Şimdi Ara

App store rezilliği videolu (Türknet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evime gelen internet 20-30mbps arası.Fakat ne hikmetse indirmeler ultra yavaş.İptv 10 sn de bir donuyor.13mbps türk telekom internetin de donmayan iptv.Çektiğim video da modemin yanındayım hemen.Online oyunlar da ping 250ms lerde.Bu işlerden az buçuk anlarım.Kablosuz ağ ayarlarını felan gayet iyi yaptım.İptv izlerken kabloyla bağlanıyorum ama yine aynı.Tahattüt olmayan iss öneriniz var mıdır türkneti kapıttıracağım.Buyrun link:https://youtu.be/o81EGMv5qYQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godric1461 -- 29 Ekim 2018; 23:55:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Netspeed e geçebilirsin vodafone da 3 ay cayma bedeli yok onuda deneyebilirsin

• Türk Telekom altyapısını kullanan Millenicom u ve Oris Telekom u deneyebilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunu TurkNet Kullanıcıları Platformu adlı Facebook sayfası üzerinden dile getirirseniz daha çabuk çözüme kavuşacağını düşünüyorum. Ek çözümlerden birisi de statik ip ile deneme yaparak ping sürelerinizi ölçmek olacaktır. Gayrettepe nin (yurt dışı çıkış noktası) şu sıralarda çıkışlar konusunda sorun yarattığına dair Turknet tarafından kabul edilen bir sorun mevcut. İlk günden beri bu problemi yaşıyorsanız düzelmesi için beklemek yerine başka iss ye geçmenizi mantıklı bulurken son zamanlarda yaşamaya başladıysanız en azından bir veya iki hafta bekleyip buradaki çalışan ile sorunu gidermeye çalışabilirsiniz.
  • Kapattır gitsin

• Hız testi yaptığında 20 mbps hız alabiliyor musun şu an

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Hız alıyorum fakat apple store download ve iptv rezalet yani.
  • king56 K kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapacam hocam
  • Turknet rezaletlerinin ana konusu vardı

• Rezalet puanım 9/10

• Bide testmy.net sitesinden yap ( yurt dışı sunucu testi ) bide fast.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • king56 K kullanıcısına yanıt
    bencede
  • Güncelle tuşuna bastıkdan sonra videonun donduğunu sandım.
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    Çekmeye devam etseydim 1 saat sürecekti valla.

• türknet pişmanlıktır

• Mastertheweb M kullanıcısına yanıt
    Öyle valla 100mbps verse nolcak ping olduktan sonra.

• iptv'de qos priority ayarlaması lazım, bazı modemlerle yapılabiliyor ya da suyun başından isp bi şekilde akışı önceliklendirebiliyodur.
    turknette yok bu. yoksa tüm akış önce tvye sonra oyuna gider oyunda ping patlar, ya da her ikisine de gitmeye çalışır hepsi kilitlenir.
    insanların teknik bilgi yetersizliğinden atıp tutması konuya yorum üstüne yorum gelmesi falan deli ediyor beni, yani karbonmonoksidin dna zincirini parçalamasını kahvehanede tartışmaktan farksız.
  • tweenietomatoes kullanıcısına yanıt
    Şuan misafirlikteyim ve hız testi sonucu 7.8mbps hızı olan bir internet ile iptv yi donmadan izliyorum.Üstelik iptv açıklen vainglory oynuyorum pingsiz.Kalsın türknetin 35mbps interneti lanet olsun !

• türknetle alakası yok durumun bence cehaletine yan dicem sinirlencen fan boy falan dicen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.