Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.448
Cevap
1.420
Favori
2.589.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar merhaba, ankarada iyi bir sunnetci onerisi verebilir misiniz? fiyati da paylasirsaniz cok memnun olurum? bebk 2 yasina girmeden bir iki hafta . icince sunnet ettirmeyi dusunuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

arkadaslar merhaba, ankarada iyi bir sunnetci onerisi verebilir misiniz? fiyati da paylasirsaniz cok memnun olurum? bebk 2 yasina girmeden bir iki hafta . icince sunnet ettirmeyi dusunuyoruz.
    Bende ankara'da yer arıyorum uygun fiyatlı 40 günlük şu an bu ay yaptırcam bulursanız haber verin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

arkadaslar merhaba, ankarada iyi bir sunnetci onerisi verebilir misiniz? fiyati da paylasirsaniz cok memnun olurum? bebk 2 yasina girmeden bir iki hafta . icince sunnet ettirmeyi dusunuyoruz.
    Ankarada Kadir mutlu ya yaptırmıştık biz. Doktor değil eski sistem sünnetçi. Lakin ünlülerin sünnetçisi diye geçiyor. İşini düzgün yapan bir aile işletmesi. Fiyatta 1200 TL diye hatırlıyorum. Fotoğraf video bahşiş derken 1500 TL olur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Ankarada Kadir mutlu ya yaptırmıştık biz. Doktor değil eski sistem sünnetçi. Lakin ünlülerin sünnetçisi diye geçiyor. İşini düzgün yapan bir aile işletmesi. Fiyatta 1200 TL diye hatırlıyorum. Fotoğraf video bahşiş derken 1500 TL olur sanırım.

Alıntıları Göster
    Hey maşallah kalsın :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    cevap icin tesekkurler, maalesef bizim sunnetci diye tabir etttigimiz birkac kisi daha bulmustum daha oncesinde ancak esimi ikna edemedim. Illa doktor cerrah olsun istiyor. Bir de eski usul dikisli olsun istiyoruz, son zamanlarda lazerle yakma cok yayginlasti ancak cok fazla soru isareti var.

• slickman S kullanıcısına yanıt
    Bende bu konuyu sizin gibi çok araştırmıştım zamanında. Bende eski usül dikişli metodla yaptırdım. ismi bilinen özel hastanelerdeki doktor cerrahların bir kısmıyla görüştüm fakat hem fiyat olarak anlaşamadık hemde yapılacak işlemden çok tatmin olmadım.
    Yanlış hatırlamıyorsam özel hastaneler 1200-2500 bandında fiyat vermişlerdi. Hatta operasyona girecek cerrahın doçent yada prof olmasına göre de fiyat değişiyordu.
  • quote:

Bende bu konuyu sizin gibi çok araştırmıştım zamanında. Bende eski usül dikişli metodla yaptırdım. ismi bilinen özel hastanelerdeki doktor cerrahların bir kısmıyla görüştüm fakat hem fiyat olarak anlaşamadık hemde yapılacak işlemden çok tatmin olmadım.
    Yanlış hatırlamıyorsam özel hastaneler 1200-2500 bandında fiyat vermişlerdi. Hatta operasyona girecek cerrahın doçent yada prof olmasına göre de fiyat değişiyordu.
    siz nerde yaptirdiniz hocam, ve ne kadara?
    Dediğim gibi ben Kadir Mutlu da yaptırdım.Fiyatı tam hatırlayamıyorum ama 1200dü sanırım. Arayıp tekrar sorabilirsiniz.
    Şimdilik pipide bir problem yok 20 yıl sonra göreceğiz
  • quote:

Dediğim gibi ben Kadir Mutlu da yaptırdım.Fiyatı tam hatırlayamıyorum ama 1200dü sanırım. Arayıp tekrar sorabilirsiniz.
    Şimdilik pipide bir problem yok 20 yıl sonra göreceğiz
    pardon hocam soylemistiniz zaten. Bakalim arastiriyorum hala. Daha onceden de arastirmistim sonra yaptirmadik kaldi oyle kafamiza uyan bir yer olmayinca . Kirsehirde devet hastanesine gitmistim, egitim arastirma, 2 yasindan kucuklere yapmiyorlar bir de lokal degil genel anestezi yapiyorlar. Ondan oraya da yaptirmadik. Bir de kagit imzalatiyorlar, anesteziden cikamazsa sorumluluk bize aitmis.
    Hocam tabiki durumunuzu bilemiyorum fakat 2 tavsiyem var. Birincisi lokal anestezi yaptırın kesinlikle. Kuş kadar çocuğu komple bayıltmak mantıklı değil. İkincisi devlet hastanelerini hiç önermiyorum. Çevremden de kötü yorumlar sıkça duydum. Gerek hijyen olarak gerekse yapılan operasyonun düzgünlüğü olarak bence işini daha düzgün yapan yerlere bakın derim.
    Sonuçta çok hassas bir bölge.Yapılacak yanlış bir uygulama çocuğunuza ömür boyu kalıcı izler bırakabilir Allah korusun.
    Sağlıkla,sıhhatle büyütün oğlunuzu
  • quote:

