Şimdi Ara

Batman Çizgi Romanlarını Okumaya Nasıl Başlanmalı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
19
Favori
18.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bekleniyorsunuz!
  • DC evreni New 52 ile silbaştan olduğu için direk New 52'den başlasın arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

DC evreni New 52 ile silbaştan olduğu için direk New 52'den başlasın arkadaş.

/>
    New 52'den bende alıcam.Ayriyetten Superman'ıda alıcam.Bayadır diyordum yarın bakarım heralde
  • Bunların dışında çok bilinmeyen The Joker - Devil's Advocate diye bir one shot vardır ki Batman'in adalet anlayışını çok güzel anlatır. Kesinlikle okunmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solert -- 20 Kasım 2013; 13:11:52 >
  • EfendiAdam kullanıcısına yanıt
    ilk yılı internette bulamadım şuan bilgisayarda indirilmiş halde new52-gülen adam-Jokers Asylum-ailenin ölümü-rip-mad monk-kara ayna var bunları nasıl bir sıra ile okumalıyım ve bunlara eklenebilecek bir seri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

ilk yılı internette bulamadım şuan bilgisayarda indirilmiş halde new52-gülen adam-Jokers Asylum-ailenin ölümü-rip-mad monk-kara ayna var bunları nasıl bir sıra ile okumalıyım ve bunlara eklenebilecek bir seri var mı?
    quote:

Orijinalden alinti: Joey Tribbiani

ilk yili internette bulamadim suan bilgisayarda indirilmis halde new52-gülen adam-Jokers Asylum-ailenin ölümü-rip-mad monk-kara ayna var bunlari nasil bir sira ile okumaliyim ve bunlara eklenebilecek bir seri var mi?

karde? çizgiromanlary hiçbiyerde bulamadym da e?er hala elindeyse banada atabilirmisin
  • Elinde sıralı bir şekilde çizgi romanlar olan rica etsem PM atabilir mi?
  • En iyisi New 52'den başlamak. Yalnız öldüren şaka rip ve adını hatırlayamadığım baykuşlu olan seriler mutlaka okunmalı.!!
  • Elinde olan varsa pm atabilirmi teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Leoric

Killing Joke'da bitti sırada Şşşş! var

Batman Çizgi Romanlarını Okumaya Nasıl Başlanmalı ?

Hocam sonunda ne oluyordu?

• Bir sorum var. Ben Robin(Damian Wayne) ile ilgili çizgiroman arıyorum şimdiye kadar 1 tane buldum onda da Damian öldü.
  • The Long Halloween ile devam ediyorum ancak bu aralarda Penguen ile ilgili herhangi bir hikaye yok mu yau?
  • 10 numara konu olmuş.Acaba bu çizgi romanları pdf olarak indirebileceğimiz bir yer var mı
  • Gülen Adam çizgi romanını .cbr olarak pm atabilecek biri var mı? Çok makbule geçer eğer atan olursa :)
  • Elinde batman le ilgili çizgi roman olan atabilir mı plz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @EfendiAdam , güzel liste olmuş teşekkürler. bir ekleme yapabilirim. the long halloween ve dark victory arasında olanları anlatan 6 sayılık mini bir seri çıktı sonradan, 2004'te. adı catwoman : when in rome.

bir sorum var ancak bölümde spoiler butonu yok. the long halloween ve dark victory'yi okumayanlar bakmasın:

the long halloween'de two face riddler'ı öldürmüştü ancak dark victory'de batman riddler'dan yardım istiyor. bu nasıl oldu?
  •  Batman Çizgi Romanlarını Okumaya Nasıl Başlanmalı ?

Mükemmel! Kaç defa okudum bilmiyorum bazen açıp sadece çizimlerine bakıyorum. Kesinlikle listede olması gerek diye düşünüyorum.

http://www.gerekliseyler.com.tr/JOKER-HC,PR-1646.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

@EfendiAdam , güzel liste olmuş teşekkürler. bir ekleme yapabilirim. the long halloween ve dark victory arasında olanları anlatan 6 sayılık mini bir seri çıktı sonradan, 2004'te. adı catwoman : when in rome.

bir sorum var ancak bölümde spoiler butonu yok. the long halloween ve dark victory'yi okumayanlar bakmasın:

the long halloween'de two face riddler'ı öldürmüştü ancak dark victory'de batman riddler'dan yardım istiyor. bu nasıl oldu?

şu sorum hala cevaplanmadı.

bu arada neil gaiman'ın elinden çıkma "Whatever Happened to the Caped Crusader" ve grant morrison işi "Arkham Asylum - A Serious House on Serious Earth" ü de tavsiye ederim.

• quote:

quote:

@EfendiAdam , güzel liste olmuş teşekkürler. bir ekleme yapabilirim. the long halloween ve dark victory arasında olanları anlatan 6 sayılık mini bir seri çıktı sonradan, 2004'te. adı catwoman : when in rome.

şu sorum hala cevaplanmadı.

bu arada neil gaiman'ın elinden çıkma "Whatever Happened to the Caped Crusader" ve grant morrison işi "Arkham Asylum - A Serious House on Serious Earth" ü de tavsiye ederim.

Arkham Asylum - A Serious House on Serious Earth'ün türkçesini bulamadım.ingilizce indirdim bakalım ne kadar okuyabileceğiz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.