Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vakkoboys , Akelei , Akelei , cekabu , Mortuuus Daha Az
5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 20 Misafir (15 Mobil) - 5 Masaüstü20 Mobil12 Android
5 sn
3.485
Cevap
274
Favori
329.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 33 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1086
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 274
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burak335 (66 mesaj) xweser (55 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) Sleepwake33 (41 mesaj) catik (40 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (809 mesaj) Mobil (1111 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (221 mesaj) Uygulama (630 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Malum sitede ilan bile açılmış. Çok sevimsiz hal alıyor memleket.

Keşke böyle konularda sadece kullanmak isteyen ihtiyacı olanlar alabilse ben o amaçla açmıştım konuyu ama al-satçılar çok fazla sıcak fırsatlarda. Üzüldüm açıkcası öğrenci vs ihtiyacı olan varsa böyle profesyonel iş yapmak isteyen biri varsa alamadıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 29 Ekim 2020; 18:20:47 >
    |
    |

Eğer 2 gün yaptılarsa , azar azar sunuyorlar piyasaya ki bence işletme mantığına uygun olarak ara ara indirim yapmak daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: losthell

Troy aynı indirimi dün de yapmamış mıydı? Beni mi yanlış hatırlıyorum?

Eğer 2 gün yaptılarsa , azar azar sunuyorlar piyasaya ki bence işletme mantığına uygun olarak ara ara indirim yapmak daha mantıklı.

Hocam salı günü de yapmıştı ama çok kişinin haberi yoktu ve sabah 10-12 arasıydı sadece stoklar bitmemişti. Bu sefer ayrı konu açılınca hemen bitti tüm stoklar 5 dakikada bitti. Bu 3. nesil üretimi durdu ellerindeki stokları bitirmek için sunduklarını düşünüyorum bu fiyattan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 29 Ekim 2020; 19:6:17 >
    |
    |

Önce kim atlayacak derken senmi atladın sence adama 1850 ye gerçekten satacak olsam burdanmı yazarım pm mi atarım okudunmu adam kaçpara verebilirim demiş 😃
    Gel sana 1900 e vereyim hemen atlaman lazım 1900 e gel jelatini üzerinde gel gözümü açtınız artık 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ekim 2020; 19:25:48 >
    |
    |
    Mortuuus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3740 Mesaj

Yaptığın kar ile psikoloğa gideceksen alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG 32GK850G-B | Logitech G710+ | SteelSeries Rival 710
Reklamlar
Radyo Dinle
SEO
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.