Şimdi Ara

3 harfli özel plaka fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
132.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Allahın izniyle 1 aya araba alacağım. yalnız 3 harfli plaka almak istiyorum. Aksaraydan (memleket) alırsam arabayı 68 ANL 01 tarzı ismimi taşıyan bir plakaya sahip olmak istiyorum. alırken ne kadar ücret talep ederler. yıllık vergi vs gibi işlemlerde ekstra ödeme yapmak zorunda kalır mıyım? ayrıca Aksarayda plakalar 3 harfe geçmedi herhalde (tam bilmiyorum). bilgi verirseniz çok sevinirim.

• ANL derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

ANL derken?

Anıl
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle anıl...
  • valla hocam ben istanbulda sordum 1 hafta önce, normalde 34 *** 1905 şeklinde bi plaka için 2000 tl para istediler. Bi kaç kişiyle görüştüm 500 e kadar indirebildim, sadece orda isim yazıcak diye de 500 lira fazladan para vermek gözüme geldi açıkcası o yüzden iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closer -- 5 Ocak 2015; 19:29:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

valla hocam ben istanbulda sordum 1 hafta önce, normalde 34 *** 1905 şeklinde bi plaka için 2000 tl para istediler. Bi kaç kişiyle görüştüm 500 e kadar indirebildim, sadece orda isim yazıcak diye de 500 lira fazladan para vermek gözüme geldi açıkcası o yüzden iptal ettim.

2000 tlden 500e inmeleride hoş olmuş ya bende max ama max 500 veririm. umarım hallettirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

Orijinalden alıntı: Closer

valla hocam ben istanbulda sordum 1 hafta önce, normalde 34 *** 1905 şeklinde bi plaka için 2000 tl para istediler. Bi kaç kişiyle görüştüm 500 e kadar indirebildim, sadece orda isim yazıcak diye de 500 lira fazladan para vermek gözüme geldi açıkcası o yüzden iptal ettim.

2000 tlden 500e inmeleride hoş olmuş ya bende max ama max 500 veririm. umarım hallettirebilirim.

68 plaka da daha uyguna alırsın diye tahmin ediyorum. Ben istanbulda oturuyorum bu işe meraklı olan çok fazla kişi olduğu için artık ticarete çevirmişler burda.

Hatta orda biraz mırın kırın etsen para bile almadan verirler belki.

• Bu birazcık alacağınız plakaya şehre vs bağlı mesela istanbul gibi bir yerde gs fb bjk plaka almak için baya para dökmelisiz. 68 anl çok olmasa gerek maksimum 200 lira gibi bir fiyata alırsınız diye düşünüyorum. Aldıktan sonra ekstra bir algı vergi yok. Vergi olanlar şirketlerin aldığı gibi atıyorum 34 donanımhaber 001 gibi mavi plakalar.

• aksaray'da 3 harfli plaka var mı ?
    benim bildiğin kadarıyla 2 harfli seriler bitmeden 3 harfli plaka basılamıyor...
  • 34 ZFR xx plaka için 7500 tl civarında isteniyor, 34 ZEK XX, 34 ZEY XX gibi plakalar içinse 2-3bin tl'den söz ediyorlar, İstanbul dışında biraz daha uygun olabilir fiyatlar, ama isme özel olacağı için bir kaç bin lirayı gözden çıkarmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 28 Haziran 2015; 23:08:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

34 ZFR xx plaka için 7500 tl civarında isteniyor, 34 ZEK XX, 34 ZEY XX gibi plakalar içinse 2-3bin tl'den söz ediyorlar, İstanbul dışında biraz daha uygun olabilir fiyatlar, ama isme özel olacağı için bir kaç bin lirayı gözden çıkarmalısınız.
    7500 nedir ya direkt soygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Biperva_ -- 29 Haziran 2015; 13:34:42 >
  • Benim bir tanıdık 4000 verdi yeni

• quote:

ANL derken?

ben anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

quote:

ANL derken?

ben anladım

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    adamın alacağı varsa da almaz artık o plakayı
  • 3 harfli plakaya geçilmediyse vermeyebilirler. EK olarak sonundaki sayı fark etmez bana sadece harf lazım derseniz yine düşüyor sanırım fiyat
  • Aksarayda iki harf bitmedi. 3 harf veremiyorlar. En son durum ne bilmiyorum ancak l harfine geçilmemiştir bile

• Merhaba hemşerim, Aksaray'a en son gittiğimde 2 harfli plaka vardı 3 harfli plakaya sanırım geçilmedi. 3 harfli plaka için verilen para cebe gitmiyor, polislerin Vakfına gidiyor. Meslektaşlarının düğüne çiçek, çeyrek altın olarak geri dönüyor

Ek bilgi olarak yazayim XX ALP YY olan plakaya 12000 bin ödendi.

• Peki mesela bir ilde (samsun) 3 harfliye yeni geçti şu an AC- VEYA AD- gibi birşey benim sormak istediğim AHP gibi daha çıkmamış bir plaka alınabilir mi Hye gelmedi daha samsun

• Arkadaşlar özel plaka alırken ikametgah sorunu olmuyor mu? Trafik parayı verirsen hallediyor mu?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.