Binbaşı
19 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 119 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sevgili dostlar, sony a6000+zhiyun crane plus sahibiyim şu an mevcutta 50mm sony oss lens kullanıyorum fakat croplu gövde olduğu için açı çok dar kalıyor, genelde açık alanlarda ve indoor video çekimleri için hangi lensi tavsiye edersiniz?

Autofocus hızı ve keskinliği açısından sigma 30mm f1.4 düşünüyorum ancak sizlerin görüşü nasıl olur?
bir yandan da sigma 16mm'de kafamı kurcalıyor.. kararsız kaldım desteğinizi rica ediyorum.
Merhaba arkadaşlar,

bende Lenovo Legion Y520-15IKBN Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Freedos 15.6" FHD laptop var, bu modele aşağıdaki ssd'yi alsam takabilir miyim uyumlu çalışır mı?

Samsung Ssd 860 Evo Sata Iii 2.5 Inç 500Gb
Arkadaşlar bugun malesef aracimi otopark otomatik kapisinda bulunan metal aksama surttum ve resimdeki gibi hasarim var, kaskom bulunuyor sizce nasil bir yol izleyeyim?

Merhaba Arkadaşlar,

Pre order veya kutulu cod ww2 alanlara öncelikle hayirli olsun :)

Bu oyunu hep beraber oynamak icin multiplayer toplulugu kurmaya ve oyunu beraber oynamaya ne dersiniz?

Birbirimizi psn'den ekleyip bu oyunu oynamak icin psn nicklerimizi bu baslik altinda paylasabiliriz.

Psn: ilker1ng

Herkese keyifli oyunlar.

Edit: arkadaşlar tag kismina DH yazarsaniz çok şık olur;)
Arkadaşlar selamlar,

make up shopping ve lifestyle üzerine bir kanal kuracağım ekipmanım

Nikon D90
Sjcam M20
Iphone 7
Zoom H1
Yongnuo yn1410
Hama Tripod
Gorilla pod

indoor çekim olacağı için gün ışığı ve led ampüllerden de yararlanacağım.

bu ekipmanlarla yola çıksam giriş seviyesi için ne dersiniz, fikirleriniz ne olur..
gittigidiyorda yuzde 5 indirimle 1566 tl ne diyorsunuz alayim mi? Beklentim ofis video internet ofis ve bazi kasmayan uygulamalar ne dersiniz?
Merhaba arkadaşlar interneti baştan aşağı aradım ancak bir türlü bulamadım, var böyle tipler diye bir kanal var herhangi bir fotoğrafa yüzünü ön kamerayla çekip seslendirme yapıyor.

bu uygulamanın adı ismi cismi nedir bilen varsa lütfen cevaplasın :)
Arkadaslar 2012 model 1.4 lt 41binde otomatik vites yeni aveo sedan icin 32bin tl isteniyor.

Aracin sol tarafında surtme var mini onarimla giderilecek bir şey.

Muayne mayis 2017'de..

Bu arac icin 32bin tl verilir mi bana acil gorusleriniz lazim.

Saygılar
Arkadaslar merhabalar

Subat ayinda spor salonunda kardiyo yapmaya basladim 117.7 kg ile start verdim bugun 107.1 kg'yim.

Programim

30 dk kosu yuruyus karisik hitt kardiyo
10 dk merdiven
10 dk bisiklet
10 dk side band

Kas bölgelerini calisacagim zaman

10 dk yuruyus kosu
10 dk merdiven
10 dk bisiklet yapip kas bölgelerine geciyorum.

Eklemek istediginiz düzeltilmesi gereken yer varmi?

Bu sekilde devam etmelimiyim

Yas 32
boy 189cm
Arkadaşlar Merhaba,

Babama REEDER A7iM QUAD CORE ürününü almayı düşünüyorum, kullanım genelde basit oyunlarda olacak sudoku, candy crush vb...

bunun dışında webte gezinme haber okuma gibi işlemler yapacak fiyatı şu anda 199 tl bu tablet alınır mı?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım: arsonistanbul (Demon's Souls) , anubis2005 (Eyepet oyun takası) , zizy (oyun takası), yesilormancini (oyun takası), J_Constantine (xbox satışı) Cry Of Cyrus (Playstation 3 satışı) sanat7 (ps3 oyun satışı) ibolution2 (Lost Planet2 alımı) ve hatırlayamadıklarım hepsiyle sorunsuz alışverişlerimiz oldu.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.970
İkinci El Bölümü Mesajları: 573
Konularının görüntülenme sayısı: 223.627 (Bu ay: 392)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 529 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.