A

Yüzbaşı
25 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Değerli arkadaşlarım senede 10.000 km maksimum 15.000 km yol yapıyorum. 0 km bir araba almak istiyorum büyük ihtimal bu fiyata otomatik vites olmaz . Bütçem 60.000 tl önerileriniz nedir ? Şimdiden değerli fikirleriniz için sağolun.
Bu iki sedan içerisinden hem malzeme hem de tasarım olarak sanki egea bir tık üstün fakat siz ne önerirsiniz bu iki sedan için hangisi tercih edilmeli?
Arkadaşlar 0 km bir araç almak istiyorum . İki otomobil de makyaj ve kasa değiştirdi. Senede 15.000 km yapıyorum . Sizce hangisini almalıyım ikisinin de fiyatı 60.000 tl civarında . 301 daha çok filo ağırlıklı piyasa da işçilik kalitesi konfor olarak hangisini önerirsiniz ?
2017 mart ayı sonunda bir araç alma niyetindeyim . 0 km dizel otomatik araç almak istiyorum Öneriniz nedir. En uygun modeli değerlendiririm. 70.000 tl altı bütçe
Renault 0.9 clio sundan 1.0 - 1.2 - 1.2 tsi seat İbiza. 1.2 tsi Polo 1.2 tsi fabia 1.4 gibi ufak hacimli motorlara sahip otomatik veya yarı otomatik kaydırma yapmayan 0 sıfır km 52000 tl ye kadar hb bir araç bakıyorum veya c segmenti araç için 55.000 tl olabilir . Siz hangi aracı önerirsiniz . Uzun yıllar kullanacağım senede 10000 km den fazla yol yapmayı düşünmüyorum. Önerileriniz nelerdir ? Sizce öne çıkaran noktaları nelerdir ?
bu üç model tekneyi kullanan arkadaşlarımdan bilgi almak istiyorum yorumları nelerdir lotus tekneler güzel midir
dizeli ile benzinli model arasında 80 bin tl fark var bu farka değer mi dizel almak benzinli modele lpg geliştirildi mi? yardımlarınız için teşekkürler
Arkadaşlar 0 km bir motor alma niyetindeyim . İkametgah adresim İstanbul ancak motoru Çanakkale'den alacağım ve Çanakkale de kullanacağım bu yüzden 17 plaka istiyorum. Ancak sistemde adres neresi ise Oraya çıkıyor plakalar. Ancak nüfus kayıt sisteminde 2. Adres eklenebiliyor. O adresi eklesem sisteme. Satışta Çanakkale üzerine plaka çıkarabilir miyim yardım ve fikir için tesekkürler iyi sahurlar.
Arkadaşlar kendime tasarımı hoş bir motorsiklet arıyorum iki model arasında kaldım . Sizce hangisini neden tavsiye etmeliyim Honda msx 125. Liste fiyatı 9.200 tl. Yamaha mt 125 13.500 tl Yamaha mt 25 in fiyatı ise 14.500 tl(36 Bg). Siz hangi motoru önerirsiniz ktm duke 125 ve 200 Hakkında hiç fikrim yok.
Cutting Edge 3. edition
myenglishlab.com
pearson yayınları Kullanan var mı arkadaşlar?
yorumlarınız nelerdir bu kitap serisi için ?
Hakkında
Forum İmzası:
DOĞA ANAYA BİRAZ SAYGI.LÜTFEN!!!!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Asus
GPS, Navigasyon
Piranha
Motosiklet
Yamaha
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.282
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 68.026 (Bu ay: 454)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 118 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.