Şimdi Ara

BATTLEFIELD: HARDLINE (PS4 ANA KONU) 21 Ekim 2014 (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.383
Cevap
14
Favori
37.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç tane fiyat var hangisini almam lazım anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Bir kaç tane fiyat var hangisini almam lazım anlamadım

Hepsi oyunun farklı sürümleri.Dlc'li olan var ve Dlc olmayan standart oyun var.Fiyatlar ona göre değişiyor,en ucuzu standart yani Dlc olmayan oyun.
  • Standard sürümü aldım içinde 3x preorder diye bi şey daha indi, bu nedir

• Oyunu aldım ve multisi çok hoşuma gitti
    Düğüne gitmesem oynayacKtım ama :(
    Oynamak isteyenler eklesin
    Ali1903kemal

• Arkadaşlar bu premium üyelik satın aldım. Dlc leri de indiriyorum şu anda ama henüz bu premium ibaresi gelmedi oyunun menüsüne. Bütün dlc ler indikten sonramı aktif olacak premium?

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Dostum ben psn den hardline için premium üyelik satın aldım. Tüm dlcleri de indirip kurdum ancak oyun içinde üyelik görünmüyor. Hiçbir premium özelliğe erişemiyorum. Ne silahlar, ne haritalar nede battlepackler. Varmıdır bunun bir çözümü?? Lütfen yardım!!

• Hâlâ oynayan varda paimuro psn id

• varmi oynayan tdm zevkli oluyo 600 / 600
    kill 32 vs tdm.zevk veriyo ara ara takiliyorum

• Beyler bugün oyunu indirip araniza katildim fakat single playeri bitirmek isterken önce biseyle karsilastim.

Bölüm 3'te sonunda kahraman kapıyı açmamız gerekiyor ve actiktan sonra oyun siyah ekrana düsüyor beklemekle ilerlemiyor.Fakat menüye geliyor seslerde ayni sekilde duyuluyor.Ama ekran siyah ekran da kaliyor.
  • Daha yeni aldım oyunu :)
  • Auto aim nasıl yapılıyor, ayarlarda açık ama nişan almıyor bir türlü?

• 2224 kişi oynuyor gözüküyor. Bu bölgelere bölündüğünde Avrupada oynanabilecek server oluşuyor mu ? Oynayan var mı hala ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineHakim

2224 kişi oynuyor gözüküyor. Bu bölgelere bölündüğünde Avrupada oynanabilecek server oluşuyor mu ? Oynayan var mı hala ?

Vardır geçen oynadım ben

• 17 liraya değer herhalde. Single merak ettiğim bir oyundu :)

• umarım hala oynayan vardır online . İndirimden aldım indirim sayesinde artar popülasyonu belki...
  • Sabri a.k.a Hayalet kullanıcısına yanıt
    arada bi güncelleyip oynarım tdm 64 kişi iyi oluyor theBlock güzel oluyordu.
  • Az önce aldım ben de. Hafta sonu deneyeceğim. Pc de 20-30 saat oynamışım millet sevmemesine rağmen ben gayet keyif alıyorum oynarken.
  • Arkadaşlar ben de indirim de iken aldım. Tek başima oynuyorum. Oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir. Genelde akşam işten gelince 1 2 saat oynuyorum. Yaş 29.

• Birkaç el oynadım oyunun.Bf4de ve bf1 de olmayan bir zorluk var oyunda. Bilgisayarda mouse ile alamayacağım killeri alıyor millet. Şu ana kadar yüz yüze kill alamadım desem yeridir. Karşıdaki silah ne olursa olsun silah sesini duyduğun an ölüyorsun. Neden böyle anlamadım.
  • Ps3 de oynamıştım baya ama ps4 e alınca hesabımı geri getirmedi 0 level olarak gözüküyorum???

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.