Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.400
Cevap
104
Favori
1.222.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    direksiyon sorunu çok basit bir konuymuş, servis 5dk içinde çözdü sağolsun.
    aracın garantisi bittiğinden artık özel servis kullanmak istiyorum.
    anadolu yakasında ümraniye çevresinde tavsiye edebileceğiniz özel servis varmıdır
  • merhaba arkadaşlar, auris'in hibrit modelini almayı düşünüyoruz. yeni geldiği için pek bilgi bulamadım. mtv'den dolayı 1.8 motor da düşündürüyor. hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarih Bilinci

quote:

Orijinalden alıntı: msln_002

cam tavan almayanlardanım..cam tavan için beklemeniz gerek demişlerdi..şimdi cam tavan olsaydı güzel olurdu diyorum..gerçi sunroof olmadıktan sonra pek de kullanışlı değil..diğer arkadaşların söyledikleri doğru yazın kullanamıyorsun içerisi sera gibi oluyormuş ama kapalıyken bi sorun yok..kullanan arkadaş yorumu bunlar

2017 1.6 advance multdrive cam tavan+güvenlik paketi (uzun yanan farlar-şerit değiştirme-çarpışma yavaşlatma) için 90.000 TL fiyat aldım...
    şu aralar 80.000 TL den aşağı C segment araç bulamadım....

Nissan Pulsar 1.2 N-TEC X-Tronic var 80.000 TL ve Leon 1.0 DSG 80.000 var onlarda da bazı donanımlar eksik

hocam nerden aldınız bu fiyatı

auris 1.6 advance skypack araştırıyorum da ben

• Ben bu fiyati temmuz ayi icersinde aldim...suan fiyatlar daha yuksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarih Bilinci kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam , şu an güvenlik pakedi olmadan 95.000 istiyorlar advance skypack otomatik 1.6 için
  • Arkadaşlar selam,

Aurisimin karter koruma plastiği çatladı değiştirmek gerekir mi?
    Gerekir ise servis dışında destek alabileceğim bildiğiniz bir yer var mıdır?
    İstanbul'dayım.
  • merhabalar,

2010 model 1.6 lpg li 70 bin kmde bir auris için 47500 liraya anlaştım ve satın alınmayı bekliyor.
    araç comfort extra paketli
    araçta;
    hız sabitleyici
    hız limitleyici
    far ve yağmur sensörü
    kararan dikiz aynası
    park sensörü
    9 hava yastığı
    6 hoparlör var.

şimdi araçta olanlar bunlar. fakat araçta aux vs yok ?

bu fiyata bu araç değer mi ?
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Piyasada hangi fiyat doğru belli değil artık. Sıfır da ikinci el de çok uçuk. En iyisi aynı fiyat bandında rakiplerine bakın. Donanımı kıyaslayın, aklınıza yatanı alın.
  • Merhabalar

Bugün bende 2010 model elegant paket auris sahibi oldum.

Bir sorum var. Daha önce hiç dijital klimalı araba kullanmadım. Bu arabada klima açmadan sadece havalandırmayı nasıl açarım ? Fan düğmesine bastığımda çalısmaya başlıyor ama bu dışarıdaki havayı direkt olarak vermiyor. İlik hava geliyor bana. İllaki aç tuşuna basmak durumunda miyim ? Bu durumda klima motoru çalışmış olacak ?

Birde bu arabada bu dolulukta ne usb neden aux var. Bende gidip Hepsiburada üzerinden cd changer dan bağlanan bir aparat aldım. Harici disk şeklinde olan birşey. Bunu kullanan var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota Go 2 için navigasyon modülü

https://www.youtube.com/watch?v=sD5RfcQeaZg
  • Daha alalı 1 hafta olan aracımın bardakligi bozuldu. Kapanmıyor meret. Yolcu tarafı bozuldu.

Yatı Bodrum dan fiyat aldım. 217 lira parça + 50 lira da işçilik alırız dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oy oy zamdan hemen önce almışım iyi denkgelmiş

Auris 1.6 Advance skypack + Toyota safety sense
  • Merhabalar,

Aracımı yeni sattım golf 6 tdi dı şimdi auris bakıyorumda şu ilanlar hakkında görüşleriniz nedir ?

