Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.400
Cevap
104
Favori
1.222.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci olarak direksiyonda bi tuş var..sanırım sesli kontrol için..o tuşun çalışması için de sonra dan yükleme yapılabiliniyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comfort plus in göğüslüğü yumuşak malzeme. Diğerlerinden farklı galiba. Extradan başka farki nedir?

• Arkadaşlar kış lastiği ne kullanıyorsunuz?

Bir kampanya gördüm. Sizin bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz lastik var mı?
     ►  AURIS FAN CLUB  ◄
  • Merhabalar 2013 auris active paket yeni kasa dizel otomatı 80 binde 60.500 lira 4 parca boyali alınır mı arkadaşlar bide bu rac nasıl performans olsun dayanıklılık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: msln_002

Mersin de yaşıyorum..

2016 auris active var..touch 2 sistemde navigasyon yok..navigasyon u yükletebiliyormuyuz servis dışında..adana mersin taraflarında bu işi yapan bilen varmı 😄

hocam eksik olan sadece yazılım değil , navigasyon modulu de yok arabada
    modulun de takılması gerekiyor yazılımdan ziyade
  • quote:

Orijinalden alıntı: girantep

Merhabalar 2013 auris active paket yeni kasa dizel otomatı 80 binde 60.500 lira 4 parca boyali alınır mı arkadaşlar bide bu rac nasıl performans olsun dayanıklılık olsun

Ölü bir motor değil lakin ekonomi amaçlı bir motor. yani aşırı performans beklemeyin. Dayanıklılığı iyidir de bu biraz da o aracın nasıl kullanıldığına bağlı. o 80 bin km boyunca araç nasıl kullanıldı? 4 parça boya var diyorsunuz.. Sıfır alıyorum deseniz ben de 4 farklı nesil toyota kullanan biri olarak dayanıklı derim. Ama bahsettiğiniz araç için bir şey diyemem, güvenilir bir yere iyice baktırın derim.
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bilgiler için en mantiklisi dediginiz gibi yapmak

• sol ön şasem koptu kaldırıma çıkıca masrafı nedir tahmininiz?
  • hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    yakıt tüketimini merak ediyorum hibritin
    şehir içi dışı ölçme şansınız olursa yazarsanız sevinirim.
  • Dört mevsim lastik hangi markayı tavsiye edersiniz?

• İyi aksamlar

-1.4 dizel auris 90bin bakimi icin Ankarada servisten 530 TL fiyat aldim

Ancak ozelde 275TLye yaptirdim.

-Ayrica on cam catlakti servis orjinal auris on cam icin 1000TLye yakin fiyat verirken

Ozelde olimpia marka on cami 350 TLye taktirdim.

- Ayrica kis lastigi olarak da petlas tercih ettim ve tanesi 195 TLden taktirdim.

Herkese kazasiz belasiz yolculuklar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih2643 -- 3 Ocak 2018; 17:49:29 >
  • auris otomatik vites hangi modeli önerirsiniz beyler arka camlar elektrikli olsunda..
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    yeni kasa eski kasa? Modelden kastınız donanım mı? Life donanım hariç hepsinde arka camlar elektrikli, onda da otomatik yok zaten. Dizeller multimode şanzıman, benzinliler ise cvt şanzımanlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erincar

yeni kasa eski kasa? Modelden kastınız donanım mı? Life donanım hariç hepsinde arka camlar elektrikli, onda da otomatik yok zaten. Dizeller multimode şanzıman, benzinliler ise cvt şanzımanlıdır.

1.33 life da arka cam elektrikli degildi acayip kil oldum, yeni kasa otomatik hangi modeli onerirsiniz, donanimdan cok yalitima ve sessizlige onem veririm acikcasi yol tutusu da iyiyse auris otomatik alinir degerli bilgilerinize ihtiyacim var.

• komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Evet 1.3 life donanım olarak kısmen fakir, ancak o fiyata günümüzde elektronik klimalı, perde ve diz hava yastıklı araç bulmak da zor.

