Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam anca 1400-1500 arasına alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziqqler Z kullanıcısına yanıt

Hocam çözümü buldum. Kredi kartı yurt dışına kapalıysa böyle oluyor

• yurtdışına açık hocam 4-5 tane kartla denedim olmuyor maalesef alamayacağım galiba

• ziqqler Z kullanıcısına yanıt

Farklı bir browser deneyin belki o şekilde olur

• İpad 8. Nesil 32 gb 1 haftalık açılmamış kutu var elimde beyler ilgilenen varsa 3000 kargo dahil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4. Nesil İPad Air 64 GB Ankara Kentpark Mediamarkt dan aldım. Son 1 adet cihaz mevcut arkadaşlar eğitim indirim ile 5339 TL ye geldi 6 ya kadar bölüyorlar...

• Arkadaşlar birşey soracağım. Şimdi apple airpods ve ipad e ayrı ayrı fatura kesiyor. Airpods a satış fiyatı üzerinden ipad e ise indirimli olarak kesiyor. Ama teslim tarihleri çok farklı. Şimdi airpods u iade etsek ipad siparişini de mi iptal ederler? Ya da ipad i iade ettiğimizde airpods u da istiyorlar mı? İşlerine gelmez airpodsu almak ama süreci merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar birşey soracağım. Şimdi apple airpods ve ipad e ayrı ayrı fatura kesiyor. Airpods a satış fiyatı üzerinden ipad e ise indirimli olarak kesiyor. Ama teslim tarihleri çok farklı. Şimdi airpods u iade etsek ipad siparişini de mi iptal ederler? Ya da ipad i iade ettiğimizde airpods u da istiyorlar mı? İşlerine gelmez airpodsu almak ama süreci merak ettim.

Ben bunu sormuştum müşteri hizmetlerine, kampanyalı ürünler sadece birlikte iade edilebiliyormuş.

• xweser X kullanıcısına yanıt

aynen öyle. ipad + airpods kampanyası birlikte. yani ikisinden birini ayrı olarak veremezsiniz öyle bi durumda ikisini de isteyeceklerdir.

• O zaman airpods tesliminden sonraki 14 günlük iade süresi geçerli değil. Çünkü airpods çok erken geliyor. İpadi teslim aldıktan sonra 14 günlük süre içinde ikisi de iade edilebilir. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Airpods veya diğer aksesuarların iPad'den çok önce geldiğinin farkındalar bu yüzden iade gibi durumlarda iPad'in geliş süresini baz alıp müşteriyi mağdur etmeyeceklerini söylemişlerdi.

• sağolun hocam keşke apple ürünlerinde biraz daha stok gönderse ülkemize.İstisnasız bütün ürünlerinde 2 ay bekliyoruz yeni çıktığında

• Troystore üzerinde ipad pro 3.nesil ciddi bir indirim vardı. Anında yok ettiler ölücü arkadaşlar. 1 tb olan hiç durmadı

• Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Bu indirimleri görünce normal zamanda alınan ürünlerde ne kadar kazık yediğimizi daha iyi anlıyorum

• Troystore 1tb 3.nesil 12.9 ipad proyu 7999tl den satisa koydu ve dakikalar icinde tukendi vay arkadas..

• Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Neydi fiyatlar hocam?

• allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Pro 3.nesil 1 Tb 7999. 512 GB 7499 tl bence çok iyiydi fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

4. Nesil İPad Air 64 GB Ankara Kentpark Mediamarkt dan aldım. Son 1 adet cihaz mevcut arkadaşlar eğitim indirim ile 5339 TL ye geldi 6 ya kadar bölüyorlar...

İnternet mağazasından eğitim indirimi alma şansımız yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Pro 3.nesil 1 Tb 7999. 512 GB 7499 tl bence çok iyiydi fiyatlar.

Bunlar mi firsat, tl'nin degeri kalmamis gercekten.

• gecen gunde indirime girdi 2 saate bitmedi

bu sefer stok azdir hemen bitmis iyi fırsatti ve bir daha gelmez stok bitirdiler

12.9 ipad 3. 8.000 tl süper 🥳

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.