Eskisi kadar çok aracıma binmediğim için benzinli düşündüm.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-otozer-2015-yeni-kasa-toyota-auris-1.6-active-skypack-cam-tavan-490291345/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2013-toyota-auris-1.6-benzinli-tam-otomatik-20-bin-km-de-490744297/detay/

• selam arkadaşlar

Benim ailemde sandero stepway 2012 var.ben haziran gibi yaris yada auris 2009-2011 arası bir araç düşünüyorum. tabiki az yakması ilk ölçütüm. dizel ve benzinli arasında çok yakıt farkı varmıdır? ayıracağım bütçe 30-34 arası. 2 yaşında bir çocuğum var auris çok büyük mü kaçar yaris yeterli olur mu? bir sorum da otomatikleri çok güzele benziyor aurislerin sorun yaratır mı gidişi iyi midir vs?
    teşekkürler
  • sçsb kullanıcısına yanıt
    bizdeki auris 1.6 otomatik vites 1200 km oldu
    sadece istanbul şehir içinde kullanıldı geçen yıl kasım ayında almıştık tam 1 yıl oldu.
    ortalama benzin tüketimi 11.5 lt. 100 km de.

daha önce 2007 honda jazz düz vites vardı onun aynı koşullarda yakıt tüketimi 7.5 lt idi.bizde de tek çoçuk var jazzın bagajı 380 lt idi yani aurisden daha buyuk yaklaşık 20-30 lt kadar tek çoçuklu aile için yeterli geliyor ama özellikle bazı bebek arabaları sığmayabiliyor.
    yakıt tuketimi hariç auris ne kötü bir araba ne de iyi bir araba.
    hızlı bir araba değil ama çok yavaşda değil , çok konforlu değil biraz sert süspansiyonlu ama konforsuzda değil,her yönüyle tam orta karar bir araba.
    isterseniz honda jazz larda bakın onlarda aurisden çok farklı değil hernekadr segmentleri farklıda olsa ,jazzın en kötü özelliği 120 km den sonraki hızlarda yol tutuşu çok kötü ve güven vermiyordu.
    yarisin bagajı maalesef çok küçük kalıyor aileler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: kramerica

bizdeki auris 1.6 otomatik vites 1200 km oldu
    sadece istanbul şehir içinde kullanıldı geçen yıl kasım ayında almıştık tam 1 yıl oldu.
    ortalama benzin tüketimi 11.5 lt. 100 km de.

daha önce 2007 honda jazz düz vites vardı onun aynı koşullarda yakıt tüketimi 7.5 lt idi.bizde de tek çoçuk var jazzın bagajı 380 lt idi yani aurisden daha buyuk yaklaşık 20-30 lt kadar tek çoçuklu aile için yeterli geliyor ama özellikle bazı bebek arabaları sığmayabiliyor.
    yakıt tuketimi hariç auris ne kötü bir araba ne de iyi bir araba.
    hızlı bir araba değil ama çok yavaşda değil , çok konforlu değil biraz sert süspansiyonlu ama konforsuzda değil,her yönüyle tam orta karar bir araba.
    isterseniz honda jazz larda bakın onlarda aurisden çok farklı değil hernekadr segmentleri farklıda olsa ,jazzın en kötü özelliği 120 km den sonraki hızlarda yol tutuşu çok kötü ve güven vermiyordu.
    yarisin bagajı maalesef çok küçük kalıyor aileler için.

saol dostum . 11 lt yakıt çok fazla. yakıtı her daim alacağımız için ve ülkedeki yakıt fiyatları da fahiş olduğundan auristen vazgeçmek daha mantıklı gibi.

• sçsb kullanıcısına yanıt
    bizde ayrıca şirket aracı olduğundan fazla kullanmıyoruz o yüzden çok dokunmuyor, jazz da 10 yaşındaydı 37.000 km deydi sattığımızda.
    ama 11.5 lt evet fazla bir yakıt alırken 9-10 civarı olur diye tahmin etmiştim ama 11.5 lt çok gerçekten.
    dizelden benzinliye geçişte insana şok yaşatır :)
  • 2012 model auris 1.4 D4D sahibiyim. Aracımın trigeri kayış mı zincir mi acaba ? Bilen varsa yanıtlarsa çok memnun olurum.
  • phantasm P kullanıcısına yanıt
    Zincir
  • Mersin de yaşıyorum..

2016 auris active var..touch 2 sistemde navigasyon yok..navigasyon u yükletebiliyormuyuz servis dışında..adana mersin taraflarında bu işi yapan bilen varmı 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.