Şimdi Ara

aracımın üzerine tuğla düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bursa'da oturuyorum. dün gece fırtına karşı apartmandaki bir tuğlayı sökmüş ve benim aracımın üzerine düştü. zaten şanssızlık abidesi bir insanım ama bu kadarına yapacak bir şeyim yok. nutkum tutuldu. sabah uyandığımda aracımın durumu fenaydı. göçük o kadar ki kapıları bile zor açtım ( aracı başka bir yere aldım niyeyse). içerdeki aydınlatmalar kırılmış. kaskom grupama idi. kaskodan yaptırmayı düşünüyorum. ancak bunu servise mi götürsem yoksa kaportacıya mı? servis büyük ihtimal tavanı değişimi diyecektir ancak düzeltme işlemi olur mu? resim koymam gerek ancak canım o kadar sıkkın ki tekrar aşağıya inesim yok. yaptırmaya gittiğimde de resimleri çekerim. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zam_ane -- 31 Ocak 2015; 18:17:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zam_ane

arkadaşlar bursa'da oturuyorum. dün gece fırtına karşı apartmandaki bir tuğlayı sökmüş ve benim aracımın üzerine düştü. zaten şanssızlık abidesi bir insanım ama bu kadarına yapacak bir şeyim yok. nutkum tutuldu. sabah uyandığımda aracımın durumu fenaydı. göçük o kadar ki kapıları bile zor açtım ( aracı başka bir yere aldım niyeyse). içerdeki aydınlatmalar kırılmış. kaskom grupama idi. kaskodan yaptırmayı düşünüyorum. ancak bunu servise mi götürsem yoksa kaportacıya mı? servis büyük ihtimal tavanı değişimi diyecektir ancak düzeltme işlemi olur mu? resim koymam gerek ancak canım o kadar sıkkın ki tekrar aşağıya inesim yok. yaptırmaya gittiğimde de resimleri çekerim. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

geçmiş olsun fotoğraflarını çekin daha sonra satarken gösterirsiniz kaza nedeni ile boya olmadığını

• Çok geçmiş olsun. Servise götürün bence. Tavan değişimi olacağını sanmıyorum. Konuşun neticede. Servis sizi dikkate almak durumundadır. Yani işte konuşmalar sonucunda karar verirsiniz.
  • kasko işleri nasıl yürüyecek acaba? bu durum kasko kapsamına girer mi? henüz hiçbir şey yapmadım. servisler bugün kapalıymış zaten
  • geçmiş olsun hocamda bir tuğlayla nasıl dağılmış bu kadar araç?
  • tuğla değil balkondan düşen mermermiş hocam.
  • quote:

arkadaşlar bursa'da oturuyorum. dün gece fırtına karşı apartmandaki bir tuğlayı sökmüş ve benim aracımın üzerine düştü. zaten şanssızlık abidesi bir insanım ama bu kadarına yapacak bir şeyim yok. nutkum tutuldu. sabah uyandığımda aracımın durumu fenaydı. göçük o kadar ki kapıları bile zor açtım ( aracı başka bir yere aldım niyeyse). içerdeki aydınlatmalar kırılmış. kaskom grupama idi. kaskodan yaptırmayı düşünüyorum. ancak bunu servise mi götürsem yoksa kaportacıya mı? servis büyük ihtimal tavanı değişimi diyecektir ancak düzeltme işlemi olur mu? resim koymam gerek ancak canım o kadar sıkkın ki tekrar aşağıya inesim yok. yaptırmaya gittiğimde de resimleri çekerim. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

durum budur arkadaşlar. ne düşünüyorsunuz? ne kadarlık bir masrafım olacaktır?

• Kasko bunun için var zaten hocam.aslında foruma yazmaktan ilk işiniz kaskonuz arayıp anlatmanız gerekirdi Size yol gösterecek onlar.foto ları saklayın kesiinlikle.geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam geçmiş olsun..
    Evet can sıkıcı bir durum ama beterin beteri var Allah'tan birisinin üzerine falan düşmemiş. Boşverin takmayın hiç..

