Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.401
Cevap
104
Favori
1.222.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar konu şu 2009 auris comport aracım var lpg taktırcam ekonomik olması için atiker microsoft modeli ni ustam tavsiye etti. Sizin görüşleriniz neler olur acaba kim ne taktırdı performans ve motor uyumu nasıl şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lpg li aurisler öneriniz varmı

• 1.33 aurisim var. Multimedya cihaza servis 2800 istedi . 1 kuruş inmedi. Geri görüş kamerası filan var cihazın. Bende orjinal diye serviste taktırmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz gençler. Araç 2016 yeni kasa bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxplanck -- 11 Mart 2018; 17:41:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun araç kısmı ölü sanırım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar. Tam otomatik 1.6 vvti motor elegant auris alacağım İnşaAllah. Modeli 2010. Makyajlı mi yoksa makyajsiz kasa mi oluyor bu modeller.

• motor vvti ise makyajsızdır (124 beygir) Valvematic ise makyajlıdır (132 beygir) bu motor bazı makyajsız kasalarda da mevcuttur. Ancak makyajlı vvt-i yok. Onların hepsi valvematic.
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Sonradan takılanlar orjinal olmuyor genellikle. Uygun buldukları bir markayı seçip serviste işlem yapıldığı için 2 yıl garanti ile satıyorlar. Orjinal olup olmadığına emin olun derim. Onun dışında servisin yaptığı her işlem zaten 2 yıl garantili oluyor
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Peki makyajlı ve makyajsız arasında ki farklar neler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam valla vaktiyle gidip testini bile yapmıştım ama inan şimdi bariz farkları hatırlamıyorum. Makyajlının malzeme kalitesi daha iyi, eskilerde kapı içleri çok kolay çiziliyordu. Makyajlının göstergeler beyaz, orta kolçağı daha kullanışlı, en önemlisi motoru daha iyi. 124 lük wvt-i çok yakıyordu, o yüzden dizele geçmiştim 2010 yılında. Toyota'da her zaman makyajlı kasaları tavsiye ederim. Sonuçta bir kasanın iyileştirilmiş halini satın almış oluyorsunuz.
    Hocam ben tam otomatik aldığım için sanırım her türlü vvti motoru alacağım. 132lik zaten yok tam otomatiklerde?

• Dizelde yok ama banzinlide olabilir, araştırmak lazım.
    İlanlara falan baktım iyice, benim alacağım araba makyajsız kasa 2010 tam otomatik elegant.

Daha üst modellerde gösterge beyaz, yandaki sinyaller aynada, arkada sis farkları tamponda vs.

Çok takılmıyorum bunlara, ben zaten güvenli bir araç olduğunu düşündüğüm için seçtim aurisi. Merak ettiğim için sordum, yardımcı oldunuz teşekkürler.

• Rica ederim, hayırlısı olsun
  • herkese selam,

2013 1.6 cvt benzinli araçım 63bin km oldu en son 43binde bakım yaptırmışım =)

60 için var mı fikriniz tecrübeleriniz nerde nasıl bir bakım yaptırıyım istanbul ortaköy servisi 700 fiyat verdi bakım için.. yönlendirme ve bilgiye ihtiyacım var.

Teşekkürler,
  • Commodore_64_ kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Auris kullanıcıları olarak en net ve doğru bilgiyi sizlerden alacağımı düşünüyorum.

Eşime 1.33 Life paket Auris düşünüyorum. Aylık yapacağı km maksimum 400 km civarı. Yakış durumu nedir 15.000 km civarı bir araç buldum 2017 model. Birde 2015 model Prings LPGLİ 40.000 de bir araç var. (Aksesuarlı, sis farı park sensörü gibi ekstraları var) Aralarında 5.000 TL fark var .

Yakış durumndan dolayı 1.2 TSI Polo yada Auris üzerinde duruyorum.

Hangisini tercih etmeliyim. Geri bildirimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
  • speedy35 kullanıcısına yanıt
    Hocam yakıt konusunu etkileyen çok etken var. Bunlar, bulunduğunuz şehir ve trafik durumu, eşinizin kullanım tarzı vs bu değeri etkiler. Biri çıkar İzmir'de 6 yakıyorum der ama siz 8-9 yakarsınız mesela? Buradan duyacağınız veriler yanıltıcı olabilir.

İki aracın da fabrika verilerine bakmak daha sağlıklı olur. Tahminimce polo (kasa hafifliği, segment farkı vs) daha az yakacaktır. Ancak bakım konusunda VW daha pahalı olabilir.. Maksimum 400 km ise benzini çok da dert etmeyip segment farkından dolayı auris tercih edilebilir.
  • Geri bildirim için çok teşekkürler hocam. Poloya doğru kayıyorum son zamanlarda 1.2 tsi oluşu. Vergi ve az yakışı sebebi ile ama araç küçük geliyor gözüme hacim olarak. C3 1.2 'lere bakıyorum bir yandan donanım olarak daha iyi fakat Citroende çok bir bilgim yok 1-2 gündür araftayım.
  • s.aleyküm arkadaşlar 2011 auris 1.33 comfort ile aranıza katıldım aracım 60bin kmde hatasız boyasız.
    bu tavan bagaj ve makyaj ışıklarını led yapmak istiyorum acaba aliexpresten alıcamda kaç mm ve modeli nedir bilginiz varmı acaba teşekkürler
  • 2009 auris 1.8 iki kapılı olanı hakkında bilginiz tecrübeniz varmı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.