Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
2
Favori
353.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arathorn55

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkobe

quote:

Orijinalden alıntı: arathorn55

quote:

Beyler oyunun cd-keyi ile ilgili bir sorum var.

Login olurken cd key yazıyorsunuz orada nasıl oluyor?

Demek istediğim hepsi harfle mi 4lü ya da 5erli gruplar şeklinde mi kaç grup var?

XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

Bunun gibi mi mesela?

ilki üç, diğerleri 4 hocam. xxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx gibi

Sağolasın.

Bir sorum daha var.

Şimdi ben bi yerden kayıtlı oyun buldum ama sıfırdan başlamak istiyorum menüden DNA kısmına giriyorum ama pek çakamadım orayı 1459 yılı en başı sanırım oraya enterlayıp duruyorum ama olmadı bir şey.

oyun orjinal mi?

Değil bir şeyler deniyorum oynamak için...

Sorumun cevabını biliyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: darknessfriend

Oh be,sonunda aldım ac 2 yi,gitmiş mal gibi 80 lirayı vermiş olabilrim ama artık en azından PC yi açar açmaz "ilaç" geldi mi diye bakmak zorunda değilim.
    Şimdi 2 sorum var;
    1-Kenarlarda siyah çizgileri kapatmanın bir yolu var mı(hani görüntüyü sıkıştıranlardan bahsediyorum)
    2-Dokular geç yükleniyor genelde,bu ati kartlarına özel bir sorun mu yoksa siz dede oluyor mu?
    Şimdiden teşekkürler.

Ati kart kullanıyorum hiç öyle geç yüklenme olmuyor aksine çok hızlı ve kastırmadan oynatan bir yapıya sahip hd2600 pro ekran kartım var atinin 2x multianaliysing di sanırım o açık vsyn kapalı diğerleride full açık hiç kastırmadan oynatıyor.

• quote:

Bir sorum daha var.

Şimdi ben bi yerden kayıtlı oyun buldum ama sıfırdan başlamak istiyorum menüden DNA kısmına giriyorum ama pek çakamadım orayı 1459 yılı en başı sanırım oraya enterlayıp duruyorum ama olmadı bir şey.
    quote:

oyun orjinal mi?
    quote:

Değil bir şeyler deniyorum oynamak için...

Sorumun cevabını biliyor musun?

Bilmiyorum arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arathorn55 -- 20 Mart 2010; 0:00:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

quote:

Orijinalden alıntı: darknessfriend

Oh be,sonunda aldım ac 2 yi,gitmiş mal gibi 80 lirayı vermiş olabilrim ama artık en azından PC yi açar açmaz "ilaç" geldi mi diye bakmak zorunda değilim.
    Şimdi 2 sorum var;
    1-Kenarlarda siyah çizgileri kapatmanın bir yolu var mı(hani görüntüyü sıkıştıranlardan bahsediyorum)
    2-Dokular geç yükleniyor genelde,bu ati kartlarına özel bir sorun mu yoksa siz dede oluyor mu?
    Şimdiden teşekkürler.

Ati kart kullanıyorum hiç öyle geç yüklenme olmuyor aksine çok hızlı ve kastırmadan oynatan bir yapıya sahip hd2600 pro ekran kartım var atinin 2x multianaliysing di sanırım o açık vsyn kapalı diğerleride full açık hiç kastırmadan oynatıyor.

Benimki hd 4850,neyse,peki ilk sorumun da cevabını verebilirseniz beni mutlu edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessfriend -- 20 Mart 2010; 0:21:40 >

• Aranızda oyunu bitiren yok mu?

İlk bölümlere girmek isteseniz nasıl giriceksiniz?

