Şimdi Ara

BATTLEFIELD: HARDLINE [ XBOX ONE \ 360 ANA KONU ] - OYUN ÇIKTI - 7/10 GAMESPOT (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
1
Favori
10.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkürler hocam 720p kötü ama. Stabil 60 FPS olması çok iyi.

Frame Rate > Çözünürlük
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Teşekkürler hocam 720p kötü ama. Stabil 60 FPS olması çok iyi.

Frame Rate > Çözünürlük

1080p,900p arasındaki fark kendini belli etmiyor ancak 720p,1080p den çok daha uzak bir çözünürlük olduğu için 720p sırıtıyor.
    Benim için önemli olan
    stabil 30 fps'i yakalamış olması>Grafik>Çözünürlük(1080p-720p farkı kadar fark olursa çözünürlük benim için 2. Sıraya yerleşir.)>60 fps.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One'u aldıktan sonra bunla uğraştım birkaç gündür. Bitirdim hikaye modunu ve kısacası baya güzel bir oyun. Teknik açıdan çok iyidi 720p kötü olmuş fakat PS4'e göre daha stabil çalışıyor bu yüzden mutluyum yani. Oynanış olarak çok zevkli senaryo olarak da meh'ti. Yani kısacası Call of Duty Advanced Warfare'dan daha iyi bu oyun.
  • gamertag solmirtius akşam 18 23 arası fifa, titanfall, bf4, hardline oynarız dostlar

• arkadaşlar oyun ea access'e geldi mi acaba?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Henuz gelmedi hocam.

• Oyunu EA Access sayesinde bir süredir oynuyorum. Neden ilgi görmemiş fazla anlamadım. Senaryo modu gayet güzel olmuş. Aşağıda yer alan videolar bana ait

• oynayanınız yok mu arkadaşlar klan kuralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Oyunu EA Access sayesinde bir süredir oynuyorum. Neden ilgi görmemiş fazla anlamadım. Senaryo modu gayet güzel olmuş. Aşağıda yer alan videolar bana ait

Bende EA access aracılığıyla indirmeye başlıycam birazdan 50 GB anca yarına iner bu arada oyun one da 720p mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar da kötü değildi oyun,daha hızlıydı ve güzeldi.ancak içerik ve oyuncu sayısı azdı malesef.sürekli yeni şeyler deneyen DICE ekibini ve buna izin veren EA'i tebrik ediyoruz.Bakınız BF1
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.