Teğmen
12 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Tekrar 300₺ altina dusmus, degerlendirmek isteyenler bakabilirler...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8b/a7/39/8ba73941482fc454be79d71f452841f8.jpeg&t=0&width=480&text=1
Dun itibariyle yillardir kullanmakta oldugum Turkcell hattimi yuksek fiyat politikasi nedeniyle Turk Telekom taraftar hattina tasimis bulunmaktayim.
Tarife olarak 19₺/ay olan taraftari costuran 3gb paketine gectim.
Hattim acildikdiktan sonra online islem uygulamasini indirerek mevcut durumu ve kullanim haklarimi kontrol etmek istedim.
Bir de ne goreyim...
12 ay boyunca kampanyali fiyattan faydalanmam gerekirken (buna 12 fatura donemi de denebilir) 11 ay gibi kullanim suremin kaldigini farkettim.
25.02.2019 tarihinde acilan hattimin fatura kesim tarihi 26.02.2019 tarihi olarak gozukuyor. Tabi benden 1 gunluk fatura bedeli tahsil edecekler ancak ben bu tarifeden 1 ay faydalanmis olarak gozukecegim.
Musteri hizmetleri ile ne kadar gorustuysem de bir sonuc alamadim.
Bugun acilan hattin yarin fatura kesimi mi olur??
Kendilerince 12 ay taahhut ile musteri cekip 11 ay faydalandiriyorlar.
Bu sekilde numara tasiyip ayni durum ile karsilasan var mi, yoksa bana mi denk geldi bilmiyorum ama bu durum bildiginiz sark kurnazligi!!!

Konunun sicak firsat olmadigini biliyorum ancak sicak firsatlarda bu numara tasima konulari oluyor. Herkes tarafindan gorulebilmesi icin buraya yazdim.

Arkadaşlar merhaba.
GT6'yı yeni aldım, oyunu açtığımda bir güncellemedir aldı başını gitti. Nihayet hepsi tamamlandı kuruluma geçti fakat kurulum sonunda hata alıyorum ve sistem yeniden başladığında tekrar kurulum sayfasına gelip tekrar hata ile sonuçlanıyor. Webden olabildiğince araştırdım ancak soruna çözüm olabilecek bir ley bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Arkadaslar evime internet baglatmak istiyorum. Aylik yaklasik kullanimimin 50 gb civari olacagini dusunuyorum. Fiyat/performans baz alindiginda hangi kampanyalari tavsiye edersiniz?
Arkadaslar bugun Kipa'da gordum. Kafa bantli Creative HQ-1450 19,90 TL'den satiliyor. Turkiye genelinde olabilir. Performans acisindan tatminkar. Faydalanmak isteyenlere
Arkadaslar aranizda ekran kirpilma sorunu yasayanlar var mi? bunun bir cozumu var mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.529
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 25.415 (Bu ay: 293)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.092 (Bu hafta: 15)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.