Şimdi Ara

Samsung Smart TV, Netflix Uygulaması Bağlantı Problemi ve Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
62.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyonun Smart menüsünde bulunan Netflix uygulamasına girdiniz. Bağlanmaya çalıştı ve ekranda bağlantı hatası alıyorsunuz.

Uygulamadan çıkmaktan başka bir seçenek de sunulmamış. Bu durumda kumandanızdan sırasıyla

YUKARI YUKARI
    AŞAĞI AŞAĞI
    SOL SAĞ
    SOL SAĞ
    YUKARI YUKARI YUKARI YUKARI ok tuşlarına basın.

Açılan menüde "START OVER"ı seçin. Bu kadar... Şu aralar Netflix'in sunduğu 1 aylık ücretsiz Netflix üyeliğinizi de güle güle kullanın.

İyi forumlar...

• Herhangi bir ekranda bu tuş kombinasyonunu kesintisiz ve düzgün şekilde girerseniz bazı seçeneklere ulaşabileceğiniz bir menü açılıyor. Alternatif olarak, cep telefonuna Netflix uygulamasını yükleyerek ücretsiz olarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Keyifli seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asrev -- 10 Eylül 2017; 14:59:8 >
  • Teşekkürler. Samsung 46es7000 televizyonumda işe yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalışan bir yöntem, youtube videoları izleyip abuk subuk uzun uzun çözüm arayışlarına gerek yok. teşekkürler
  • Teşekkürler işe yaradı

• Ben netflix ultra HD üyesiyim. Superonline 50 mb/s limitsiz kullanıyorum. Samsung 65 inç q8c modelini kullanıyorum. Online izleme platformlarinin hiç birinde problem yaşamadım ama son 5 gündür netflix de 480 p den yukarı cikmamakta. Bu sorunun çözümü sizin dediğiniz şekilde eve geçer geçmez deneyecem. Netflix ısrarla kendilerinde problem olmadığını söylüyor. Denemediğim yontem kalmadı neredeyse. Yardımcı olur yönteminiz umarım. Teşekkürler

• Maalesef bu yöntem ise yaramadı. 65q8c var. Samsung.

• Hocam gerçekten size ne kadar teşekkür etsem azdır. Yalnız tek bir sorum olacak: görüntü kalitesi çok düşük bunu nasıl düzeltebiliriz?

• Diğer mesajlarda anlatılanlar işinize yaramaz ise smart tv ekranındayken hızlı ileri alma 2 8 9 hızlı geri almaya basın açılan ekranda ülkeyi suriye seçin 2 kere onaylayarak kısa bir süre içinde güncelleme yapacak arkasından tekrar aynı işlemle bu kez ülkeyi türkiye seçip yükleme yapın ve ağ ayarlarından dns i elle 8.8.4.4 yada 8.8.8.8 olarak değiştirin. Vala....

• Bilgi için teşekkürler hocam
  • İşe yarıyor ancak sanırım çözünürlük düşük oluyor

• Hakikaten arkadaşın dediği tuş kombinasyonları işe yaradı. Vallahi helal olsun. Teşekkürler.

• Hocam philipslerde nasil oluyor lutfen yardimci olun

• Dostum yıl 2020 sayende sırf netflix için mi box alacaktım, bu yöntem ile beni güzel bir masraftan kurtardın.
  • Merhaba tüm uygulamayı oklar üzerinden yaptım yanlız ekran cok hazlı kapanıyor 2 saat boyinca yaptım yetisemiyorum sizde de bu sekilde mi oldu ekran sabitmi kalfı

• Starover ekranı hızlıca kapanıyor seçme zamanı bırakmıyor imkan yok yetişmeye

• Allah razı olsun hocam beni samsunga sürekli sövmekten kurtardın. Bu kadar basit çözümü varmış. Keşke daha önceden araştırsaymışım.

• Bende netflixten son gunlerde surekli %25te takilma sorunu yasiyorum. Bu tus kombinasyonu yardim alin menusunu aciyormus zaten. Netflixi yeniden yukle yapmaktan biktim yine takiliyor. Bazen saatlerce izleyebiliyorum bazende dakka basi kitleniyor %25te. En sonunda mi stick alicam heralde

• İnternet hızı ile alakalı.. modemi yaklastirin veya kablo ile bağlayın..

• İşe yarıyor. Çok teşekkür ederiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.