avantaj-paketi-10x56-adet-p-bae-200610/
    |
    |

Merhaba arkadaşlar, eğer özel sağlık sigortanız varsa bu aşının büyük kısmını karşılıyor. Direk gittiğiniz anlaşmalı hastanede yaptırabiliyorsunuz.

|
    |
    captain3737 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    sleepy kendi sitesinde e-ticaret e özel kampanya yapmış ilgilenenler baksın

kampanya
    |
    |
    Migrosta bugün sanalda yarın mağazalarda oyuncak ve kırtasiyelerde yüzde 30 40 50 indirim varmış.

İndirim sepette düşüyor.

Pilsan Eğitici Yer Karosu mesela. 39,90 dan yüzde 50 indirim. Oldukça iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurordek -- 18 Nisan 2019; 16:30:13 >
    |
    |
    Selam beyler, bizim çocukların gelmesine 3-3,5 ay gibi bir süre kaldı. Yavaş yavaş eksikliklerini tamamlıyoruz. İkiz olunca biraz erken davranıyoruz maliyet açısından :) Bu arada bilmeyenler için bir önerim olacak.www.tutumluanne.com diye bir site mevcut. Britax Römer Baby Safe I-Size oto koltuğunu birine hediye edilmiş ancak kullanılmamış şekilde 450 TL'ye aldım. Bu zamanda böyle fırsatlar bence çok değerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Arkadaşlar bebeklerin diş çıkarma döneminde huzursuzluğunun giderilmesi ve sakinleşmesi için kehribar kolyesi yada bilekliği tavsiye ediyorlar. Kullanan ve faydasını gören var mı?

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar bebeklerin diş çıkarma döneminde huzursuzluğunun giderilmesi ve sakinleşmesi için kehribar kolyesi yada bilekliği tavsiye ediyorlar. Kullanan ve faydasını gören var mı?
    Arkadaşım çok faydasını gördüğünü söledi,biz kullandık hiç bişey anlamadık

|
    |

Faydasını gördük ;) ama gerçek kehribar olması önemli :( ben tanıdıktan temin ettim.

https://www.facebook.com/groups/1682106921847426/

|
    |
    nabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.