Şimdi Ara

Batman Çizgi Romanlarını Okumaya Nasıl Başlanmalı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
19
Favori
18.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

@EfendiAdam , güzel liste olmuş teşekkürler. bir ekleme yapabilirim. the long halloween ve dark victory arasında olanları anlatan 6 sayılık mini bir seri çıktı sonradan, 2004'te. adı catwoman : when in rome.

bir sorum var ancak bölümde spoiler butonu yok. the long halloween ve dark victory'yi okumayanlar bakmasın:

the long halloween'de two face riddler'ı öldürmüştü ancak dark victory'de batman riddler'dan yardım istiyor. bu nasıl oldu?

şu sorum hala cevaplanmadı.

bu arada neil gaiman'ın elinden çıkma "Whatever Happened to the Caped Crusader" ve grant morrison işi "Arkham Asylum - A Serious House on Serious Earth" ü de tavsiye ederim.

Arkham Asylum - A Serious House on Serious Earth'ün türkçesini bulamadım.ingilizce indirdim bakalım ne kadar okuyabileceğiz

Ben turkcesini aramadigim icin bilemiyorum maalesef, hos arasam da bulacagimi sanmiyorum killing joke, joker vs. kadar populer degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Killing joke ile başlanmalı bence

• Bence başlangıç için en güzeli Killing Joke olur. Hem Batman'in az çok kim olduğunu bilmeniz dışında hiçbir ön bilgi gerektirmiyor, hem de kısa. Sonrasında da Knightfall ya da The Dark Knight Returns okunabilir ki bu sonuncusu 2016'da gelecek olan Batman v Superman : Dawn of Justice filminin kendisine referans aldığı kitap.

Fasiküllere (küçük, kuşe kağıda basımlı haftalık sayılara) bence biraz mesafeli durun. Çünkü hem ciltli (eşek kadar kitaplar) almak daha ekonomiktir hem de adamlar bu aralar iki senede bir falan tüm DC evrenine MMO server'ıymış gibi reset atıp baştan başlatıyolar tüm serileri, o yüzden bel bağlamaya değmez :D
  • Şuanda Batman çr okuyabileceğimiz site var mı baktım bir kaç tanesine telif hakkından kaldırılmış
  • emrtrcn kullanıcısına yanıt
    Sitelerde bulamazsın artık. JBC Yayıncılık serileri birer birer basıyor. Çoğu sitede indirimli olarak satılıyor. Hatta yeni 52 ana seri cilt 1 17 tl D&R'da. Ayda 2 kitap şeklinde alırsanız ekonomik olarak zorlanmazsınız.
  • YA SATIN AL YA SATIN AL ŞUAN SADECEE İNJUSTİCEYİ OKUYABİLİYORUZ GALİBA PEKİ İNGİLİZCESİ DAHİ YOK MU SİTELERDE ?
  • emrtrcn kullanıcısına yanıt
    Torrent sitelerinde ingilizce var tabi. İstediğin her sayıyı bulursun. Biraz araştırın.
  • Elinde olan pm atabilirmi, oruçken vaktimiz geçer.
  • güzel anlatım olmuş emeğine sağlık
  • Ya ben bu year one i filan gidip satin alabilecegim bi yer biliyor musunuz yada turkce olarak var mi

• Yorumları okumadım direk yazıyorum çizgi romanları okuyabileceğim bir yer var mı ingilizce türkçe fark etmez New 52 de 12.sayıda kaldım okuduğum sitede sıkıntı var
  • Batman arkham asylum oynadım steamda achiamentleri almaya calıstım bayagıda ilerledim yüzde 96 oldu gerçekten batman oyunları cok zekli atariden beri oynarım batman ama hikayeye yeni giriş yaptım batmanın anasının babasının vefat ettigini bilmiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerueger

Elinde sıralı bir şekilde çizgi romanlar olan rica etsem PM atabilir mi?

Ben de aynı ricada bulunacağım arkadaşlar.
  • Hocam ne yalan söyleyeyim çok güzel bir liste yapmışsın ama ben şahsen long Halloween'den sonrası önce batman #408 (jason'in sarisin olmadigi age de gelişi ve origini) ve #416 (dick'in jason'i ogrenisi) 'yi sonra death in family 'i öneririm. Sonra da batman year three ( batman #436 ve 439'a kadar)
    Ve de sonra a lonely place of Dying geliyor ki o da tim'in gelişi (batman #440,441,442 ve New teen Titans #60,61).
    Sonra da işte Hush, under Thé Red hood ,son of batman,Batman rip ,battle for the cowl,Reborn ve sonrasi tüm bat-fam serileri filan günümüze kadar geliyor.
    Ben de yeni yeni bat-fam okuyorum bir yandan günümüze yetişmeye çalışırken önemli olayları,merak ettiklerimi filan epey araştırdım ve saatlerimi aldı bu.
    Şimdi hem 2010'lara erişmeye calisip hem de 40'larin batman çizgi romanlarını 60'larin jla'sini teen titansi filan okumaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robin_nightwing -- 6 Temmuz 2016; 15:17:12 >

• Başlangıçta Batman'ın Tibet'teki eğitimini anlatan bir seri vardı, adını bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman Year One kitabını nasıl temin edebilirim? İnternette birçok siteye bakmama rağmen bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_v_p

Batman Year One kitabını nasıl temin edebilirim? İnternette birçok siteye bakmama rağmen bulamadım...

İdefix ten alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.