Çekin servise alın bi beyaz kağıt elinize arabamdaki hasarın kaskodan yapılmasını talep ediyorum diye bir yazı yazın gerisini servis halletsin.. Servisin kasko ile anlaşması var ise parayı direk servisin hesabına yatırır, anlaşması yok ise hasar tutarını siz ödersiniz kasko sizin hesabınıza yatırır parayı.

Geçmiş olsun tekrar
  • hocam götürün eski yerine koyun yerinden oynatmadım diyin polis çağırın tutanak tutturun zararınızı isteyin siz neden bedavadan zarara giresiniz ki?
  • sizce onarım mı değişim mi olur? servis kapalı olduğu için gidemedim pazartesiye kaldı.kaskoyu arayacam biraz canım sıkıldığı için pek çıkmak istemedim evden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4sus

hocam götürün eski yerine koyun yerinden oynatmadım diyin polis çağırın tutanak tutturun zararınızı isteyin siz neden bedavadan zarara giresiniz ki?

polis çağırıp tutanak tutturmak neyi değiştirir. direkt servise fotoğrafla gitsem kasko şirketi sorun çıkarır mı? bu dediğinizi yapmadım çünkü bu sabah olmuş olay. kapıcı görmüş üstündeki mermeri atmış aracın üstünden. fotografta gördüğünüz gibi şu an araç. dediğinizi yine de yapmalı mıyım?
  • Bence polislik durum yok yarın arayın kaskonuz Size emin olun yardımcı olacaklardır.yol gösterirler.

• teşekkür ederim en sağlıklı bilgi için kaskoyu yarın sabah aramalıyım.
  • Geçmiş olsun benimde başıma gelmişti, rüzgar yüzünden çatıdan kiremit düşmüştü ,arka cam ve bagaj kapağına.

• quote:

quote:

hocam götürün eski yerine koyun yerinden oynatmadım diyin polis çağırın tutanak tutturun zararınızı isteyin siz neden bedavadan zarara giresiniz ki?

polis çağırıp tutanak tutturmak neyi değiştirir. direkt servise fotoğrafla gitsem kasko şirketi sorun çıkarır mı? bu dediğinizi yapmadım çünkü bu sabah olmuş olay. kapıcı görmüş üstündeki mermeri atmış aracın üstünden. fotografta gördüğünüz gibi şu an araç. dediğinizi yine de yapmalı mıyım?

kimin bakonundan düştüyse ondan zararınızı talep edebilirdiniz
  • Geçmiş olsun mutlaka aracın geri kalanı sağlam tavanı bu haldeyken herşeyi kanıtlayan fotoğraflarını seçin yoksa türkiyede imkanı yok satamazsınız bu aracı eğer sac değişimi olursa.
  • quote:

quote:

quote:

bunu tespit etmek baya zor olur. zaten yanlış anlamayın çirkenleşmek istemem bu olay yüzünden kasko halledecektir bu sorunu. 6 ay önce de beceriksizin biri çamuluğu yıkmıştı sağolsun. değişim çamurluk onarım tampon oldu. şimdi de bu. aracı 0 almıştım 10 bini yeni geçtim ama şimdiden aracın değeri yerlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

Geçmiş olsun mutlaka aracın geri kalanı sağlam tavanı bu haldeyken herşeyi kanıtlayan fotoğraflarını seçin yoksa türkiyede imkanı yok satamazsınız bu aracı eğer sac değişimi olursa.

kaldı ki aracım suzuki swift.göreceli de olsa zor satacağım bir araç. yapacak bir şey yok. fotoğraf arşivi olusturacaz artık.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bunu tespit etmek baya zor olur. zaten yanlış anlamayın çirkenleşmek istemem bu olay yüzünden kasko halledecektir bu sorunu. 6 ay önce de beceriksizin biri çamuluğu yıkmıştı sağolsun. değişim çamurluk onarım tampon oldu. şimdi de bu. aracı 0 almıştım 10 bini yeni geçtim ama şimdiden aracın değeri yerlerde.

çirkinleşmekle alakası yok o balkonun tamiratı güvenliği o evde oturandan sorulur sizin araba olmazdı belki eşinizin çocuğunuzun kafasına gelecekti yine mi suçsuz görecektiniz hukuksal bir hakkınız isterseniz talep edebilirsiniz boşu boşuna kaskonuz yükselecek değer kaybedecek vs vs siz neden bedavadan zarara giresiniz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.