Şimdi Ara

Avrupa bitmiş... sosyal yardım alan Türk ailenin bankasında 500bin Euro çıkınca hapis cezası aldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
4
Favori
9.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cormen

Dönün ülkenize, bitsin bu hasret.

Pardon ya orada kurulu düzeniniz vardı di mi  

Ben bu avrupa ülkelerini anlayamıyorum.

Ya arkadaş sen buraya niçin geldin? Çalışmaya..

Eee? İşin yok gücün yok, çektir git lan memleketine..

Orada çalışanın orada olmak için bir sebebi var.

Yıllar boyunca çalışmayanın orada olma sebebi ne?

3 yıl peş peşe işsiz olup sosyal yardım alanı direkt postalayacaksın abi.

Türkiyede bir sürü gencimiz işsiz.

Postala bu kan emicileri, onun yerine Türkiyedeki zıpkın gibi gençlere bir şans ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Adamlar "kurulu düzenimiz var" derken doğru söylüyorlar.

-İşsizlik parası

-çocuk parası

-kira yardımı

Düzeni harika kurmuşlar, tıkır tıkır para geliyor.

Napsın şimdi bu düzeni bozup ülkesine mi dönsün? Avrupa bitmiş... sosyal yardım alan Türk ailenin bankasında 500bin Euro çıkınca hapis cezası aldı 

• quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

He gardaş, aynen öyle. Nüfusun yarısı haftada 50 saatten fazla çalışarak dünya rekoru kırıyor ama bizim millet tembel   Aktrollük bir harika dostum.

çay kayve lak lak lay lay süren mesai var bizde, abd deki arkadaşım öğle arasındaki cafe molasını 6 dk geç geldi diye işten atıldı.

almanyada hollandada bir sürü yakınım nefes almadan çalışıyorlar desem yeri bizde mesai saati çok ama verim düşük, işi ekme ve düşük kalite uzay..

amca oğlu bile newyordaki işine 5 ay dayanamadı maslaktaki yatış ofisine Türkiyeye geri döndüAvrupa bitmiş... sosyal yardım alan Türk ailenin bankasında 500bin Euro çıkınca hapis cezası aldı  karda güneşte sahaya çıkartıyorlar devamlı dışardayız yoğun çalışıyorum cildim bozuluyor diyeAvrupa bitmiş... sosyal yardım alan Türk ailenin bankasında 500bin Euro çıkınca hapis cezası aldı 

kimse yatarak yellenerek süper güç olup zengin olmaz onu kafanıza kazıyın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Haziran 2021; 22:50:37 >

• Yine ejderya suyunu kafaya dikip hayal dünyasından başladı konuşmaya

Bu sefer örnekler Almanya ve ameriğa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • he lazer yatıyorsun bol bol çalışmadan emek vermeden zengin oluyorsun havadan para yağıyor ameriğada, ailenin bu yatma tembellik konusunda kafanın etini yediğinden eminimde neyse .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Haziran 2021; 13:33:12 >
  • Bunların çoğu böyle, 1001 dalavere ile Avrupa'dan yardım alıp Türkiye'de ev-arsa satın alıp duruyorlar. Euro yükseldikçe zevke geliyorlar.

• enhistee wat da faaaak!

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

ne oldu acaba bunlar bir daha haber alamadık

• Çok üzüldüm keşke donlarına kadar alsalar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 gram üzüldüysem ne olayım. Neden sınır dışı etmiyorlar ki. Gönderin buraya

• Sınırdışı etsinler
    Avrupa'da çok var Deli numarası yapan çalışmamak için takla atan kendini sakatlayıp engelli maaşı alan.
    Böyle rezillere cezasını kestikten sonra sınırdışı edeceksin zaten devletine milletine bir faydası yok asalak parazit.
    Gerçi bunlar Türkiye'ye gelip sosyal yardım için bir yerlerini yırtarlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 17 Haziran 2021; 16:19:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurulu düzen var derken şaka yapmıyorlarmış demekki

• fransada kacak calismanin yasak oldgunu tabiri caizse kundaktaki bebek bile bilir. 11 banka hesabida ayri bir komedi. 11 hesap için amacin ne? Kimsenin gormedigini felanmi dusunuyordu acaba? Madem kardesinin malzemelerini satiyorsun o neden parayi kendi hesabina koymuyor? 5-10bin olsa anlarimda 500bin euro nedir arkadas. Kardesinin malzemesi bu kadar para ediyorsa kazandigi cok cok uzerindedir.

Daha ufak tefek neler neler varda anlatamiyorum ozel hayatin gizliligi Avrupa bitmiş... sosyal yardım alan Türk ailenin bankasında 500bin Euro çıkınca hapis cezası aldı 

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Avrupa bitmiş... sosyal yardım alan Türk ailenin bankasında 500bin Euro çıkınca hapis cezası aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 17 Haziran 2021; 21:31:51 >
  • abi adamlardaki ceza sisteminin güzelliğine bak yaaa!

İşte Caydırıcı crza bu dur iştee, hesaplar donduruluyor, para cezası veriliyor

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

Gelsin 3 oyroya burdada 🍔 yiyebilir.Hatta bunlar etin canlisini yiyeceklerde haberleri yok

• kesilen cezalara rağmen kardalar sanki ya

• O açıklamayı ancak bizim maliye yer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bunlar ülkemize dönseler, etrafları tarafından kahraman görülmeyecekler mi?
    Ahlak sorunumuz var bizim ahlak.. Ganimetçi bakış bu..

Madem sosyal yardım parası alıyor, alacaksın tüm birikimlerini, parasını, evini, arabasını..
    Sosyal yardıma muhtaç hale getirip, yardımın
    3te 2sini de ceza olarak keseceksin, 3te1i yeter bunlara, hapise gerek yok..

• Örnek bir karar tüm alamancıları kapsaması gerekir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.