Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar netten Assassin's Creed'in Trilogy (Üçleme) olacağı haberleri dolaşmaya başladı. İlk oyunu oynayan bir çok kişi de, oyunun sonunun devamı geleceği şekilde olduğunu söyledi.

Geçen haftalarda da Jade Raymond'un yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştım hatırlarsanız. Muhtemelen bu oyunun devamı üzerinde çalışmalara çoktan başlamıştır...

Jade Raymond yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

http://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=15113

[Kunye=76-4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1CT0RY -- 5 Mart 2010; 12:42:38 >

• en geç kasım ayına gelir o zaman. kasım ayı oyun ayı.
  • pir konuyu FPS/TPS
    bolumune acsana

Assassin's Creed 2 PC'ye cikmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Nisan 2008; 17:21:20 >
  • YAW PİR HASTAYIM SENİN BU YILLAR SONRA GELECEK KONULARLA İLGİLİ HABERLERİNE....
  • Crysis 2 konumada böyle demiştiniz zamanında...
  • Şahsen Assassin's Creed 2 gelmesini istemem. Umarım Jade Raymond değişik bir proje üzerinde çalışıyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Crysis 2 konumada böyle demiştiniz zamanında...

AÇIKÇASI SENİN GİBİ Bİ CRYSİS DÜŞMANI NASIL ÖYLE Bİ KONU AÇTI ODA AYRI MUAMMA
  • Daha Assassin's Creed i göremedim raflarda.. Ama bu oyunun 2.si olmucakta hangi oyunun olcak.. Mükemmel oyun.. Bkz. Oyungezer
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhandeep

quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Crysis 2 konumada böyle demiştiniz zamanında...

AÇIKÇASI SENİN GİBİ Bİ CRYSİS DÜŞMANI NASIL ÖYLE Bİ KONU AÇTI ODA AYRI MUAMMA

Valla sevmiyorum ama işte denk geldi açtım...

• bu konuyun aynisini 1-2 ay oncede acmistin...

• Valla daha 1. oyun elime ulaşmadı normal versiyonu :D Bi onu bitirekde bu sefer Aynı anda çıkarsa iyi oyun PC lere
  • aaa göksu. benim 1. oyundan çok çektiğim var 2.sini oynamaya niyetim olmayabilir .
  • valla ilkini sindire sindire oynadım ama yinede çabuk bitirdim tüm görevleri yapmam rağmen...2. yi hemen çıkarsalarda devam etsek maceraya....
  • Assassing Creed 2 yerine Yeni nesil Prince of Persia gelse daha iyi olur. Onu daha çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 18 Nisan 2008; 20:09:02 >
  • Daha birincisini oynamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Reaper*

Assassing Creed 2 yerine Yeni nesil Prince of Persia gelse daha iyi olur. Onu daha çok merak ediyorum

2side gelsin hocam şu oyun kıtlığında iyi gider kesmek doğramak
  • Evet oyun biteme yakın duvarlarda demo geçişlerinde bazı işaretler ve yazılar çıkıyodu bitincede altarin torunu heryeri o şekilde görüyordu torunu üzerinden devam edebilir yeni oyun çünkü birileri ölmesini istiyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

pir konuyu FPS/TPS
    bolumune acsana

Assassin's Creed 2 PC'ye cikmaz

1 çıktı bu neden çıkmasın lem

çıkarsa bulurum ama seni
  • Daha 1. sini oynamadım, 2. snin haber dolaşmaya başladı bile
  • yaw nasıl bi oyun kıtlığı içindeyiz acı içinde kıvranıyorum oyun yok piyasada yeter artık assassin's creed ide beyenmedim zaten oyun çok ağır ilerliyor heycan yok sürekli film ve konuşmalar araya giriyo bi dur be kardeşim biraz dövüşek o yüzden 2.sini almam bile zaten ubisoft a da uyuzum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.