Bölüm yüklemesi DNA kısmından yapılmıyor mu?
  • Orjinal olmayan hiçbir oyunda görev yapılamıyor arkadaşlar görevleri onaylamak için internet bağlantısı gerekli görevi onaylıyor database den sonra görev başlıyor.
  • O DNA'dan oynanmıyor.Oynamak istiyorsanız baştan başlayacaksınız.Bende denedim oyun bitince şu görevleri yapayım dedim girdim ama olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

O DNA'dan oynanmıyor.Oynamak istiyorsanız baştan başlayacaksınız.Bende denedim oyun bitince şu görevleri yapayım dedim girdim ama olmuyor.

yapma yaw bunu bildiğim iyi oldu..allahtan her haritaya girdiğimde tüm görevleri yarışları mektupları fln yapıyomda yoksa bide baştan başlamak ohoo :)
  • Ben yapmadığım için baştan başlamak zorunda kaldım
  • bu oyunu kac defa yukleyebiliyoruz ? alacagim da bu gun...
  • Yaza kadar beklemeyi düşünüyorum yoksa orjinal alıcam.Korsan oyunda biterse konsol yolu gözüküyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokata

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: evilguitar999

quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Orijinalden alıntı: evilguitar999

UTANIYORUM...

Niye orjinale mecbur kaldın diye mi,sen utanma be seni bu hale düşürenler utansın

SAOL

vay be net aleminde bomba olur bu fotograf ntv ye "işte o anlar" programına yollayın

... şahısın yüzündeki hüzün aslında onun zafer yerine tattığı mağlubiyet duygusunu anlatıyor ... duymak istediği sevinç herzaman kazandığı zaferleri hatırladığında sıgarasından tüten duman olup uçarak uzaklaşıyor ...

:)

hocam süper bir foto gerçkten Harbiden biryerlere göndermelisin surat resmen sirke satıyor
    Resmen orjinal aldım ama allahım sen beni utandırma bakışı var

hayır orjinal aldım ama almamalıydım o kadar paraya allah belanı versin razor bakışı var.

neyse bu oyunla orjinal almaya alışırız belki. kesinlikle değer verilen paraya oyun sanat harikası olmuş resmen. kıyamıyorum oynamaya

