Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
839.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3.nesil ilk çıktığı zamanda en düşük paket sanırım 128 gb olan wifi 7400 lira idi. Şu an TL dolar ortada iken fiyat bence iyi. Zaten anında tükenmesi belli ediyor fiyatı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • phatgit P kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen olmuyordur hocam ama bir sorun isterseniz. Çünkü öğrenci belgesini onay için sisteme yükledi satış elemanı, 25 dk onay bekledim.

• Malum sitede ilan bile açılmış. Çok sevimsiz hal alıyor memleket.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Noldu alırken 1400 satarken 1850. İkinci el ürün sonuçta nasıl o fiyata satarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Malum sitede ilan bile açılmış. Çok sevimsiz hal alıyor memleket.

Keşke böyle konularda sadece kullanmak isteyen ihtiyacı olanlar alabilse ben o amaçla açmıştım konuyu ama al-satçılar çok fazla sıcak fırsatlarda. Üzüldüm açıkcası öğrenci vs ihtiyacı olan varsa böyle profesyonel iş yapmak isteyen biri varsa alamadıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 29 Ekim 2020; 18:20:47 >
  • Troy aynı indirimi dün de yapmamış mıydı? Beni mi yanlış hatırlıyorum?

Eğer 2 gün yaptılarsa , azar azar sunuyorlar piyasaya ki bence işletme mantığına uygun olarak ara ara indirim yapmak daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Troy aynı indirimi dün de yapmamış mıydı? Beni mi yanlış hatırlıyorum?

Eğer 2 gün yaptılarsa , azar azar sunuyorlar piyasaya ki bence işletme mantığına uygun olarak ara ara indirim yapmak daha mantıklı.

Hocam salı günü de yapmıştı ama çok kişinin haberi yoktu ve sabah 10-12 arasıydı sadece stoklar bitmemişti. Bu sefer ayrı konu açılınca hemen bitti tüm stoklar 5 dakikada bitti. Bu 3. nesil üretimi durdu ellerindeki stokları bitirmek için sunduklarını düşünüyorum bu fiyattan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 29 Ekim 2020; 19:6:17 >
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Önce kim atlayacak derken senmi atladın sence adama 1850 ye gerçekten satacak olsam burdanmı yazarım pm mi atarım okudunmu adam kaçpara verebilirim demiş 😃
    Gel sana 1900 e vereyim hemen atlaman lazım 1900 e gel jelatini üzerinde gel gözümü açtınız artık 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ekim 2020; 19:25:48 >
  • Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt

Hocam gerçekten ihtiyacı olan bu konu içinde geziyor. 1 haftadır hergün saatte bir kontrol ediyorum. Sıcak fırsatlarda ayrı konu açarsan al-satçıların eline düşeceğini bilmen lazımdı. Alamadık inş. Bidaha yaparlar

• @ziqqler Kötü bir niyetle açmadım zaten öyle bir niyetim olsa kendim 3 tane uzay grisi 3 tanede gümüş rengi alıp sarı sitede satardım buna fırsatım vardı. Kaldı ki bu konuda sıcak fırsatların en popüler konusu 336.376 görüntülenme sayısına bakabilirsiniz ve aynı zamanda forumun iPad bölümünde de gözüküyor bu konu. Bende salı günü yaptıkları aynı fırsattan sonra firmaya mail attım ve aradım takipte kalın tekrar kampanya açacağız dediler sizin gibi sürekli kontrol etmeye başladım. Malum uzaktan eğitim dönemi ihtiyacı olanların alması için açtım konuyu. İsterseniz yarın sabahtan arayın tekrar öğrenin iptal eden falan varsa rica edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 29 Ekim 2020; 21:21:55 >
  • Pro düşünenler için güzel fırsat. Normal kullanıcılara fazla gelir. İpad 8 günlük kullanım için çok ideal. Oyun, çizim, program işleri VS kullanılacaksa Pro alınabilir.

• iPad 11 pro 128gb kulaklıkla birlikte 7.199 kararsız kaldım alıp almamak konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: HrTomK

iPad 11 pro 128gb kulaklıkla birlikte 7.199 kararsız kaldım alıp almamak konusunda

Herkes aynı durumda.Keşke kampanya bir ay daha uzasada sağlıklı karar versek

• Usta-74 kullanıcısına yanıt

Kulaklık olmasa ya da direk ikisinde de olsa air 4 harika olur ama nispeten az farkla pro alınabiliyorken pro alınmalı bence. İleriye yatırım

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Airpodsu kullandıysanız normalde 2.499 öğrenci 2.300 lerde bi fiyatı olması lazım iade tutarından bu rakam alınıp kalan miktar iade ediliyor da olabilir

• Ipad pro 128gb 11" wi-fi + Apple Pencil 2 + Airpods Pro var kargo kutusu dahi açılmamış arayan varsa ulaşsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ImMaster

Airpodsu kullandıysanız normalde 2.499 öğrenci 2.300 lerde bi fiyatı olması lazım iade tutarından bu rakam alınıp kalan miktar iade ediliyor da olabilir

Airpods, ipadin yanında hediye olarak veriliyor. Airpodsu iade ettiğinizde hiçbir ücret iadesi olmaz, zaten alırken de istemiyorum seçeneği mevcut. iPadi iade ederseniz, airpods ücreti kesilerek iade edilir ki zaten faturası ona göre kesiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Pro düşünenler için güzel fırsat. Normal kullanıcılara fazla gelir. İpad 8 günlük kullanım için çok ideal. Oyun, çizim, program işleri VS kullanılacaksa Pro alınabilir.

Hocam 32 gb artık yetmiyor. iPad pronun yanında airpodsu satınca, cihaz ortalama 6.500 TL'ye geliyor.

Şimdi şöyle kaba taslak hesap yapalım,

128 GB ipad öğrenci indirimiyle 3.819,05 TL TL'ye alınabiliyor.

64 Gb air 4 öğrenci indirimiyle 5.364,08 TL'ye alınabiliyor.

8.nesil ipade 3.819,05 TL vereceğime 64 gb air 4, 5.364,08 TL veririm daha iyi. İmkanı olan pro alsın tabi ki :)

Hafıza sorun değilse 32 Gb iPad f/p olarak en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 29 Ekim 2020; 23:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HrTomK

iPad 11 pro 128gb kulaklıkla birlikte 7.199 kararsız kaldım alıp almamak konusunda

Hocam kredi kartıyla al 3 ay erteleme yap, bu süreçte kullan memnun kalmazsan zaten en kötü 6800-7000 TL civarı satarsın hem de kulaklıksız. (Dolar zammı gelirse işler değişir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 29 Ekim 2020; 23:23:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Hocam kredi kartıyla al 3 ay erteleme yap, bu süreçte kullan memnun kalmazsan zaten en kötü 6800-7000 TL civarı satarsın hem de kulaklıksız. (Dolar zammı gelirse işler değişir.)

Alıntıları Göster

nasıl 3 ay erteleme yapılıyor

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.