Şimdi Ara

ARÇELİK SMART TV'DE NETFLIX UYGULAMASI YOK ?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
103.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni televizyonu Arçelik aldık herşey iyi hoş güzel bugün netflix aboneliği aldım rahat rahat çekyata 2.80 uzanır dizi film patlatırım diye..
    o da ne! netflix uygulaması yok abi!
    nasıl olur falan derken arçelik müşteri hizmetlerini aradım 1 ay önce netflix bizden desteğini çekti diyor..
    netflix live chatte de aynı durumu belirttiler, desteğiniz gelecek mi dedim kem küm olayları...
    var mı bunla ilgili bi gelişmeden haberi olan?
    çok rezil bi durum abi televizyonu sattırır ya
    çözümü olduğunu sanmıyorum da yine de bir umut yazdım

• hangi model, android kullanıyorum var netflix bir sorun yok!
  • nyny1 N kullanıcısına yanıt
    A49L 6750 5B Smart TV
    android değil hocam bizdeki. müşteri hizmetleri ve netflix ile görüştüm desteğini çekmişler. olur da tekrardan anlaşma sağlanırsa gelecekmiş.. acayip moralim bozuldu.. servisçi arkadaşı aradım işletim sistemini değiştirmemizin bir imkanı yok dedi...
  • sorma abi ben de üzüldüm onun için aldıgını düşünuyorum dolayısıyla ben netflix var diye aldım deyip iadeyi zorla arçeliğe öyle iş mi olur.birşey ya vardır ya yoktur sonradan desteği çektiler olur mu. uğras biraz al paranı yada android ile değiştirsinler.

kolay gelsin çok üzüldüm :(
  • Son çıkardıkları Oled tv de bile yok Netflix. Nvidia shield tarzı bir android box ile kullanmaktan başka çare yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Son çıkardıkları Oled tv de bile yok Netflix. Nvidia shield tarzı bir android box ile kullanmaktan başka çare yok gibi.

+1 xiaomi android box fln satın al 300 tl mis gibi kullan bence çok bi para değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyny1

sorma abi ben de üzüldüm onun için aldıgını düşünuyorum dolayısıyla ben netflix var diye aldım deyip iadeyi zorla arçeliğe öyle iş mi olur.birşey ya vardır ya yoktur sonradan desteği çektiler olur mu. uğras biraz al paranı yada android ile değiştirsinler.

hocam iade edebileceğimi hiç sanmadım ya, muhabbeti geçti satıcı da tanıdıktı fakat iade alalım yerine philip verelim falan muhabbeti yoktu ben de üstelemedim... böyle şeylerde tanıdıktan almama mevzusu yine karşıma çıktı.. hatır gönül derken kötü olup hakkını arayamıyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Son çıkardıkları Oled tv de bile yok Netflix. Nvidia shield tarzı bir android box ile kullanmaktan başka çare yok gibi.

laptop u bağlayıp izliyorum artık harici bir cihaz almayı düşünmüyorum böyle idare edecğim, cevaplarınız için teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatciftci2008

quote:

sorma abi ben de üzüldüm onun için aldıgını düşünuyorum dolayısıyla ben netflix var diye aldım deyip iadeyi zorla arçeliğe öyle iş mi olur.birşey ya vardır ya yoktur sonradan desteği çektiler olur mu. uğras biraz al paranı yada android ile değiştirsinler.

hocam iade edebileceğimi hiç sanmadım ya, muhabbeti geçti satıcı da tanıdıktı fakat iade alalım yerine philip verelim falan muhabbeti yoktu ben de üstelemedim... böyle şeylerde tanıdıktan almama mevzusu yine karşıma çıktı.. hatır gönül derken kötü olup hakkını arayamıyorsun..

sağlık olsun diyeyim ama dostluk başka ticaret başka, üzüldüm açıkçası seni cok iyi anlıyorum cihazı netflix için aldın yerliye gitsin dedin ama ...