ŞİMDİ ARKADAŞLAR ŞAKA Bİ YANA OYUNU ORJİNAL ALDIM...(80 YTL BİMEKSDEN)...DÜN BİTİRDİM...ALIRKEN ÇOK ŞÜPELİYDİM PARAYA DEĞECEK Mİ DİYE..ALLAHTAN BİRAZ BİRİKMİŞ PARAM VARDI...ARKADAŞLARIMIN ( CRACK İ ÇIKAR SALLA ALMA...BAK DEĞMİYCEK O KADAR PARAYA...YURDUN NETİYLE OYNAYAMAZSIN Bİ HALTA BENZEMEZ...) LAFLARI EŞLİĞİNDE ALDIM...SONUNA KADAR DA DEĞDİ...GÖNÜL RAHATLIĞI İLE SÖYLEYEBİLİRM Kİ MODERN WARFARE 2 DE NASIL AĞZIMIN SUYU AKA AKA OYNADIYSAM BUNU BAM BAŞKA Bİ RUH HALİ İLE OYNADIM...DETAYLAR ŞEHİRLER AKSİYON SORNA HİKAYENİN BAĞLANDIĞI NOKTALAR SIRLAR HERŞEY MUHTEŞEM...AYRICA SERVER SORUNU YAŞAMADIM...İNTERNETİM GİTTİ 4 5 KERE AMA ODA BİZİM YURDUN TİPSİZLİĞİDİR...KISACA SAVE SİSTEMİ İLE EN UFAK SORUN YAŞAMADIM...BENDE BÖYLESİNE BİR ETKİYİ EN SON ELDER SCROLLS 4 OBLİVİON YAPMIŞTI GRAFİK OLARAK AMA OYNADIĞIN OYUNUN RÖNESANS DA GEÇMESİ MEKANLARIN BİRE BİR MODELLENMİŞ OLMASI BAM BAŞKA BİR TAT BIRAKTI BENDE...3 KESİN ÇEKACAK MERAK EDEN ARKADAŞLAR VARSA DUYURU OLMADI AMA UBİ BÖYLE YAĞLI Bİ KAPI BULDUKTAN SONRA ÖLDÜRSEN BIRAKMAZ PEŞİNİ KONUDADA AÇIK KAPI VAR DEVAM EDECEK ŞEKLİNDE...ŞİMDİ YILLARCA RAPİD HESABIM İLE ORDAN BURDAN İNDİRİP RAZOR ve SKIDROW ABİLERİMİZİN CRACKLEDİĞİ OYUNLARI OYNAMIŞ VE HAYATINDA İLK KEZ ORJ OYUN ALMIŞ BİRİSİ OLARAK KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM...CRACK BEKLEYEN ARKADAŞLARIMA DA BENDEN KÜÇÜK BİR TAVSİYE CRACK BEKLEMEK YERİNE Bİ KÖŞEYE PARA KOYMAYA BAŞLAYIN ÇÜNKÜ ORJİNAL OYUNCULAR İÇİN UPLAY SİSTEMİ İLE YENİ GÖREVLER VE ITEMLER GELECEK KAÇIRMAYIN DERİM MASS EFFECT VE DRAGON AGE DEKİ GİBİ BİR SİSTEM İLE YENİ GÖREV VE PATCHLERİ İNDİRİP OYNAYABİLECEĞİZ...AYRICA ÇIKMIŞ VE ÇIKMASI MUHTEMEL CRACKLERİN % 90 I HATALI, BUG LI YADA OYUNUN AKIŞINI BOZAN TÜRDE OLACAK ( YANİ SON BÖLÜME KADAR GELİP SAÇMA SAPAN Bİ HATA ALIP MASAÜSTÜ İLE GÖZ GÖZE GELME RİSKİNİ ALMAYIN DERİM ) ORJİNAL OYUN ALMA YANLISı DEĞİLİM AMA AC II PARAYA DEĞEN Bİ OYUN...TAVSİYE EDİYORUM...BU FOTODAKİ HALİM YILLARIN KORSANCISIYDIM NOLDU BANA ŞOKUNU ATLATAMADAN ÖNCEKİ HALİMDİR DİKKATE ALMAYIN DERİM...:D İYİ OYUNLAR..:D

• bende paraya kıyıp hayatımda ilk defa orj.oyun aldım ve üstteki arkadaşın yazdığı gibi aldığıma değdi. Yok şu dosyayı şuraya kopyala onu sil bunu yükle derdin yok.DVD yi kur oyna o kadar. Oyuna girerken,çıkarken ve görev yaparken hep nete bağlanıyor ve zaten kutusunda da yazıyor bu durum.Ubisoft offline patch çıkarmadıkça yada release gruplar böyle bir patch icat edemedikçe korsanı çıkmaz gibime geliyor. Yaklaşık 10 saat oynadım ama hiçbir takılma donma veya sunucuya bağlanma sorunu yaşamadım.Paneldeki sistemimle full detay da rahatça oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

bende paraya kıyıp hayatımda ilk defa orj.oyun aldım ve üstteki arkadaşın yazdığı gibi aldığıma değdi. Yok şu dosyayı şuraya kopyala onu sil bunu yükle derdin yok.DVD yi kur oyna o kadar. Oyuna girerken,çıkarken ve görev yaparken hep nete bağlanıyor ve zaten kutusunda da yazıyor bu durum.Ubisoft offline patch çıkarmadıkça yada release gruplar böyle bir patch icat edemedikçe korsanı çıkmaz gibime geliyor. Yaklaşık 10 saat oynadım ama hiçbir takılma donma veya sunucuya bağlanma sorunu yaşamadım.Paneldeki sistemimle full detay da rahatça oynuyorum.

Yok bir de 80 tl verdikten sonra dosyaları da ordan oraya ataydık drm ile birlikte facia olurdu.İnşallah biz de bir gün oynarız.

