Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

bina tepesine binalardaki çıkıntıları kullanarak çıkacaksın
    tüyler için harita satın alman gerekiyordu sanırım

Binaya çıktım ben geçtim orayı...Peki bu tüy haritası nerden satın alınıyor hazine haritası var ama tüy haritası yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlueLost B kullanıcısına yanıt
    oyunu çok uzun süre önce oynadığım için tam hatırlamıyorum ama ressamlardan mı alınıyordu ne?

http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin's_Creed_II
  • 30 codex sayfasından 29unu toplayabildim :( Oyunu bitiremeyeceğim bu gidişle.
    edit:save bulup bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...kolera... -- 16 Haziran 2015; 14:18:45 >
  • İyi ki de hortlattınız ama. Vay be. Konusunu görünce mazi canlandı direk. Ne güzel oyundu yahu AC2. Görevlerinden tutunda, açık dünyasına, karakterlerine, hikayesine varana kadar en iyi AC oyunudur hala gözümde. Hala AC2 kadar güzel bir oyun yapamamaları da ayrı bir dert ya. Yine bu aralar yükleyip bir bitireyim tekrardan da AC neymiş görelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

Machiavelli'nin Prens'ini okuyup tekrar başlayacağım ben de en kısa sürede. Bu oyundaki tarihi karakterlerin tasviri - tabii her Ac oyununda bunu harika kotarıyorlar ama - başka bir seviyede.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

AC2 ve Brotherhood hocam. Özellikle tarihi tasvirler mükemmel ötesi ama AC2'nin bende yeri her anlamda farklı. O Venedik'e ilk adımımızı ve Leonardo'nun evine eşlik ettiğimiz görev dahi aklımdadır. Ayrıca Prens den pek çok alıntıyı da Brotherhood da duyabiliyorsunuz. Sonraki AC oyunlarında da tarihi tasvirler yine kötü değildi ama bilemiyorum bu iki oyun da üst düzeydi. En son Odyssey de bu denli tasvir konusunda keyif vermişti ki o da Peleponez savaşı gibi tarihi bilgi açısından oldukça kıt bir dönem seçmesine rağmen. Keyifli okumalar diliyorum ayrıca.

• Uzun bir aradan sonra tekrardan başlama fırsatı buldum sanırım bu üçüncü oynayışım olucak. ( İlk oynadığım zaman 2010 Lise yıllarımda oynamıştım o zamanlar çok dandik bir pc'im vardı tabi o zamana göre iyiydi yine de. İkinci oynayışım da PS4'de Ezio: Collection paketini alarak tüm seriyi oynamıştım şimdi tekrardan Steam hesabımdan aldım Ezio serisini yeni oyunlar çıkana tekrardan bitiricem. :)

Malum havalarda kötü bu hafta böyle tüm gün evde takılıyorum bu aralar da eski oyunlara başlama ihtiyacı hissediyorum yeni oyunlar çıkana kadar maksat vakit geçsin. Oynanışa ilk başta alışamadım çok kötü geldi, ama oynadıkça alışmaya başladım hemen. Tırmanmanın zor olduğu nereden tırmansam da düşmesem düşüncesi ne güzel bir şeymiş yıllar geçtikçe AC serisinin aşırı sadece kolaylaştığını görmek üzücü.

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.