• Olmasinda zaten bi ise yaramiyor hep eski filmler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firatciftci2008

quote:

sağlık olsun diyeyim ama dostluk başka ticaret başka, üzüldüm açıkçası seni cok iyi anlıyorum cihazı netflix için aldın yerliye gitsin dedin ama ...

yerliye gitsin mantığından ziyade maddi olarak gücüm ona yetti aldığım dönemde :) şimdi olsa yabancı markadan yana kullanırdım terchimi :)

• Allah Arçelik'in eline düşürmesin, sürüm sürüm süründürüyorlar. Televizyonumla ilgili şikayetimi adım adım paylaştım, okursanız ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız. Ömür törpüsü.

https://www.sikayetvar.com/arcelik-meger-akilsizmis-akilli-televizyonum
  • Bende de aynı TV' den mevcut, yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. En kötü yanı uygulama yetersizliği. Uygulama storu bulunmaması dezavantaj ama ben TV' den memnunum. Fiyat/performans listesinde benim öncelikli tercihimdi. Apple TV kombinasyonu ile uygulama sorununu çözmeyi düşünüyorum. Size de önerim o olur.

Benim yaşadığım tek bir sorun var cihazda siz de kontrol edebilir misiniz, miracast' i kullanamadım. TV ile mi ilgili yoksa xony ile mi ilgili bilmiyorum. Bu sorunu çözmek için de apple tv öncelikli tercihim olacak.
  • Netflix anlaşmasının yapıldığını bizzat beko televizyon bölge yöneticisinden öğrendim. Fiyatı uygun olan revizyonlu cihazlardan almayı planlıyordum 3 aydır, en son ilgili kişiye bir bayi aracılığı ile ulaştım anlaşma kapsamı Ocak ayından itibarenmiş dolayısı ile biraz beklemeye karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impure

Netflix anlaşmasının yapıldığını bizzat beko televizyon bölge yöneticisinden öğrendim. Fiyatı uygun olan revizyonlu cihazlardan almayı planlıyordum 3 aydır, en son ilgili kişiye bir bayi aracılığı ile ulaştım anlaşma kapsamı Ocak ayından itibarenmiş dolayısı ile biraz beklemeye karar verdim.
    şöyle bir durum var hocam, eski altyapıdaki televizyonlarda kumandada netflix tuşu bile var. yeni altyapıdaki cihazlarda olup eskilerde olmaması gibi bir durumun yaşanacağını sanmıyorum. zamanında varolup geri çekilen bir yazılım desteğinin tekrar atanması söz konusu olabilir diye düşünüyorum görüştüğünüz kişiden aldığınız bilgiye istinaden. iyi ki bu mesajı yazmışsınız biraz umutlandım; umarım yeni yılda salondaki televizyonumda rahatça izleyebilirim netflix i. çünkü günümüzdeki ulusal kanalları izleyen biri değilim. 2300 lira verdiğim televizyon salonda resmen süs niyetine duruyor...

• Tekrar selamlar. İlgili bayi arayarak netflix destekli cihazların geldiğini belirtti beko internet sitesinden araştırığıma göre gerçekten yeni cihazlar destekliyor fakat modellerin yanlarına netflix ibaresi koymuşlar. Sanırım eski yada revizyonlu cihazlarda destek göremeyeceğiz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: impure

Tekrar selamlar. İlgili bayi arayarak netflix destekli cihazların geldiğini belirtti beko internet sitesinden araştırığıma göre gerçekten yeni cihazlar destekliyor fakat modellerin yanlarına netflix ibaresi koymuşlar. Sanırım eski yada revizyonlu cihazlarda destek göremeyeceğiz :(
    aynen ben de farkettim arçelikte de "Diamond Netflix Tv" diye kategori koymuşlar :S
  • selam arkadaşlar aynı sorun bende de var. bir televizyoncu çağırım yeni baştan yazılım attırabilir miyiz. ? veya arçelik yetkili servisleri bu işi yaparlar mı.
  • Herhangi bir yazılım güncellemeside gelmedi. Servisçiyle görüşen yada kayıt bırakan oldu mu hiç. En net bilgi onlardadır. Şu an sitelerinde satıyorlar netflix TV leri.
  • Arçelik A49 8752 model TV'im var.Hiç yeni güncelleme gelmedi. Arçelik yazılım indirme merkezi sayfasına TV'nin seri numarasını yazıyourm, ürüne ait yazılım bulunmadı diyor. Bir şekilde telefonlarda olduğu gibi TV'nin işletim sistemini değiştirmek lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.