Yarbay
11 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 195 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Arkadaşlar her iki modelin de her ayrıntısına kadar araştırdım , bir birlerine karşı olan artılarını ve eksilerini okudum ama bir türlü karar veremedim , Hw300g kullanıcı sayısı daha fazla ama K330 kağıt üzerinde özellikle (lümens ,kontras ) gibi özellikleriyle ön planda .
Son karar için sizlerden yardım bekliyorum .
Arakdaşlar sizce hangisi AEROCOOL Strike X- GT mi yoksa Coolermaster HAF 922 . birde Corsair 200r midt var her halde en geniş iç hacmi bunda var
Arkadaşlar THX 550 kontrol kumanda si arıyorum
satan arkadaşlardan pm bekliyorum.
z5500 ses sistemine dome tweeter bağladım ve aralarina 3.3 uf mkp bağladım iyi güzel ama seste sanki olması gereken bir kaç şey yok .
2.2 uf kullandım daha az tız versin diye ama sanki eksik bir şey var hep .

Son olarak 4.7 uf kondansator bağladım sanki en iyisi bu oldu .

filtre yapabilirmiyim zor bir seymi yada satılıyormu.
sizin öneriniz varmı kulak tırmalama yan şekilde mid gibi .

z5500 8 ohm .
tweeter lar 5 ohm ev tipi .
Arkadaşlar ocz nin 600 watt lık kaliteli bir power var elimde ama pc açılırken yanı yük altına girdiği zaman hemen reset attırıyor , daha masaüstü gelesine yakın pc yeniden başlıyor başka power ile denedim sorun yok .
,

Size sorum acaba tamiri yapabilirmiyim sizce elimde volt metre var.

Yada istanbul da güzel tamir yapan bir yer biliyor musunuz

Arkadaşlar 1200 tl ye kadar güzel bir makina almayı düşünüyorum sizce hangisi yarı pro , pro lardan ..

Yardımcı olursanız çok sevinirim ,yanlış seçim yapma şansım yok:D .
Arkdaşlar yeni bilgisayar topluyorum işlemci seçiminde takıldım Acaba Q serisi 775p bir işlecimi seçim C2QUAD Q9505 serisi gib yoksa INTEL CORE I5 661 sersimi ..

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum
Kilit
Hakkında
Forum İmzası:
PS4 PRO
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım = java , tahrikmili , yattara 61 , orfeos , GeeQ , ergin , Mene, _gazeteci__ , ozdemirkan, istceko, ulwi ,mustafacoban,EASTWOOD1981,zocazola,kenanc.engalb55,bukalemuns , serdar514 , JackIcLup , expert22 , why_living, ulusalonur , ufukdemirci35 , why_living,TARIKKs,batuhan4161
Hakkımda:
Alışveriş yaptıklarım = java , tahrikmili , yattara 61 , orfeos , GeeQ , ergin , Mene, _gazeteci__ , ozdemirkan, istceko, ulwi ,mustafacoban,EASTWOOD1981,zocazola,kenanc.engalb55,bukalemuns , serdar514 , JackIcLup , expert22 , why_living, ulusalonur , ufukdemirci35 , why_living,TARIKKs,batuhan4161
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
R2
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.872
İkinci El Bölümü Mesajları: 283
Konularının görüntülenme sayısı: 96.342 (Bu ay: 1.481)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 299 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.