Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
2
Favori
353.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir örneğini cities xl'de gördük ve kırılamamıştı.Daha sonra tam olarak ne oldu bilmiyorum ama sanırım internet gerekliliğini kendileri kaldırdılar ve öyle kırıldı

Bence de beklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 20 Mart 2010; 12:13:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

DRM ye ilk büyük ve resmi tepki Steamden geldi arkadaşlar. Steam ingiltereden oyunu bünyesinden kaldırma kararı aldı. Yavaş yavaş diğerlerindende kaldırıyor steamden almayı düşünenlerin bilgisine..

Helal steam'e
  • D&R lerde 80 tl mi şimdi bu oyun sorumu tekrarlıyorum kaç defa kurabiliyoruz ben sık format atan birisiyim...
  • Ubisoft eninde sonunda offline yapıcak bu sistemi sonsuza kadar internet üzerinde kayıt mı yapıcak.
  • D&R da 79.99 lira oyun Sınırlı kurma olayı var hocam kurulum sınırı koymuşlar gidip incelerseniz zaten kutunun arkasında yazıyor. Ama kaç defa kurulacağı yazılmamış enteresandır ki.
    Birde bitiren arkadaşlar için oyunu tamamen bitirdikten sonra geriye kalan beat up, race, assasination contract gibi görevleri yapamıyormuyuz. The Truth daki bulamadığımız sembolleri bulamıyor muyuz tamamen bitiyor mu oyun. ilk oyunda ki gibi girip animus a etrafta dolanamıyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voilet -- 20 Mart 2010; 12:25:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

D&R da 79.99 lira oyun Sınırlı kurma olayı var hocam kurulum sınırı koymuşlar gidip incelerseniz zaten kutunun arkasında yazıyor. Ama kaç defa kurulacağı yazılmamış enteresandır ki.
    Birde bitiren arkadaşlar için oyunu tamamen bitirdikten sonra geriye kalan beat up, race, assasination contract gibi görevleri yapamıyormuyuz. The Truth daki bulamadığımız sembolleri bulamıyor muyuz tamamen bitiyor mu oyun. ilk oyunda ki gibi girip animus a etrafta dolanamıyor muyuz ?

almam o zaman bu mantığa tamamen karşıyım,işletim sistemi olsa anlayacağım sınırlı kurulumu ancak bunun mantığı yok.crysis warhead i de bundan almamıştım.gta 4 de sınırlı kurulum var mı?gidip onu alayım bari.

• quote:

D&R da 79.99 lira oyun Sınırlı kurma olayı var hocam kurulum sınırı koymuşlar gidip incelerseniz zaten kutunun arkasında yazıyor. Ama kaç defa kurulacağı yazılmamış enteresandır ki.

Ana konu bittikden sonra diğer görevleri tamamlayabiliyorsun.. Hep animusun içindesin yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bu oyunun kırılması imkansız bence. belki bilgisayarın kendi içinde sahte bir sanal sunucu oluşturup oyunu ona bağlayarak bir ihtimal çalışır. ama pek mümkün görünmüyor o da. yani crackerlar bu sefer pis cortladılar
    zorsa hemen yaparız imkansızsa biraz zaman alır diyorlardı. al işte imkansız
    şimdiye kadar aldığım oyunlar genelde kopya olsa da bundan o kadar şikayetçi değilim. korsan yüzünden doğru dürüst oyun piyasası oluşmadı. oyunlarda Türkçe dil desteği yok. ama 60 tl ye bc2 almak varken(aldım) 10 saatlik ac2 ye 80 tl vermek pek içimden gelmiyor. ilerde nasıl olsa ucuzlar o zaman alırız. o da olmadı 2. el akar

ya cevap veremiyorum burası her ne kadar bir forum olsada geçen sadece kırılmayacak kod yoktur yazdım diye yorumum silindi şimdi sana nasıl anlatıyım kırılıp kırılamayanı

• Sınırlı kurulum varsa bu oyuna 1 kuruş para verilmez bana göre. Ne demek ya sınırlı kurulum. Parasını verip aldıysam, ömür boyu istediğim kadar kurarım. Bozar yine kurarım. Kendi keyfime kendi paramla engelmi koyduracağım. Kurdum sistemim çöktü oynayamadım. Tekrar kurdum başka bir nedenden dolayı format atmam gerekti yine gitti. Tekrar kurdum, yeni işletim sistemine geçiş yaptım yine gitti. Bide orraya kurup orda oynamak istiyorum. Eeee, nolacak? Hem para verip al, hemde sınırlı sayıda kurulum yapabil. Bu ne dingilliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

quote:

Ana konu bittikden sonra diğer görevleri tamamlayabiliyorsun.. Hep animusun içindesin yani...

