Binbaşı
09 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Macbook 2012 yılında alındı ve bu aralar yeni yeni bi yavaşlama problemi var. Macbook arkadaşımın onun forum üyeliği olmadığı için ben konu açtım. Çok fazla anlamam macbooktan ama o da bu meseleyi araştırdı diye biliyorum pek bi bilgi yok elimizde. Başta açılırken herşey normal yarım saat bir saatten sonra gözle görülür bi yavaşlamalar devreye giriyo. İnternette falan gezinirken kasıyo baya ben de şahit oldum. Problem nedir? Eskidiği için mi bunlar oluyor?
Arkadaşlar bu kitabı nereden bulabilirim? İstanbul'da yaşıyorum. Bu yazarın diğer kitaplarını da arıyorum aslında. Direk banko bulursun diyeceğiniz bi yer varmı? Bi arkadaşım Beyazıt'taki sahaflara falan bak dedi. Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar emulator ile 5 senedir canım sıkıldıkça nes oyunlarını oynuyorum. belli başlı oyunları döndürüyorum zaten. eminim bi çoğunuz zevk alıyorsunuzdur bundan. fakat bi oyun var ki bi türlü bulamadım adını bilmiyorum malesef. Oyunla ilgili tek hatırladığım sahne ilk bölümünün en başıydı. Savaşçı gibi bişeyiz kılıç vardı sanki belinde ve en önemli ayrıntı da çöl gibi bi yerdeydik kum fırtınası mı rüzgar mı o tip bişey var ve sabit durdukça kuma batıyoruz sürekli koşmamız gerekiyo bi türlü bulamadım keyif aldığım bi oyundu çok merak ediyorum neydi. bilen veya hatırlayabilen arkadaşlar varsa memnun olurum.
Hakkında
Meslek: Uzakyol Vardiya Mühendisi
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iphone
ISS
TürkNet
Oyun Platformu
ps3
Oyun Platformu
ps4
TV
Sony
PSN ID
speedomer
Kombi
ECA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.562
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 19.775 (Bu ay: 443)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 618 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.