Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
2
Favori
353.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraları nasıl adam edeceğim bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

D&R lerde 80 tl mi şimdi bu oyun sorumu tekrarlıyorum kaç defa kurabiliyoruz ben sık format atan birisiyim...

dostum istediin kadar kurarsın sorun olmaz.aynı kullanıcı adı ve parola ile.ben oyunu bitirdim istersen sana verebilirim 40 tl
  • Ya arkadaşlar oyunu şimdi aldım kurdum ubisoft aktivasyonunu aldım crack için denilen herşeyi yaptım genede cdkey istiyor kafayı yemek üzereyim bi yardım edin ne yapmam lazım yaa offff

• Mantıklı bir şekilde düşünelim.Piyasada harika bir oyun var.Orjinal alanlar oyundan çok memnun olduğunu söylüyorlar.Bu oyunu alıp oynamak için oyunun sadece harika olması yeterli olmamalı bence.Korsanı engellemek için interneti şart koşuyorsun.Hadi buna da tamam diyorum.Fakat sen gelip bir de sınırlı yükleme opsiyonu kullanıyorsun.Peki düşünelim bu satış politikasında ki amaç nedir?(Ubisoft ilk 1-2 ay da parayı vuracak.İnternet olayını ise kaldıracak.Sadece orjinal oyunu olanlar ekstra senaryo görev ve itemlerden yararlanabilecek.(Dragon Age de ki gibi.)Orjinal alanların serialleri yanacak yenilerini satacak cüzi bir meblada tahminim o yönde.)Bunların dışında şahsi fikrim bu oyunun benim tarafımdan kesinlikle alınası cazip bir yanı kalmadığı.Artılarla eksileri bir tarafa koyuyorum.Eksiler ağır basıyor.Nasılsa ya orjinal fiyatı düşücek yada kırılacak.Bu oyunu ekimden beri bekliyorum.Orjinal almayı da düşünüyordum fakat çok saçma işler içine girmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: T-Mac 26

Ya arkadaşlar oyunu şimdi aldım kurdum ubisoft aktivasyonunu aldım crack için denilen herşeyi yaptım genede cdkey istiyor kafayı yemek üzereyim bi yardım edin ne yapmam lazım yaa offff

Ben öğrenci adamım bir oyuna 80tl verecek kadarda param yok malesef

• Eğer yaza kadar korsan çıkmazsa orijinal alıcaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

DRM ye ilk büyük ve resmi tepki Steamden geldi arkadaşlar. Steam ingiltereden oyunu bünyesinden kaldırma kararı aldı. Yavaş yavaş diğerlerindende kaldırıyor steamden almayı düşünenlerin bilgisine..

Steam babadır
  • aldim oyunu arkadaslar.ilk oyunu almamistim bunu aldim odesmis olduk
  • bende 1 nci oyuna hiç alışamamıştım direk 2 ye aldım biri oynamadım ama 2 super cok guzel
  • quote:

aldim oyunu arkadaslar.ilk oyunu almamistim bunu aldim odesmis olduk

Hayırlı olsun hocam kesinlikle hayran kalacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

quote:

aldim oyunu arkadaslar.ilk oyunu almamistim bunu aldim odesmis olduk

Hayırlı olsun hocam kesinlikle hayran kalacaksınız.

insallah hocam.kotu olsa da sorun degil ilk oyunu almamistim.begendigim seri oyunlari aliyorum hep.cod mw 2 bioshock stalker falan hep aldim
  • diyorum bu oyuna 80 lira az bile. gerçekten müthiş olmuş oyun. ac1 le alakası yok. 95 ten beri oyun oynarım hayatımda oynadığım en iyi oyunlar arasında ilk 5 e girer. ilki olamaz da diablo 2 orda saklı. ama diyorum parası olan alsın arkadaş. sırf venedik şehrinde dolanmak için bile alınası
  • quote:

quote:

Ya arkadaşlar oyunu şimdi aldım kurdum ubisoft aktivasyonunu aldım crack için denilen herşeyi yaptım genede cdkey istiyor kafayı yemek üzereyim bi yardım edin ne yapmam lazım yaa offff

Ben öğrenci adamım bir oyuna 80tl verecek kadarda param yok malesef

oyuna girsen bile korsanlarda görev yapılmıyor beyaz ekran sorunu var boşa ümitlenme..oyunu ŞİMDİLİK orjinal alanlar oynuaybiliyor sadece.

• oyun gerçekten harika harika.daha oyuna girdim hönk ne oluyoruz durun sakin olun ne kavgası yerinizde durun bi ayı herifler.sonra gene hönk venediğe.öff ne şehirdir bu şehir yaşıyor resmen şehirde hayat var hissediyorsun,insnalar gerçekci tepki veriyor vs vs.ve oyun duygusuz değil oyunun bir atmosferi falan var süper iyi ki almışım.ben normalde pek memmun olmayan bir insanım bir saattir oynuyorum yaklaşık ve iyiki almışım yuhh diyorum sadece
  • d&r sitesinde 68 liraya 5 taksit aldım. Peşin 80 lira vermek zorunda değilsiniz.İsterseniz 68 lirayı 12 ye bile bölüyor worldkarta İst dışına 3 günde geldi oyun. D&R kargosu o kadarda yavaş değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

d&r sitesinde 68 liraya 5 taksit aldım. Peşin 80 lira vermek zorunda değilsiniz.İsterseniz 68 lirayı 12 ye bile bölüyor worldkarta İst dışına 3 günde geldi oyun. D&R kargosu o kadarda yavaş değil yani.

aynen 70 liraya cardfinansla aldım. kargo bedava zati. 12 taksit yapmışlar. 4 günde geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

DRM ye ilk büyük ve resmi tepki Steamden geldi arkadaşlar. Steam ingiltereden oyunu bünyesinden kaldırma kararı aldı. Yavaş yavaş diğerlerindende kaldırıyor steamden almayı düşünenlerin bilgisine..

Steam babadır

2 adam akıllı prototesto daha, ubisoft yaptığı yanlıştan dönecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

Steam babadır

2 adam akıllı prototesto daha, ubisoft yaptığı yanlıştan dönecektir.

O helal olsun steama bütün kötü laflarımı geri alıyorum(ETW ve MW2 için)

• oyun çok güzel arkadaşlar.hele doktorların maskesi beni etkiledi o kadar önem vermişler kostümlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

d&r sitesinde 68 liraya 5 taksit aldım. Peşin 80 lira vermek zorunda değilsiniz.İsterseniz 68 lirayı 12 ye bile bölüyor worldkarta İst dışına 3 günde geldi oyun. D&R kargosu o kadarda yavaş değil yani.

Ver kredi kartını alalım o zaman Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin biraz da olaya imkanı olmayanların gözünden bakın.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.