Şimdi Ara

Arabayı cekiciden son anda kurtardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı sıraya bir çok araç park ederken bizim arabayı çekiyordu sonra sagolsun biri geldi haber etti adamlar gitmeden yakaladim sonra uygun bir yere indirdi ceza yaziyom dedi ama kağıt falan imzalamadi vermedi. Ceza gelirmi acaba?

Biraz araştırdım çekici gitmeden araç sahibi gelirse götürmeyip sadece ceza yazıyormuş acaba ondan dolayı mı arabayı bıraktı ? Bütün gün sinirden basım agridi zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi duruma sinirlendiniz dostum ? Park yasağı olan yere çekmişsiniz memurda görevini yapmış ve aracınızı çekiyormuş, siz erken yetişip çekmesini engellemişsiniz. Memur'da görevi olan cezayı yazmış yada yazmamış tam olarak orasını anlamadım. Belki sonradan gelir ceza...

Burada kafanızı ağrıtacak kadar sıkıntılı olan yer neresi ?
  • Ceza sonradan gelir. Siz çekici parası vermemiş oldunuz.
  • Yolu kapatan araçlar çekilmez bu ülkede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hangi duruma sinirlendiniz dostum ? Park yasağı olan yere çekmişsiniz memurda görevini yapmış ve aracınızı çekiyormuş, siz erken yetişip çekmesini engellemişsiniz. Memur'da görevi olan cezayı yazmış yada yazmamış tam olarak orasını anlamadım. Belki sonradan gelir ceza...

Duyar kasmayın. Cekicinin neleri ne sekilde cektigini herkes biliyor bu ülkede

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

Hangi duruma sinirlendiniz dostum ? Park yasağı olan yere çekmişsiniz memurda görevini yapmış ve aracınızı çekiyormuş, siz erken yetişip çekmesini engellemişsiniz. Memur'da görevi olan cezayı yazmış yada yazmamış tam olarak orasını anlamadım. Belki sonradan gelir ceza...

Ne duyar kasması ya, olayda araba nizami park alanındaydı ve çekici geldi çekti mi yazıyor ? İşini yanlış yapan memurlar yüzünden doğru yapanları da mı eleştireyim nasıl bir kafa yapınız var ?

Yani mevzu kendiniz olunca memurlar görmezden gelsin, başkası olunca canını okusunlar kafasında mı olalım ? Kim hata yanlış yapıyorsa ve kanunen karşılığı neyse uygulansın, tam tersi memur işini kötüye kullanıyorsa o da cezasını alsın...

Duyar kasmayın yazmış bide sanki memur babamın oğlu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

Ne duyar kasması ya, olayda araba nizami park alanındaydı ve çekici geldi çekti mi yazıyor ? İşini yanlış yapan memurlar yüzünden doğru yapanları da mı eleştireyim nasıl bir kafa yapınız var ?

Yani mevzu kendiniz olunca memurlar görmezden gelsin, başkası olunca canını okusunlar kafasında mı olalım ? Kim hata yanlış yapıyorsa ve kanunen karşılığı neyse uygulansın, tam tersi memur işini kötüye kullanıyorsa o da cezasını alsın...

Duyar kasmayın yazmış bide sanki memur babamın oğlu

Hergün sokagımızdan araç çekiliyor. Ne mercedes lere bmw lere dokunmadıklarını ucuz dandik araçları cektiklerini görüyoruz. 10 araç varsa gidiyor iclerinden bir tane başka sehrin plakali aracını buluyor ve cekiyor. Mercedesler 4 lüleri yakıp giderken tek o kalsa bile o araca dokunmuyor.

Herkes işini dogru dürüst yapsa da tamam haklılar desek. Bu olayda oldugu gibi gitmis o kadar arac icinden arkadasınkini almıs. Façası yese de sıradan çekmeye başlasaydı. Neden ? Cünku onu gözüne kestirdi. Belki de iclerinden modelce en düsük oydu. Her zaman ki gibi ülkede garibanın garibana borusu öttügü icin sizin normal karsılamanız normal.

• İzmirde fark ettiği yok en arkadan başlayıp tüm caddeyi temizliyorlar. Keşke daha çok yapsalar böyle uygulamaları.

Bu durumda park cezası gelir. Araç çekilseydi extra çekici ücreti ve yeddiemin ücreti binerdi. Araba çekilirken oluşabilecek hasarlardan da kurtulmuşsunuz. Dua edin erken davranıp çekilmesini önlemişsiniz. Sevinmeniz gerekir.
  • araba çektirme konusunda grekoromene giden ben ne zaman şirket aracını uygun gördüğüm herkesin durduğu bi yere parketsem döndüğümde yeller estiğini görüyorum. nasıl olsa şirket aracı diye hoop gidiyor, sonra o aracı o gün ben kullandığımdan ceza gelip imzalayıp maaşımdan düşülüyor.

kimse bana trafik vakfı düzgün iş yapıyor araçları çekiyor demesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.