Şimdi Ara

ATOM RPG Türkçe Yama Çalışması Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
9
Favori
7.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fallout, Wasteland, Deus Ex ve Baldur’s Gate gibi klasik rol yapma oyunlarından esinlenerek hazırlanan ATOM RPG, uygun fiyatıyla, uzun oynanış süresiyle ve başarılı CRPG mekanikleriyle dikkat çekiyordu. Doğu Avrupa menşeli bağımsız oyun stüdyosu AtomTeam tarafından geliştirilen ATOM RPG şimdi ise indieTürk çeviri ekibi aracılığıyla Türkçe’ye çevriliyor.

Çeviri durumunu güncel paylaşacağım, hızlı olmayacak fakat temiz bir çeviri olacak.

[size=7]
    Çeviri Durumu: Resmi
    Çeviri Boyutu: 70 bin satır

ATOM RPG Türkçe yerelleştirme durumu:

Menüler: yüzde 50
    Yetenek ve Karakter ekranları: yüzde 50
    Nesneler: yüzde 1
    Görevler: yüzde 1
    Ara sahneler: yüzde 1
    Diyaloglar: yüzde 1

İlgili Haber

Steam Sayfası

İlk deneme görselleri:

ATOM RPG Türkçe Yama Çalışması BaşladıATOM RPG Türkçe Yama Çalışması Başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W -- 22 Kasım 2019; 23:45:59 >

• Harika bir haber. Kolay gelsin. Yapımcı ile görüştüğümde resmi olup olmayacağını söylememişti. Resmi olması daha güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Harika bir haber. Kolay gelsin. Yapımcı ile görüştüğümde resmi olup olmayacağını söylememişti. Resmi olması daha güzel oldu.
    Teşekkür ederim. Aslında uzun süre önce görüşmüştük ama dün karara bağladık. Keşke daha erken olsaydı, daha çok yol kat etmiş olurduk.
  • oyun baya güzel. çat pat ingilizceyle bi yere kadar oynadım ama ilk kasabaya gelince ingilizcem bitti öyle kaldı oyun. türkçe yama gelirse bitiririm.

kolay gelsin, teşekkürler.
  • Oyun çok güzel duruyor. Uzun soluklu bir çeviri olucak muhtemelen umarım soğumadan oynama şansımız olur ellerinize emeğinize sağlık beklemedeyiz
  • Mükemmel haber be mükemmel.
  • Gerçekten harika haber, takipteyiz. Başarılar.
  • Oyun tam Wasteland Euro edition olmuş. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.
  • Umarım ekibinizde Rus/sovyet kültürü yakından bilen birileri vardır çünkü hem oyunun yapımcıları hemde oyunun kendisi rusyada geçtiği için bazı düz çeviriler anlamını karşılayamayabilir buna dikkat ettiğiniz sürece bence iyi bir çevirinin geleceğini düşünüyorum.Ekibinize başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trdeltap -- 21 Kasım 2019; 2:8:5 >
  • nedense Rusların slavları. oyunlarını sevmeye başladım
  • Kaliteli bir RPG nin daha dilimize kazandırılması mükemmel bir haber. Yerellestirmenin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Oynamadım ama iyi bir oyun
    olduğunu biliyorum. Resmi olmasına gerçekten sevindim. Yapımcının ciddiye alması güzel bir şey. Takip.
  • Acaba bir tahmini süre var mı?

Bu arada yapımcı Steam ana sayfalarında paylaşmış çeviri haberini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 22 Kasım 2019; 13:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Acaba bir tahmini süre var mı?

Bu arada yapımcı Steam ana sayfalarında paylaşmış çeviri haberini...

Bazı teknik sorunlar vardı, yapımcı grip olmuş anca konuşabildik. İlk denemeleri konuya ekledim, Türkçe karakter sorunu vs. gözükmüyor. Muhtemelen 2020 başı hazır olur diye tahmin ediyorum.
  • W kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın başlayacakken yazını görüp vazgeçtim. :) kenshi gibi oyunlar ararken bu çıktı karşıma güzele benziyor. kolay gelsin
  • Teşekkürler.Oynıcaz
  • görevleri ve yetenek,karakter bölümünü türkçeleştirip yayınlasanız onla idare edebiliriz tam hali çıkasaya kadar.
  • İcewind dale tr yama ile oynamıştım bu tarz oyun grubunda çok fazla fight olması zorluğuyla beraber can sıksada yinede harikaydı. Çeviri çalışması için çok teşekkürler beklemedeyim 3 aydır bir bilgi verilmemiş. Yama iptal edilirse diye korktuğum için oyunu boşa satın almak istemiyorum.
  • Muhtemelen yalan oldu.
  • En azından bir bilgi verseniz konu sahibi kişi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.