Binbaşı
21 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar annem 70 yaşında ve okuma yazması yok. Aile evi kendisinin üstüne ve satıyoruz. Okuma yazma bilmediği için tapuya 2 şahit goturecekmisiz.. Bir de orada akli başında mı diye soru sorarlarmis. Ne tür sorular sorarlar acaba yaş ileri olduğundan unutuyor bazen biraz calistiralim evde.

uzunca bir süre lukoil taraftar kart kullandım. akaryakıtta %5 kadar indirim yapıyordu ama bitti kampanya. var mı böyle indirim yapan kart filan başka? kredi kartı gibi değil yakıt firması gibi.

arkadaşlar merhaba

cihazımız şu meşhur ixtech rdm thinbook. üzerinde windows 10 vardı fakat çok hantal olduğu için windows 8.1 yükledim. fakat gel gelelim touchpad, ses ve wireless çalışmıyor. bir kaç yöntem denedim ama olmadı. yardımcı olabilecek var mı?

merhaba

windows 10 için bu beladan nasıl kurtuluruz? regedit den ayarladım gitmedi. ayarlardan yapıyorum geri açılıyor. resmen pcyi sömürüyor. var mı bunun bi çaresi?

Arkadaşlar şu mousepadin ortasındaki kaydırma tuşlarını nasıl deaktif edebilirim. Bozulmuş galiba sürekli yukarı kaydırmaya basıyor sayfalar aşağı inmiyor. Mousepadi komple kapatıp harici mouse ile çalışıyor sıkıntı yok.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/75/a4/bf/75a4bf1dd944675955a937191b960e5e.jpeg&t=0&width=480&text=1

wd marka hardisk'im düştü. ışık yanıyor ama veri okumuyor. bunun tamirini kim yapar?

Arkadaşlar ufak bı kaza geçirdim ve kolumun bazı bölgeleri yara oldu. Doktor antibiyotik krem verdi ama sürdükçe üstündeki kabuğu su gibi akıtıyor. Kabuk olmadığı için sürekli açık yara modunda. Ne yapmalıyım?

Bizim evin yanında bahçesi büyükçe bir ev var. Adamın tavukları filan da var. Ekim biçim filan da yapıyor. Sorun şu ki adamın bir köpeği var. Akşam hava kararandan sabahın ilk ışıklarına kadar havlıyor. Apartman olarak çok şikayetçiyiz. Çocuklar uyanıyor biz uyuyamıyoruz filan. Adamlara bı kaç kere söyledik hiç bişey değişmedi. Ne yapılabilir?

Yarın araç muayenem var. Temmuz vergisini ödemedim henüz bu ayın sonuna doğru ödeyeceğim. Randevu alırken herhangi bir borç çıkmadı. Temmuzu ödemeden muayene yaptırabilir miyim? Bu ay içinde muayene yaptıran oldu mu?
ocak-şubat aylarında çok enteresan bir hastalık geçirdim. grip ya da üşütme oladığı halde tam 2 hafta boyunca ne tat ne de koku alabildim. kuru öksürük vardı hatta öksürme krizine giriyordum. başım inanılmaz ağrıdı. doktora gittim hiç bişey bulamadılar. sinüzitten şüphelendiler ama sinüler boş çıktı. ciddi manada corona geçirdiğimi düşünüyorum. zaten bir çok bilim adamı da bu hastalığın çok daha öncelerden aramızda olduğunu söylüyor. ne düşünüyorsunuz?
Hakkında
Meslek: öyle
Forum İmzası:
Hakkımda:
General Mobile Android One 4G / 5G + 7.0 Nougat
2015 Renault Clio 4 ST 1.2 Turbo Edc Icon Re-mapped 140 Hp / 230Nm Tork
2000 Ford Fiesta Flair LPG
2016 Bajaj Pulsar 200NS
2005 CG Cafe Racer
Acer Aspire Switch 10
Grundig GNB 1150- 4 gb RAM + 120 gb SSD
Asus X554L
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
Wii
Takım
Galatasaray
TV
LG
Tablet
Asus
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.226
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 256.883 (Bu ay: 1.684)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 843 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.