Yüzbaşı
30 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 0)
Gönderileri

gerçekten ekonomi bu kadar kötü demek ama haberlerde böyle birşey göremiyoruz

gece öncelikle e mailimi ele geçirmişler daha sonra whatsabıma erişim sağlayamadım benim telefonudan whatsapptan çıkış ypaılmış otomatik olarak doğrulama kodları geldi telefonuma peşine amerika numarası aradı whatsapptan doğrulama kodu söylendi sesli olarak ama ben tabi o arada whatsabıma giremiyorum kilitlenmiş belli bir süre sonra doğrulama kodu için aranabilirsiniz diyordu eleman benim whatsabıma başka bir yerden giriş yaparka benim adıma milleten para istemiş bu nasıl mümkün
gece öncelikle e mailimi ele geçirmişler daha sonra whatsabıma erişim sağlayamadım benim telefonudan whatsapptan çıkış ypaılmış otomatik olarak doğrulama kodları geldi telefonuma peşine amerika numarası aradı whatsapptan doğrulama kodu söylendi sesli olarak ama ben tabi o arada whatsabıma giremiyorum kilitlenmiş belli bir süre sonra doğrulama kodu için aranabilirsiniz diyordu eleman benim whatsabıma başka bir yerden giriş yaparka benim adıma milleten para istemiş bu nasıl mümkün
200 bine kadar boyasız hatasız otomatik araç alınacaktır iletişim için öm atabilirsiniz
Askerden önce abartısız günde 4 posta atıyordum manitaya askerden geldik evlendik ayda 4 postayı zor atıyorum sevmeme durumu yok eşimi 1. postadan sonra soğuyorum penisim kalkmıyor 2. postada ne yapmam lazım

https://indigodergisi.com/2020/07/katar-seyha-moza-kanal-istanbul//

ilk zaman tarla olarak kalacak denildi şimdi de turizm imarı verilmiş neye karşılık acaba bu arsayı gelip aldılar zamanında bu ülkede bu şartlarda yaşanmaz çok yazık elden de birşey gelmiyor gelse de köstek olunuyor çok yazık gelecek nesillere

beyler öncelikle ben İstanbul/Silivri'de yaşamaktayım deniz ve piknik için Çanakkale/Saros körfezine gitmeye karar verdim Ocaklı köyünde yapılaşma yok plajda ufak bir mangal ateşi yaktım ama şikayet edilmişim Gelibolu'daki yangın yüzünden mangal yakmak yasaklanmış yangından itibaren ama hiç biryerde uyarı tabelası bulunmuyor tutanak tuttu Jandarma ne kadar bir ceza yerim ya da gelicek cezaya itiraz etsem uyarı olmadığı için sonuçta orada yaşamadığımdan bilmiyorum ne gibi sonuç alabilirim

Beyler sizden ricam 145 bin tl ye kadar 2017 2018 otomatik benzinli araç tavsiye edebilirmisiniz hatasız ne alsam önerirsiniz akıl akıldan üstündür
Beyler 2020 yılında 3 adet araç alıp sattım şimdi Babama kullanması için araç alıcam ama vekalet verse onun adına alsam bir sorun yaşarmıyım
Fiyatlar biraz saçma ama 300 bine kadar 2015 2020 arası mümkünse 50000 km geçmemiş benzinli hasar kayıtsız boyasız piyasası olan araç alacak olsanız ne alırsınız yüksek km ya da 2015 altı almak istemiyorum yeni araç alırım başım ağrımasın istiyorum
Hakkında
Forum İmzası:
2020 BMW 2.18İ First edition m sport
2020 AUDİ a3 sedan 1.5 tfsi sport
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 510
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 291)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.046 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.