Yüzbaşı
21 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 senedir pcyi açarken cpu fan not found, f1 to continue hatası alıyordum ama bir etki etmediği için umursamadım. 1 ay önce başka bir eve taşındım, taşınır taşınmaz da sistemi fazla kullanan oyunlarda no signal hatası almaya başladım (pubg, dark souls 3 gibi). Aynı zamanda bu yeni evde klimayı açtığımda ve klima açıkken 2-3 dakikada bir ekranın birkaç saniyeliğine no signal hatası verdiğini farkettim. Cputemp programını indirip oyunlara girdiğimde cpu nun 80-90 C ısılara yükseldiğini, daha sonra ise fps düşüşü ve no signal hatasının geldiğini de farkettim.
Şimdi ise pc açıldıktan 5-10 dakika sonra no signal hatası alıyorum. Sizce cpu mu yanmıştır? Yoksa psu kaynaklı bir sorun mu? (klima açıldığında ekranın gitmesi).
Yeni bir fan almam mı gerekiyor? Sizce ne yapmalıyım?
http://forum.donanimhaber.com/m_44203305/tm.htm

emrenin konusunda bolca isim yazdırılmış ama friende eklemekten başka bir aktivitemiz olmuyordu.

orjinal black ops sahipleri gruba katılırlarsa sık sık private matchler veya dedicatedda toplanıp oynarız

http://steamcommunity.com/groups/donanimhaberblackops

grup publictir buradan katılabilirsiniz
canlı yayın arkadaşlar multi felan kapışıyorlar kaçırmayın
Buradan
şimdi trailerı izlerken farkettim ama emin olamadım.
35. saniyedeki 2 kişi düşündüğüm kişiler mi acaba
Bunlara ulaşmak sadece 1 care package ile yeterli.

Çoğunuz map dışını biliyordur fakat bunu genişlettik ve video çektik.Private match'de çalışıp publicde yapmanızı öneririm.Ayrıca tamamen legit

Görünmezlik olayına gelince,videodakeri aynen uygulayın.Map dışında(denizin içinde) arkaplandaki dağlara doğru ilerleyin.Dağlara vardığınızda kısa bir süre sonra görünmez oluyorsunuz

MW 2 dedicated server olmaması üzerine kurulan grupta 18 kişilik oyunlar oynanacaktır.
Hile,küfür,gl gibi şeylerden bıktık.Başka bıkan varsa gelsin oynayalım
Katılmak içinhttp://steamcommunity.com/groups/subzerosserver gidip sağ üstten joinleyebilirsiniz veya,
Steam id:WoundedSergeant
Herkesi bekliyoruz
Yaklaşık 40 dakikadır hiç bir oyunda join,invite yapamıyoruz.
Herkesde böyle mi acaba??
Evet arkadaşlar çok yabancı var ara sıra türklere rastlasak da çoğu oyunda ayrı düşüyoruz.

Ayrıca ping süreleri pek iyi değil yabancılar host olduğu için.

Bunları düşünerek Psycho Survivors [PS] klanını kurdum isteyen herkes katılabilir.

İsteyenler buraya yazabilir veya

WoundedSergeant

Steam ID ekleyip irtibata geçebilir.
Öncelikle merhaba arkadaşlar

Bu aralar herkes gl,bıçak,hile kullanmından dolayı bıkmış durumunda(ben dahil)
Diyorum ki 10-20 kişi toplanıp bi grup kuralım beraber sd felan atalım hem bu sayede hilesiz ve seviyeli bi oyun olur.
dedicated server yok biliyorum ama party kurup girelim dedicatedi arattırmazolmassa private match kurarız onunla oynarız.
benden başka hileden bıkan arkadaşlar varsa eklesin bi konuşalım

Evet arkadaşlar grup kuruldu oynuyoruz.
Oyunu orjinal olanlar eklesin steam id:WoundedSergeant
Evet arkadaşlar sp bitti mp'de baya yükseldim bu aralar spec ops'a sardım ama alpha bitti onun dışındakiler veteranda çok zor.pek kazma değilimdir ama hakikaten zormuş ve de bazı bölümler 2 oyuncu gerektiriyor.yardım isteyen başka birisi varsa steam id versin bitirelim şunu yav.sağolun şimdiden.

Veteran oyuncular için steam id eklesinler:WoundedSergeant
Hakkında
Forum İmzası:
[TWS]Sub-Zero
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.002
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 104.794 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.