Yeni kasa 2013-2015 arası dizel ve benzinlilerde otomatik vites mevcut, burada life hariç yalıtım vs genelde tüm donanımlarda aynı (Premiumda deri detaylar var koltuk vs, yalıtım olarak etkisi olacağını sanmıyorum ama biraz daha kaliteli.

2015-günümüz güncel makyajlı kasa auriste dizel otomatik seçeneği yok. Benzinli cvt şanzıman kullanıyor, sorunsuz ve konfor amaçlı bir şanzımandır. Çok kullanacaksanız dizel öneririm.

Auris benim 4. toyotam, Ailede vw de kullanmaktayız, reno da kullandık uzun yıllar, yani 4. diye fanatik sanmayın diye bahsediyorum. Yalıtım önceki kullandıklarıma göre iyi ancak japonlar 1 tık daha fazla yol sesi alır, bunu bilin. Hatta yumuşak lastik kullanırsanız pek fark etmezsiniz. Ben ne olursa olsun dişli asfaltta kullanarak test edip alırım. Rahatsız olmadım açıkçası.

Ayrıca çok bilinmez ama sınıfında en düşük sürtünme kat sayısına sahip olan araçtır (2.77 cd) Şöyle bir örnek vereyim, bir dergi yeni astra çıktığında "Astra rüzgardan etkilenmeyecek, sınıfının en iyi sürtünme katsayısı vs" diye başlık atmıştı. Ben de mesaj attım ve teşekkür ederek düzelttiler, çünkü o yeni astranın sürtünme katsayısı 2.85 cd. Yol tutuşu da gayet iyi, kolay kolay vsc'yi (esp) devreye sokamıyorum bile, 2 yılda 2 kere deneme amaçlı sokabildim. Trafikte saygılı, düzgün kullanan/kurallara uyan kimse sorun yaşamaz aurisle. Bir durum olursa da çok güzel toparlıyor

• erincar kullanıcısına yanıt
    bir kac teste baktim yol tutuşu iyiye benziyor arkadasimda benzinli advance modeli var memnunum diyordu ancak cok asiri yakit tuketiyormus.

• enginar35 E kullanıcısına yanıt
    michelin veya continentali tavsiye ederim.
    uniroyal- debica asla tavsiye etmem.
    yokohama, bridgestone ve goodyear da kullandım ama bunlar biraz daha sert kauçuklu lastikler , ömürleri biraz daha uzun ama yol tutuş ve frenaj açısından yumuşak lastiklere nazaran biraz daha kötü.ıslak zeminde daha da tehlikeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promayz00

1 adet 2017 auris hybrit ile beni de ekleyiniz listeye

Aracın test sürüşüne gittim kendimde zaten 1.33 2016 kullanıyorum.İlk oturduğum da 9 lt ortalama gösteriyodu yol bilgisayarı sıfırladım ve normal bi kullanım(ne agresif nede sakin)sonucunda 4.5-5 lt yakıt ortalaması verdi bana bu arada trafiğe girince düşüyo çünkü elektrik motoru kullanıyo.Tamamen trafikte kullanmıyorsanız aracı yada çok kilometre yapmıyorsanız dizel almak daha mantıklı geldi bana çünkü 1.8 motorun mtv sinide hesaba katmak lazım.Performans da 1.4 dizel ile benzer

• quote:

Hocam ben aldım araç kullanıma göre 3.5-6 lt arası yakıyor. Araç aşırı sessiz, tasarımı oldukça güzel almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Araç güzel zaten fiyatıda güzel hatta sıcak benzer araçlara baktığımız zaman.Yakıtta iyi,ben 1.33 benzinli ile 8 litre yakıyorum ama dizel tercih edilebilir sadece kullanım şekline göre.Fiyatlar aynı çünkü aşağı yukarı
  • quote:

Hocam ben aldım araç kullanıma göre 3.5-6 lt arası yakıyor. Araç aşırı sessiz, tasarımı oldukça güzel almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

siz dizel olanından mı aldınız? yoksa hybrid mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komedi6 -- 10 Ocak 2018; 10:30:26 >
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.