Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adamın söylediğinde ne anormallik var 1400 tlye airpods pro satan varsa alırım demiş? Bende bak sahibindendeki çakalların ağız kokusunu çekeceğime gider sıfır alır üzerine puan iade daha uyguna getiririm birde taksit yaparım dedim
    Evet biz bukadar akıllıyız malın değerini iyi bilir gereğinden fazla para vermeyiz ama 2. Elcilerden daha akıllı olamayız adamlar 2. El malı açılmasa bile benim için 2. Eldir! Sıfırdan daha pahallı satabikeceğini sanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Adamın söylediğinde ne anormallik var 1400 tlye airpods pro satan varsa alırım demiş? Bende bak sahibindendeki çakalların ağız kokusunu çekeceğime gider sıfır alır üzerine puan iade daha uyguna getiririm birde taksit yaparım dedim
    Evet biz bukadar akıllıyız malın değerini iyi bilir gereğinden fazla para vermeyiz ama 2. Elcilerden daha akıllı olamayız adamlar 2. El malı açılmasa bile benim için 2. Eldir! Sıfırdan daha pahallı satabikeceğini sanıyor

Hocam ne boşboş yazıyorsnz zamdan önce aldığınız fiyatı paylaşıp ?

1400 e Varsa atın link sebeplensin donanımhaber camiası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydınvag -- 29 Ekim 2020; 9:27:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydınvag A kullanıcısına yanıt
    Dün alındı altındaki diğer ürünlerin fiyatlarına bakarsan anlarsın zaten hocam bu durumda asıl boş yapan sen oluyorsun yok hala ikna olmadıysan spariş tarihinide atayım anlamadan dinlemeden atlarsan rezil olursun kardeşim

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    1400'e satan bir kişi bile çıkmaz. 900₺ fark ödeyip 1400'e niye size versin? Gider Airpods 2 alır, 800₺'ye aynı gün içerisinde çok ama çok rahat satar. 300₺ fazla gelir elde eder.
    Atılan Turkcell görseli zam öncesi fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11" için kaliteli iyi bir ekran koruyucusu arıyorum hala. Tavsiyesi olan ya da önerebilecek olan var mıdır?

• quote:

Dün alındı altındaki diğer ürünlerin fiyatlarına bakarsan anlarsın zaten hocam bu durumda asıl boş yapan sen oluyorsun yok hala ikna olmadıysan spariş tarihinide atayım anlamadan dinlemeden atlarsan rezil olursun kardeşim

kendin diyorsun dün alındı...

dün dünde kaldı bugün varmı ?

Bişey yazmasanda olurdu hocam😃

• Bigeran kullanıcısına yanıt
    Bana oldu 1 gün sonra düzeldi hocam.

• Ipad pro 128gb 11" wi-fi + Apple Pencil 2 + Airpods Pro var kargo kutusu dahi açılmamış arayan varsa ulaşsın

• quote:

Üyenin hangi kampanyadan satın alınan ürünü kaç paraya almak istediğini kavrayın, yazdıklarımı tekrar okuyun ve idrak edin sonra tekrar yazın.

ek1: apple.com üzerinden sorgulanabilen faturalı jelatininde ürünü 2. el diye algı oluşturup ölü fiyatına almaya çalışarak çakallığı kim yapıyor bu da donanım haber üyelerinin takdirinde olsun.

ek 2: donanım haber ölücüleri yüzünden forumdan banlanmak istemiyorum mesajımdan ki bazı kısımları yumuşattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 29 Ekim 2020; 10:49:29 >

• Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt

En komigide hic acilmamis jelatinli kutulu urun 2. el olurmus ahahahahah iyi guldum sabah sabah  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzuLA -- 29 Ekim 2020; 10:38:5 >
  • İnternet sitesinden almaya çalışınca iki kredi kartını da reddediyor?

•••2717 kartınızla yapmak istediğiniz ödeme için onay alınamadı" uyarısı alıyorum çözüm ne

• Bankanız ile görüşün. Ayrıca kart ayarlarına baktınız mı? İnternet alışverişi açık mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Bankanız ile görüşün. Ayrıca kart ayarlarına baktınız mı? İnternet alışverişi açık mı?

Evet açık hocam 2'si de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScbuLive94 -- 29 Ekim 2020; 10:54:0 >
  • Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Tanımadığın eline keş para sayacağın bir adamda mal 1500 tl türkcelldede taksitle 1500 tl senin kadar akıllı olmadığım için türkcellden aldım aklıma tüküreyim 😃
    Sen sıfır arabayıda galeriden alıyorsundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ekim 2020; 11:0:13 >
  • quote:

Tanımadığın eline keş para sayacağın bir adamda mal 1500 tl türkcelldede taksitle 1500 tl senin kadar akıllı olmadığım için türkcellden aldım aklıma tüküreyim 😃
    Sen sıfır arabayıda galeriden alıyorsundur

Tarih yazıyorsun hocam 1500 e nerde satılıyor....

bizim arkadaşta 1000 tl ye iphone 11 aldı...

yapılan bir kampanya adet sayısı 10 değil o fiyattan ben 100 tane almayada hazırım.. hani nerde ?

Geçen hafta n11 de 1450 ye750 tane satılmadımı hocam
    Dünde türkcell sattı yine olacak burda takılmanın amacı ne sen git 2500 e spariş ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ekim 2020; 11:48:30 >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Ah be yakalayamadım :(

• Hocam bende de oldu. Kredi kartı taksit yapmıyor diye farklı kredi kartı bilgisi girdim. Hata verdi. Sonra *** şeklinde gözüküyordu kart bilgisi ve ccv kodu, onları silip tekrar yazdım oldu.

• cekabu kullanıcısına yanıt

hocam tam olarak nasıl oldu bir türlü olmuyor bende

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.