Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.401
Cevap
104
Favori
1.222.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende geçen hafta 2011 model 1.6 benzinli lpgli auris aldım 2 sorum olacak 1.si yağ değişimi yapacağım hangi yağı ve markayı seçmeliyim 2.si kalkışlarla alakalı düz yolda normal sıkıntı yok ama yokuşa doğru kalışlarda gazı sonuna kadar basıyorum stop edecek gibi oluyor ve debriyaj çok yukarda kavrıyor kalkışlarda titreme yok balata bitmemiştir heralde yardımcı olursanız sevinirim..
  • Arkadaşlar selam,
    2013 auris benzinli Otomatik aracın şanzıman yağını ne zaman değiştirmmeiz gerekir?
  • 1.4 dizel otomatik şehiriçi ortalamanız kaç lt?

Megane ve Auris arasında kaldık. Megane daha ağır basıyor 110hp olması ve daha önce kullandığımız için. Auris biraz daha güçsüz ve klima açık içinde yolcu varken sollamalarda yavaş kalıcak gibi duruyor
  • arizeus kullanıcısına yanıt
    https://turkiye.toyota.com.tr/KullaniciElKitabi/KullaniciElKitabi.aspx

Şu sitede el kitapları var. Modeline uygun el kitabını indir. Son sayfalara doğru aracın için bakım programı yer alacaktır. Oradan hangi km'de hangi bakımları yaptırman gerektiğini görebilirsin.

Örnek olarak 2012 dizel auris için bakım programı şöyle;
     ►  AURIS FAN CLUB  ◄  ►  AURIS FAN CLUB  ◄

• quote:

Orijinalden alıntı: mstranger

https://turkiye.toyota.com.tr/KullaniciElKitabi/KullaniciElKitabi.aspx

Şu sitede el kitapları var. Modeline uygun el kitabını indir. Son sayfalara doğru aracın için bakım programı yer alacaktır. Oradan hangi km'de hangi bakımları yaptırman gerektiğini görebilirsin.

Örnek olarak 2012 dizel auris için bakım programı şöyle;
     ►  AURIS FAN CLUB  ◄  ►  AURIS FAN CLUB  ◄

Teşekkürler.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-boyasiz-kazasiz-yeni-kasa-advance-skypack-332816818/detay

İlanda ki araç konusunda yorum yapabilecek var mı?

Yarın görmeye gideceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,
    eşimin 2012 auris 1,6 tam otomatik elegant aracı var.
    araç 20 binde. dün akşam direksiyonu sağa sola hafif çevirince tık tık metal sesi aldım araçtan.
    araç sıfırdan beri bizde ve servis bakımlı tamamen.
    araştırdığım kadarıyla kronik bir problemmiş.

ek garantim haziranda bitti, şuan araç garantide değil. acaba müşteri memnuniyetine sokuyorlar mı?
    yada dışarıda yaptırabileceğim güvenilir özel servisler varmıdır? istanbul anadolu yakasındayım.
    yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    şimdiden teşekkürler...
  • Aynı problem 2011 model aracımda bende de olmuştu. 30 binde direksiyon mafsalını garantiden (garanti süresi dolmamıştı) değiştirdiler. 70 binde yine oldu. Bu sefer usta "Direksiyon yükseklik ayar kolunu tam sıkmamaktan oluyor" dedi. Gerçekten hemen hissedilmeyecek kadar bir boşluk kalmış. Usta sıkınca düzeldi. 30 binde direksiyon mafsalı boşuna mı değişti, o zaman sorun farklı mıydı bilmiyorum. Siz de bir deneyin isterseniz.
  • pandarosa P kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ilginize.
    servise götüreceğim, bakım zamanı geldi. o arada baktıracağım.
    iyi günler
  • wasabie W kullanıcısına yanıt
    Yangına karşı yakıt kesici var diye biliyorum (Orjinal bir araç için)

Lpg olabilir, orjinal olmayan bir aksesuar vs de olabilir. Sigara vs içiliyor muydu? bir sürü sebep olabilir.

Allah rahmet eylesin, herkese kazasız-belasız sürüşler dilerim.
  • arkadaşlar 1.33 motor ve donanım seçeneği ile 1.6 motor ve donanım seçenekleri arasında sac kalitesi, elektronik aksam kalitesi vb. gibi konularda fark var mı? yoksa farklılık sadece motordan mı kaynaklı?
  • D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa (Güncel kasa) için iç malzeme kalitesi, donanım, müzik sistemi kalitesi noktalarında farklar var. Eski kasada bu kadar fark yok.
  •  ►  AURIS FAN CLUB  ◄
  • Arkadaşlar merhaba, 2017 model bir auris sahibiyim, aracı şubat ayında aldım, şuan 9500 km de 1.33 life modeli. Araçta aşağıdaki linkte bılunan problemli yaşıyorum. Aranızda böyle bir problem yaşayan başka birisi oldu mu acaba? Aracı bi kaç güne bakıma sokacağım, bakıma girmeden sormak istedim.

https://youtu.be/JUiztYborKA

• just sky kullanıcısına yanıt
    Ses tıkırtı şeklinde direksiyonun içinden geliyor gibi mi hocam ? Dururkende oluyor mu
  • D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    İç konsol değişik koltuklar değişik gerçekten kullanırken anlarsınız zaten bariz fark var saç vs bilmem ama 1.6 alın derim :)
  • 2008 auris 1.6 dual vvti elegant araç aldım arkadaşlar

Şehir içi dışı 7.5 lt şuan değer yakaladım

Şehir disi 90 ve 110km hız seviyelerini denedim

Yol bilgisayarı aşağı yukarı aynı tüketimi gösteriyor

Ideal yakıt tüketimi ni nasıl yakalayabilirim

110km hızda yaklaşık 3000/dd motor devri

• PaSha41 P kullanıcısına yanıt
    Yok hocam direksiyon değil, videodaki gibi ses 80 110 arası hızlarda aracın altından arka tarafından geliyor gibi. Tatildeydim istanbula dönecekken aydın daki toyota servisine gittim. Problemin corolla ve aurislerde bazen yaşandığını, tehlikeli bir durum olmadığını, 10000 bakımında diskler üzerinde bir işlem yaparak giderildiğini söylediler.

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.