Tamamdır hocam teşekkürler cevabınız için.
    @Kalendar hocam kurulumdan kastınız key için mi sınırlı olması yoksa DVD den mi ? Eğer DVD ise internetten indiripte kurulumu da yapılabilir değil mi ?

• Account İçin Sınırlı Kurulum Yok!
    Zaten CD yi takıp yükledikten sonra account soruyor.İstediğiniz kadar kurun.
    Diyelim internet cafeniz var tüm internet kafeye yükleyebilirsiniz.Tabi sadece 1 masa girebiliyor.

1 accountta oynayan oyuncu varsa başka bir pc den o accounta bağlanınca oynayanı atıp sizi alıyor.

Sınırlı kurulum dediği account alma herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dead Silence

Account İçin Sınırlı Kurulum Yok!
    Zaten CD yi takıp yükledikten sonra account soruyor.İstediğiniz kadar kurun.
    Diyelim internet cafeniz var tüm internet kafeye yükleyebilirsiniz.Tabi sadece 1 masa girebiliyor.

1 accountta oynayan oyuncu varsa başka bir pc den o accounta bağlanınca oynayanı atıp sizi alıyor.

Sınırlı kurulum dediği account alma herhalde.

emin misin kardeşim,eğer öyle ise otobüse atlayıp almaya gidiyorum.
  • Şöyle yazıyor kutunun arkasında
  • quote:

Şöyle yazıyor kutunun arkasında

disk takılı olmak zorunda değilmiş,keşke her oyun öyle olabilse.

ancak kaç defa yükleyebiliyorum o kutudaki şey çok belirsiz.eğer Account İçin Sınırlı Kurulum Yok ise hemen gidip alayım.malesef bunu kesinleştirmek istiyorum sonuçta 80 tl vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 20 Mart 2010; 13:44:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Şöyle yazıyor kutunun arkasında

disk takılı olmak zorunda değilmiş,keşke her oyun öyle olabilse.

ancak kaç defa yükleyebiliyorum o kutudaki şey çok belirsiz.eğer Account İçin Sınırlı Kurulum Yok ise hemen gidip alayım.malesef bunu kesinleştirmek istiyorum sonuçta 80 tl vereceğim.

Kesinlikle yok.

Arkadaşlar zaten CD yi takınca CD key yazıp yüklemeye başlamıyorsunuz.Takıp direk yüklüyorsunuz ondan sonra keyinizle giriş yapıyorsunuz.

Hani yükleme sınırı olsa bile,çekersin internetten oyunu yazarsın CD keyini oynarsın

• Dead Silence ın da dediği gibi oyunu direk kurulum yapıyorsunuz account ekranında şifre giriliyor ubisoft launcher ekranında.
  • Format atmakla sınırlı kurulum arasında hiç alaka yokki,herhafta formatlayın sonra oyunu yine sıfırdan kurmuş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

Format atmakla sınırlı kurulum arasında hiç alaka yokki,herhafta formatlayın sonra oyunu yine sıfırdan kurmuş olursunuz.

ben şey sanıyordum mesela format attım keyi gene ubisofta verdim sonra bir hakkım daha bitti diye düşünüyordum.

peki donanım değişikliği yaparsam ama aynı hesapla girersem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

ben şey sanıyordum mesela format attım keyi gene ubisofta verdim sonra bir hakkım daha bitti diye düşünüyordum.

peki donanım değişikliği yaparsam ama aynı hesapla girersem?

Arkadaşım elindeki CD-Keyle bir kere aktive ettikten sonra accountunu, aynı accountu kullanarak istediğin gibi oynarsın. Mühim olan account. O yüzden oyunun korsan CD-Keyin orjinal olması yeterli oluyor. Orjinal kutuya ihtiyacın yok, ben öyle bitirdim. Yurtdışından orjinal CD-Key aldırabiliyorum 30 TL'ye.
  • tamamdir hocam.otobusteyim gidiyorum.gamepad de alcam.tavsiyesi olan var mi
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.