• valla bende neredeyse gta 4 ü orj.alacam..2 yıldır oyunun her versiyonunu denedim..kuramadım2 dvd ..4 dvd.. iso..rar..torr..raz abi v.s olmuyoooorrrr..ama orijinalin fiyatıda enterasan düşmedi...bimekste hala 80 tl
  • Bu oyunun kırılması imkansız bence. belki bilgisayarın kendi içinde sahte bir sanal sunucu oluşturup oyunu ona bağlayarak bir ihtimal çalışır. ama pek mümkün görünmüyor o da. yani crackerlar bu sefer pis cortladılar
    zorsa hemen yaparız imkansızsa biraz zaman alır diyorlardı. al işte imkansız
    şimdiye kadar aldığım oyunlar genelde kopya olsa da bundan o kadar şikayetçi değilim. korsan yüzünden doğru dürüst oyun piyasası oluşmadı. oyunlarda Türkçe dil desteği yok. ama 60 tl ye bc2 almak varken(aldım) 10 saatlik ac2 ye 80 tl vermek pek içimden gelmiyor. ilerde nasıl olsa ucuzlar o zaman alırız. o da olmadı 2. el akar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bu oyunun kırılması imkansız bence. belki bilgisayarın kendi içinde sahte bir sanal sunucu oluşturup oyunu ona bağlayarak bir ihtimal çalışır. ama pek mümkün görünmüyor o da. yani crackerlar bu sefer pis cortladılar
    zorsa hemen yaparız imkansızsa biraz zaman alır diyorlardı. al işte imkansız
    şimdiye kadar aldığım oyunlar genelde kopya olsa da bundan o kadar şikayetçi değilim. korsan yüzünden doğru dürüst oyun piyasası oluşmadı. oyunlarda Türkçe dil desteği yok. ama 60 tl ye bc2 almak varken(aldım) 10 saatlik ac2 ye 80 tl vermek pek içimden gelmiyor. ilerde nasıl olsa ucuzlar o zaman alırız. o da olmadı 2. el akar

İnsanoğlunun yaptığı hiçbir güvenlik sistemi "kırılmaz" değildir. Eninde sonunda, yığınlarca kod yazılacak da olsa bu oyun kırılacaktır.

• Yazdık burada forumlarda konuşulanlara karalamalara inanmayın dedik aforoz edildik..Orijinal alan arkadaşların artması ile korkulacak birşey olmadığı hele hele rezaletle bir alakası olmadığı görüldü..Gerçekler er geç ortaya çıkar..

CRACK BEKLEYEN ARKADAŞLARIMA DA BENDEN KÜÇÜK BİR TAVSİYE CRACK BEKLEMEK YERİNE Bİ KÖŞEYE PARA KOYMAYA BAŞLAYIN ÇÜNKÜ ORJİNAL OYUNCULAR İÇİN UPLAY SİSTEMİ İLE YENİ GÖREVLER VE ITEMLER GELECEK KAÇIRMAYIN DERİM MASS EFFECT VE DRAGON AGE DEKİ GİBİ BİR SİSTEM İLE YENİ GÖREV VE PATCHLERİ İNDİRİP OYNAYABİLECEĞİZ...

Ben o dediğin 2 oyunu oynamadım..Nasıl yani yeni görevler ve itemler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Budfox

Yazdık burada forumlarda konuşulanlara karalamalara inanmayın dedik aforoz edildik..Orijinal alan arkadaşların artması ile korkulacak birşey olmadığı hele hele rezaletle bir alakası olmadığı görüldü..Gerçekler er geç ortaya çıkar..

Serverların 1 hafta boyunca düzeltilmeyeceğini mi bekliyordun Ha yani baştan beri server sorunu yokmuş da, orijinal alanlar arttıkça bu yalan ortaya çıkmış. hani ortada serverların düzeltilebileceği gibi bir ihtimal yok yani öyle mi?

ahaha diyorum sadece

• DRM ye ilk büyük ve resmi tepki Steamden geldi arkadaşlar. Steam ingiltereden oyunu bünyesinden kaldırma kararı aldı. Yavaş yavaş diğerlerindende kaldırıyor steamden almayı düşünenlerin bilgisine..
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.