Yarbay
19 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri
OYUNCU ALIMI KAPATILMIŞTIR
THE [REV]OLUTİON Grand Theft Auto V
PlayStation4-Grand Theft Auto V

Klanımız PlayStation 4-Grand Theft Auto V oyunu icin kurulmuştur.
Amacımız oyun oynarken dostlar edinmek ve oynadığımız oyunu takım halinde oynayarak daha keyifli hale gelmesini sağlamaktır.

Klan sayfamızda, klan oyuncuları veya misafir kullanıcılarda yorum yapabilir ve oyun ile ilgili görseller, videolar oyun ile ilgili her soru ve gorus belirtebilir.

Klana katılım Şartları şunlardır;1) Klana üye olup REV adı altında oyunlarda bizlerle bulunmak isteyen arkadaşlarımız, Klan sayfamıza başvuruda bulunabilir.
(oyuncu alımı sadece kabune tarafından gerçekleştirilecektir)

2) Başvuru yapan oyuncular klan içinde veya başka sayfalarda huzursuzluk çıkaracak davranışları göz önüne alınarak kabul edilecektir.Bu nedenle Seçici olmak durumundayız.

3) REV GTA5 klanı kendi içinde bir yapı kuracak. Bu yapıya destek verecek ve emek harcayacak arkadaşlar arıyoruz. Gelip iki gün sonra başka yere gidecek kişiler hiç başvurmasınlar ki ne onların ne de bizlerin vakitleri boşa harcanmasın. Ayrıca bizim crew e gelen arkadaşların varsa başka crew deki üyelikten çıkmalıdır

4) Başlıkta da yazdığı gibi, klana, arkadaşlarına, kendisine saygılı davranan karşı takıma saygısız davran herkes derhal klandan uzaklaştırılır.

5) İyi oyuncu olmanın yanı sıra genel olarak saygı ve sevgi çerçevesinde bir topluluk olma isteyindeyiz.Bu anlamda Küfür etmeme en önemli şartımızdır. Zaman zaman ağızdan kaçanlar hariç küfürlü konuşmayı alışkanlık haline getirmiş olanlarla oynamamız malesef mümkün değildir.

6) Bir diğer önemli konuda crew sistemi. Bilindiği üzere sistem 5 crew e kadar katılmanıza izin veriyor.Ancak bizde kaynaşma ve takım ruhu adına tek crew anlayışı var. Böylece daha sağlam arkadaşlıklar ve takım ruhu olacağına inanıyoruz.

7) Klanımızda yaş ortalaması şu anda 30 olup alımlar için sınırı 18 üzeridir. SAYGILI arkadaşlarımızı bekliyoruz.


Bu doğrultuda başvuran herkes bu şartları kabul etmiş sayılıyor dolayısıyla herkesten anlayış ve olabilecekler karşısında iyi niyet bekliyoruz.

Toplamda 30 kişi civarında olmayı hedefliyoruz.Oyuncu listesi ilk sayfada sürekli güncellenecektir. Aramıza katılan arkadaşlarımızın öncelikle social clup tan crew imize http://socialclub.rockstargames.com/crew/rev_clan_turkey katılmaları sonrasında da psn den diğer arkadaşları eklemeleri gerekmektedir.İlk sayfada yazacağım listede ismi olan arkadaşımız listede kendi isminin üzerindekileri eklemelidir.Yani son gelen diğerlerini ekler. :)

Klan sayfamizda, siyaset, futbol, gundem ile ilgili fikir ayriliklarina dusurebilecek konular konusulmasi ve paylasilmasi kesinlikle yasaktir!!!

Amacımızın oncellikle eğlenmek olduğunu unutmamalı klan oyuncularıni veya rakibi kucuk dusurucu hal ve hareketlerden kacinmaliyiz.

Klanimizin hedefleri sadece burasi ile sinirli kalmayacak, Web sayfamiz ile oyuncu alimini hizlandirarak uluslararasi turnuvalarda THE [REV]OLUTİON clan olarak daha fazla birlikte oynama şansı bulacagiz.

Donem donem ufak hediyelerimiz clan icinde organizasyonlarimiz olacaktir.
Klan turnuvalari, Klan icin turnuvalar, Klan maçları, oynadigimiz oyunlara cok daha fazla keyif vereceginden emin olabilirsiniz...

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: [REV] Clan Tüm çoklu oyuncu modu olan oyunlarda aktif olarak varlığını sürdürmekte olup, oyuncular sadece katılmak istediği oyunlarda klan üyesi olmaktadır. Her oyuncu katıldığı oyunda [REV] Clan üyesidir!

[REV] Clan aktif olduğu oyunlara ve tüm bilgilere http://www.revclanturkey.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.İMZAMIZ


[center][color=#CC0000][b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_99244015/tm.htm]Grand Theft Auto V Clan [/link][/b][/color] 
[center][image]https://store.donanimhaber.com/a2/8c/21/a28c21669b4509e0226cb2ad1386dadd.png[/image][center][color=#CC0000][b][link=http://www.revclanturkey.com]www.revclanturkey.com[/link][/color][/center][i][size=1]
CREW üyelerimiz

KabuneTR
AnArchyHuOz
aydogdu000
crhTolga
Fatih_ciftcii
FiEstaAaA1
SorryToKillYouTR
oznokcgl
gamerasi
Buyukbaba
Draw1907
suphi_garrote
Recistick
Nagrad
Mertkoman18
mmertasci
ygrkmklnc
radiohead1503
hakkan034
dimswart_x
mikasado
Caneroku
Xanhos
Zigizigi32
Hakkında
Konum: İzmir,Bornova
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 3.289
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.297
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 2.071 (Bu ay: 19)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.094 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.