Şimdi Ara

BATTLEFIELD: HARDLINE [ XBOX ONE \ 360 ANA KONU ] - OYUN ÇIKTI - 7/10 GAMESPOT (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
1
Favori
10.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bilgiler beta icin hocam. Full surum icin calismalar devam ediyormus diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hotwired modu hosuma gitti

• Tam sürümü 720p gelirse allah kahretsin bu beceriksizleri!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmemesi lazim. Gelemez. :)

• Ben de indirdim de grafikler cok fazla dandik degil mi ya

• Tam bir keşmekeş. Hayda huyda bir oyun olmuş. Oyun kendine bağlayamıyor. Vakit geçsin diye bile oynanmaz bence. Nişan almadan adam vuruyorum. Adam beni 100 metreden otomatik silahla 2-3 mermi isabet ettirerek öldürüyor.

Battlefield tekrar savaşa dönsün.

Payday the heist çok canlı ve sürükleyici bir oyundu. Yakınına bile gelememişler.

• Betayı bugün XboxOne da aşırı zevk alarak oynadım ve 12.seviyeye kadar geldim.oyunda counter strıke havası var özellikle heist modunda ancak heist modu çokta heist deyil diyebilirim. Grafiklerde de bi ilerleme yok hatta dalga geçmişler.Araçlar ve silahlar idare eder. eğer full sürümde adam ederlerse battlefield serisine yeni bir kan olacağı kesin.oyundaki vuruş hissiyatı berbat hatta yok diyebilirim.

• Konsolda oynadigimiza sevinelim ilk gun twitchte canli yayin izledim bi tane hileci vardi karsida pistolla tek kursunda aliyor 102 kill 4 deathle tamamladi.baska yayinda 2 tane hileci ayni takim 95 e 2 yle tamamladi pc den kurtulduguma tekrar sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 5 Şubat 2015; 9:17:32 >
  • Battlefield: Hardline Will Run At 720p/60FPS On XOne, 900p/60FPS On PS4: EA, Drops Initial 1080p Target

http://www.gamepur.com/news/17886-battlefield-hardline-will-run-720p60fps-xone-900p60fps-ps4-ea-drops-initial.html
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar 5 para etmez

• Dün akşam yaklaşık 3 saat oynadım conquest modunu, eğlenmediğim bir an hatırlamıyorum, squad olarak girdik oyuna bunun katkısının büyük olduğunu düşünüyorum...aksiyon artmış alınacak noktalar birbirine daha yakın çatışmalar daha yoğun, seslendirme ve diyaloglar oyunu eğlenceli kılmış...ben çok beğendim açıldığı an dijital preorder yaparım....
  • XO tam sürümü 900p olmazsa almıyoruz

• Ps4 1080 xbox 900p olur diye düşünüyorum. 2015de 720p oyun kabul edilemez.

• Battlefield serisinde sanırım 900p hiç göremicez.

• 64 kişilik mod varolduğu sürece ben de 1080p, onu geçtim 900p'yi bile akıcı bir şekilde görebileceğimizi sanmıyorum.
  • Bu EA iyice anasının gözü oldu. Pislik herifler beş para vermiycem.

• Reload easter egg leri çok iyi olmuş :

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Komiklikler, şakalar Okadar sınırdayım ki bunlara bile kanabilirim . Şaka biryana oyun bu haliyle çıkarsa asla satın alınmaz.
  • dünyanın en adi oyunlarından biri olmuş, ben sanmıyorum ki bu oyun satışa sunulsun mart'ta...

muhtemelen ertelenecektir. dünyanın en adi grafikleri, en adi sunumla birleşmiş üstüne de dalga geçer gibi 720p grafik eklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

quote:

Orijinalden alıntı: The Outlaw Torn

64 kişilik mod varolduğu sürece ben de 1080p, onu geçtim 900p'yi bile akıcı bir şekilde görebileceğimizi sanmıyorum.

Ps4 900p de akıcı oynatıyor.

cokta akiciya benzemiyor ama..iki konsol iicinde ciddi fps dususleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 8 Şubat 2015; 17:57:14 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.