Şimdi Ara

BATTLEFIELD: HARDLINE [ XBOX ONE \ 360 ANA KONU ] - OYUN ÇIKTI - 7/10 GAMESPOT (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
1
Favori
10.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Ben onu 28 ine kadar bedava sandim indirmedim. Megerse 28 ine kadar indirilmesi gerekiyormus sanirim.

• Oyun Xbox One' da ön yüklemeye açıldı arkadaşlar. TR Marketplace fiyatı 145 TL, EA Access üyelerine özel 130,50 TL ..
  • Battlefield: Hardline'a Dört Farklı DLC Paketi Sunulacak

Yeni Battlefield oyununda da Premium sistemine yer vermeyi düşünen EA, servisin özelliklerini henüz resmi olarak tanıtmadı. Ancak yine de internette dolanmaya başlayan bir fotoğrafla beraber Premium özellikleri hemen hemen ortaya çıktı.

Belirtilenlere göre Hardline'ın Premium'unu satın alınca dört farklı DLC paketine vakti geldiğinde erişim sağlayabileceksiniz. Premium üyeleri oyunun DLC'lerini, normal kullanıcılara nazaran iki hafta erkenden oynayabilecekler. Bunun haricinde oyuncular, oyun içinde sadece Premium üyelerine özel eşyaları kullanabilecek ve 12 ekstra Battlepack'e erişim sağlayabilecekler.
  • Battlefield: Hardline, Çıkışından Bir Hafta Önce EA Access'e Geliyor

Bildiğiniz gibi EA Access servisinde ücretsiz oyunların haricinde yeni çıkacak oyunlara erkenden erişim de sağlanabiliyor. Yeni Battlefield oyunu, bu yapımlardan birisi oldu.

Belirtilenlere göre Xbox One oyuncuları Battlefield: Hardline'ı çıkışından bir hafta önce EA Access sayesinde oynayabilecekler. 17 Mart'ta çıkacak olan oyunun EA Access üzerinden oynanma dönemi 12 Mart'tan itibaren başlayacak. Bu noktada EA Access servisinin oyunculara sadece 10 saatlik bir oynanış süresi sunulacağı belirtilirken, yapımın multiplayer kısmının tamamen açık olacağı, senaryo kısmının ise sadece ilk bölümünün oynanabilir olacağı eklenmiş.

BSC
  • Premium duyurulmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh oh 1 hafta mı, acayip ya
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    Güzel yapmışlar ancak 10 saat nedir abi çok az olmuş.
  • Fifa 6 saatti. 10 saat fena sayilmaz ama milletin single bolumunu bitirecegini tahmin edip sadece ilk bolumu acik yapmislar. Bizde multi kasariz. :)

• 10 saat de iyidir ya, gün başına 1.5 saat düşüyor hesaplayınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Sana az gelir tabii bir oturuşta sabahlayacan değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Sana az gelir tabii bir oturuşta sabahlayacan değil mi?

Tabi leyn. Gel beraber sabahlayalım.
  • yuni alanlar gt yazsin

• İndirmeye başladım en çok single player modunu merak ediyorum direk hard da başlayıp tüm ach ları açmadan multiye hiç girmeyeceğim.

• PS4te suyunu çıkartmış olsamda ben Xbox One'da da BF4e premium alma taraftarıyım. Bu kararı 10saatlik Hardline'ın üzerine vereceğim

BF4ün ilk 5-6 ayında yaşadığımız saçmalıkları yaşayacaksak hiç almayalım. Gerçi düzeltmeleride zaman alıyor 3. yılında BF4 en az hatalı hale geldi.
  • İki günde 1000G'yi alıp moralimizi mi bozucan yine hocam
  • quote:

İndirmeye başladım en çok single player modunu merak ediyorum direk hard da başlayıp tüm ach ları açmadan multiye hiç girmeyeceğim.

Yavaş aç yeğen. Yarısı multi ağırlıklı olur zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyun Xbox One' da ön yüklemeye açıldı arkadaşlar. TR Marketplace fiyatı 145 TL, EA Access üyelerine özel 130,50 TL ..

Arkadaşlar uzun zamandır takip edemiyorum. Enson en ucuz oyun hangi ülkenin store unda ve ordan nasıl alirizda kalmıştım ben gerçekten baktimda tr store çok ucuz suan nasıl oldu bu bir yanlışlık yok dimi?

• turgutvolkan T kullanıcısına yanıt
    Yanlışlık yok hocam.

• quote:

quote:

İndirmeye başladım en çok single player modunu merak ediyorum direk hard da başlayıp tüm ach ları açmadan multiye hiç girmeyeceğim.

Yavaş aç yeğen. Yarısı multi ağırlıklı olur zaten.

Ach lar belli oldu neredeyse hepsi single

http://www.xboxachievements.com/game/battlefield-hardline/achievements/

• quote:

Tamam ok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.