Şimdi Ara

BATTLEFIELD: HARDLINE [ XBOX ONE \ 360 ANA KONU ] - OYUN ÇIKTI - 7/10 GAMESPOT (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
1
Favori
10.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim limit 0 ea access e gelir nasıl olsa çok sürmeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun ve Evolve'un çabuk indirime girmesini bekliyorum.30$'dan fazlası yapımcılara haram bunlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 9 Şubat 2015; 20:38:11 >
  • Valla oyun bana da pek umut vermedi betadan sonra, bekleyip yorumlara göre karar vermek en iyisi olur. Zaten satışlarda falan patlarsa bir süre sonra Access'e falan düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Beta bitti hocam. Tam surumu ise 17 Mart.

bu arada dün gece oynadım abi bugün gidince gene bakarım. oyun arcade olmuş bf4 e göre ama sniperla adam indirmek güzel başka silah almadım daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathFor81 -- 10 Şubat 2015; 9:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Bu oyunun ve Evolve'un çabuk indirime girmesini bekliyorum.30$'dan fazlası yapımcılara haram bunlar için

evolve baya hayal kırıklıgı betadan hıc memnun kalmadım.canlı yayınlarada bakıyorum canavar olup kazanan gormedım.canavar evrım gecıremeden yakalanıyor genelde ız takıp sıstemı yuzunden , halbukı yaratıgı bulmak daha zor olsa suprız saldırılar gerceklestırse daha ıyı olurdu. 2sınınde fıyatı hızlı dusus gosterır evolve ınkı dahada hızlı
  • Evolve cok buyuk hayal kirikligi oldu ben o oyundan cok umitliydim. Adamlar o kadar reklamini yapti evolve un cok guzel bir sey geliyor sandim. Yok 50 tane odul almis da yok en iyi saklambac oyunuymus da tirt.

• Battlefield Hardlinenı en iyi anlatan gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeepCalmGamer -- 10 Şubat 2015; 16:40:55 >
  • EA Access üyesi Xbox One oyuncuları Battlefield:Hardline'ı herkesden önce tam 12 saat önce oynamaya başlayacaklar!

• önsiparişe açıldığı gibi satın aldık indiriyor şuan oyunu, bu ara ihtiyacımız olan aksiyonu bu oyunda yakaladık, CoD AW baydı kısa süre içinde ne yazıkki
  • WoW STORMRAGE kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun abi. :) Ben Ea Access denemesini bekliyorum. :)
  • Bende verdim siparişi. BF5 gelene kadar idare edeceğiz.

• Ben de bugün yarın vereceğim siparişi, farklı bir BF göreceğiz bakalım.
  • Evet tr storeden almak lazim.oyunun fiyati abd,rusya hk gibi storelerle ayni fiyatta.insallah tum oyunlarda boyle devam eder.

• Şu 10saat deneme fırsatını kullanıp alıp almama kararını vereceğim/vereceğiz.
  • Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Pek olumsuz olmaz ama eger BF4 ile ayni hatalar devam ederse ben ucuzlamasini veya Acccess e verilmesi beklerim. O arada BF4 e devam ederiz. Premium aliriz gerekirse.

• Ea A. ile oyunu satin almadan 10 saat oynayabilecekmiyiz?

• quote:

Pek olumsuz olmaz ama eger BF4 ile ayni hatalar devam ederse ben ucuzlamasini veya Acccess e verilmesi beklerim. O arada BF4 e devam ederiz. Premium aliriz gerekirse.

Aynen premiumda da güzel haritalar var vakit ayrıldıktan sonra.

Buarada SA veya CR inmiş durumdaysa sende 140a devam ediyor level. EA Acss verdi ya hani :) boşuna düşündük durduk
    Onu bende dusundum ama inik degildi. Ki oyle olsa da 110 sinir oluyor tek Dlc de. Benim 111 olmasina az kalmisti.

• quote:

Onu bende dusundum ama inik degildi. Ki oyle olsa da 110 sinir oluyor tek Dlc de. Benim 111 olmasina az kalmisti.

Ben bütün gün SA da oynadım bugün. Metro harbiden keyifli 7/24 Metro yapalım bu gece. PS4te çok oynamıştım platinm almayınca oynamadık ama şimdi çok başka geldi :) SA nın diğer haritalarıda keyifli DLC lerin en iyisi zaten.

SA indir hemen
    Ben onu 28 ine kadar bedava sandim indirmedim. Megerse 28 ine kadar indirilmesi gerekiyormus sanirim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.