Şimdi Ara

BATTLEFIELD: HARDLINE (PS4 ANA KONU) 21 Ekim 2014 (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.383
Cevap
14
Favori
37.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mbolat235

Arkadaşlar bir haftadır oynuyorum oyundaki loadout sistemini çözemedim. Silahlarımı özelleştiriyorum sonraki oyunda en sade haliyle veriyor, loadout 1 ve 4 açık onları özelleştiriyorum diğer kafasına göre sıfırlıyor bir bakıyorum ilk silaha dönmüş, hırsız da olsam poliste.

Ve hiç hasar çıkaramıyorum rakibime 4-5 mermi çarptırıyorum herif dönüp beni tek mermi de indiriyor. Rankı güç bela 23 yaptım. Şu loadout olayı oyundan soğuttu her seferinde silahı ayarlamak zorunda kalıyorum.

Ana menülerdeyken "Customize" menüsü var. Orada SWAT, Undercover, Thieves, Bangers olmak üzere 4 çeşit karakter modeli var. O menüden Loadoutları düzenlemeyi deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 12 Mayıs 2016; 18:37:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kısa bir gameplay yayınlayayım.
    Hiçte abartıldığı gibi çok kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Ha oyun bf4 ün dlc si gibi ve ömrü onun kadar uzun olmayabilir ama bu oynanamaz bir oyun olduğunu göstermez bence. İlk çıktığında daha uygun fiyattan çıkmalıydi. Zaten her oyunun aynı fiyattan çıkma politikasını hiç begenmiyorum.30 tl ye düşünce aldım. Şimdi fiyat performans oranında yerini buldu oyun :)
    Seviyeli oynamayı bilen arkadaşlar varsa eklesin. Psn : KabuneTR
    Sadece small conquest oynuyorum.

• ......................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalboy101 -- 9 Ağustos 2016; 23:27:22 >
  • Geteway dlc si ücretsiz indirin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Kısa bir gameplay yayınlayayım.
    Hiçte abartıldığı gibi çok kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Ha oyun bf4 ün dlc si gibi ve ömrü onun kadar uzun olmayabilir ama bu oynanamaz bir oyun olduğunu göstermez bence. İlk çıktığında daha uygun fiyattan çıkmalıydi. Zaten her oyunun aynı fiyattan çıkma politikasını hiç begenmiyorum.30 tl ye düşünce aldım. Şimdi fiyat performans oranında yerini buldu oyun :)
    Seviyeli oynamayı bilen arkadaşlar varsa eklesin. Psn : KabuneTR
    Sadece small conquest oynuyorum.

Benimde hoşuma gitti bayağı fakat iş işten geçti battlefield 1 çıkacak değmezmartık

• Arkadaşlar ps storeda 15 liraya düştü bf Hardline.
    Alınabilecek seviyede aslında ama bf4 ten biliyoruz ki premium bi çok eklentiyi yanında getiriyor. Hardline da iki farklı paket dikkatimi çekti biri deluxe edition(30₺) diğeri ultimate edition(60₺) ultimate edition almam sizce önemli mi ne yapayım sizce ?

• Beyler deluxe paketi indirime girmiş alınır mı sizce ? 10 euro

• Arkadaşlar Multide BF4 daha iyi deniliyor hardline den sizce nasıl

• Bende bf4+premium var hardline hazır 15 tl olmuşken almaya değermi

Standard versiyonda kaç harita var?

• drejtc kullanıcısına yanıt
    15 liraya alın bence. BF havası yok ama oyun kötü değil.

• Ben oynadım çok hoşuıma gitti de bf hardline bititrerler mi acaba

Bf4 ün battlelog forumlarını kapattılar mesela

• Varmi oyunda takim kurmaya hevesli 30 yas ustu arkadaslar. Psn yazin Birlikte oynayalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

Varmi oyunda takim kurmaya hevesli 30 yas ustu arkadaslar. Psn yazin Birlikte oynayalim.

Ekle hocam vea_victis

• quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

Varmi oyunda takim kurmaya hevesli 30 yas ustu arkadaslar. Psn yazin Birlikte oynayalim.

Liege34

• Şu oyuna kötü diyen, çok net art niyetlidir.

Harika bir oyun mu ? Değil. Ama senaryosu, anlatış biçimi, '' battlefield hardline'ın önceki bölümlerinde '' şeklinde anımsatmaları dahi çok hoş olmuş. Devam oyunu gelse de oynasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 1 Temmuz 2016; 23:19:57 >
  • Bende oyunu çok beğenerek oynuyorum. Multide eğlenceli maçlar çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Şu oyuna kötü diyen, çok net art niyetlidir.

Harika bir oyun mu ? Değil. Ama senaryosu, anlatış biçimi, '' battlefield hardline'ın önceki bölümlerinde '' şeklinde anımsatmaları dahi çok hoş olmuş. Devam oyunu gelse de oynasak

Gelde bunu anlat insanlara bencede hardline harika bir oyun tamam bf serisine uygun değil belki ama tek başına ele alınınca başarılı 4 den çok oynuyorum bu arada.

• Arkadaşlar aranızda MAC-10 ile Double-Barrel Shotgun silahlarını açmış olan varmı acaba?
  • Oyun şuan TR Psn'de indirimde.
  • Geçen ki indirimde almamıştım bu sefer alıcam, 2 adet dlcyi ücretsiz kapmıştım diğerlerinide ücretsiz olunca kaparım, premiuma gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.