Hocam tabiki durumunuzu bilemiyorum fakat 2 tavsiyem var. Birincisi lokal anestezi yaptırın kesinlikle. Kuş kadar çocuğu komple bayıltmak mantıklı değil. İkincisi devlet hastanelerini hiç önermiyorum. Çevremden de kötü yorumlar sıkça duydum. Gerek hijyen olarak gerekse yapılan operasyonun düzgünlüğü olarak bence işini daha düzgün yapan yerlere bakın derim.
    Sonuçta çok hassas bir bölge.Yapılacak yanlış bir uygulama çocuğunuza ömür boyu kalıcı izler bırakabilir Allah korusun.
    Sağlıkla,sıhhatle büyütün oğlunuzu
    hocam onerilerinizi dikkate alacam, tesekkur ederim. cumlemizin yavrusu saglicakla buyusun.

Ankarada sünnet yaptırmak isteyen arkadaşlara Vedat Ali CANOĞLU'nu öneririm 2 aylık oğluma yaptırmıştım.Kendi icadı olan klemp ile sünneti yapıyor. Youtubede vs videoları var.Biz çok memnun kaldık tavsiye ederim.
  • Biogaia gaz damlasını şiddetle öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emzik biberon ihtiyacı olan varsa şu an da nuk'ta %20 indirim kampanyası var.
    https://shop.nuk.com.tr/

bilginize.
    Kararınız ne yönde oldu acaba ?

BEnim edindiğim fiyat bilgileri şu şekilde.

Memleket Çankırı Karatekin Özel Hast. 300+ 60 muayene ücreti

Yukarıda bahsi geçen Vedat Ali Canoğlu 500 Nakit 550 kk dedi. Usul farklı.

İkamete yakın yerlerden özel Deva 700 TL lokal anestesi + klasik yöntem dedi

Lokman Hekim Etlik Hastanesi 800 Tl

Kadir Mutlu 1400 TL dedi.

Şimdi özel hastanelerde genelde çocuk cerrahı yapıyor. Bu bölüm olmayan yerlerde Ürolog yapıyor. Fark eder mi ?

Devlet Hastanesi olarak Zekai Tahir yapıyormuş ancak randevu almak çok zor. HEmen 1 aylık doluyor. Bİr de Gölbaşı yapıyormuş o da ürolog.

Edindiğin bilgileri paylaşmış olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

Kararınız ne yönde oldu acaba ?

BEnim edindiğim fiyat bilgileri şu şekilde.

Memleket Çankırı Karatekin Özel Hast. 300+ 60 muayene ücreti

Yukarıda bahsi geçen Vedat Ali Canoğlu 500 Nakit 550 kk dedi. Usul farklı.

İkamete yakın yerlerden özel Deva 700 TL lokal anestesi + klasik yöntem dedi

Lokman Hekim Etlik Hastanesi 800 Tl

Kadir Mutlu 1400 TL dedi.

Şimdi özel hastanelerde genelde çocuk cerrahı yapıyor. Bu bölüm olmayan yerlerde Ürolog yapıyor. Fark eder mi ?

Devlet Hastanesi olarak Zekai Tahir yapıyormuş ancak randevu almak çok zor. HEmen 1 aylık doluyor. Bİr de Gölbaşı yapıyormuş o da ürolog.

Edindiğin bilgileri paylaşmış olayım.
    hocam elinize sağlık, ben şehir dışındayım şuan internetten yorumlara bakıyordum. Ancak sizin listeden deva mantıklı duruyor, yapan da çocuk doktoru yanılmıyorsam. klasik yöntem olması ve lokal anestezi olması da artısı.

• nawres N kullanıcısına yanıt
    Bu ürünün birebir aynısı Türkiye'de BEBEVO marka olarak satılıyor. Bende ondan var çok da memnunum.
  • Ankara'dakiler için ben de Zekai Tahir Hastahanesini araştırmasını tavsiye ederim. Ücretsiz!
    https://zekaitahir.saglik.gov.tr/TR,144049/156--10-ayda--3000-cocugumuzun-sunnetini-yaptik.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serghat -- 9 Mayıs 2019; 17:11:42 >
  • nawres N kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce teslim aldım 40 tL civarı vergi ödeyerek :) Ürün çok başarılı; ama müzikleri tırt.
  • Arkadaşlar park yatak almak istiyoruz ne önerirsiniz? Aşağıdaki ürün kötümü dür? Canlı olarak görme şansım yok malesef. Kullanan varsa yada 600tl ye kadar önerilerinizi bekliyorum.
    https://www.hepsiburada.com/sunny-baby-624-siesta-oyun-parki-p-HBV000002AI4J
  • 
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.