Şimdi Ara

AOC 24' 24G2U 144Hz 1ms - 999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
7
Favori
28.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/

AOC 24" 24G2U 144Hz 1ms - 999 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 23 Kasım 2019; 14:52:22 >

• Belli ki itopya ekibi güzel oynuyor oyunu.

Şahsi düşüncem girilen bu stok sayılarının ve hızlı bir şekilde yapılan stok düşüşlerinin amacı müşteriyi ürün kaçıyor hemen almalıyım psikolojisine sokmak. Ayrıca etik tarafını bir köşeye bırakırsak çok mantıklı bir hareket olduğunu düşünüyorum.
    İtopya'nın genel indirim konusundaki arkadaşlara göre ürünlerin çoğu temiz çıktı, ben çok önyargılıydım İtopya ve bu ürün hakkında ama benimki de temiz çıktı. Kargo çok geç geliyo ilgilenmiyolar falan diyolardı İtopya hakkında ama 3 günde geldi bu yoğunlukta hem de. Telegramdaki gruba giren ilk 3-5 kişiden biriydim ama çıktım çünkü monitör hariç herşey konuşuluyodu. O gruptan adam akıllı bilgi çıkmaz hocam bişeylerden anladıklarını sanmıyorum 5-10 kişi haricinde.
    Arkadaşlar genel olarak bi özet geçeyim, cidden çok fazla araştırdım monitör için çünkü 4 adet alacaktım.

1080p 144hz özelliklerde AOC 24G2U'dan daha iyi bir 24" monitor yok, eger competitive csgo oynuyorum diyorsanız 1ms TN panel almanız lazım bunun haricinde ne yapacak olursanız olun, bu monitördan daha iyisini bulamazsınız.

27" monitör arayan arkadaslar da 1080p çözünürlüklü 27" monitör almak dogru değil. Fiyatlara aldanıp yönelmemenizde fayda var. Dizi, film izliyorum bunun icin alacam diyorsaniz birşey diyemem ama bunun için de TV almanız daha mantıklı.

Gamepower'in bütün ürünleri çöp, sadece kullanılabilir bir kulaklık çıkarmışlardı bir ara onun da fiyatini yükselttiler.

İnceleme okumak isterseniz de buradan bakabilir ve diger monitörlerle kıyaslayabilirsiniz. Puanı 10 üzerinden 9.7 (en iyi monitor inceleme sitesi)
    https://www.displayninja.com/aoc-24g2-review/
  • Site göçtü yaklaşık 3 haftadır beklediğim fırsat, alamazsam ağlarım.
  • çok mu iyi bu monitör?
  • Kargodan 2020 yılında falan gelir artık normal zamanda bile gelemiyorken bu yoğunlukta bekleyeceklere sabır dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtopyadan çok şikayet var ona göre alın.
  • lunhker kullanıcısına yanıt
    şuanda bu fiyata bu monitörle kıyaslanabilecek hiç bir monitör yok
  • lunhker kullanıcısına yanıt
    Acer olan TN panel, aoc IPS.
  • siteye girebilsek alacağızda site çöktü maalesef
  • siteye girilmiyor ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim bir monitör, site patladı girmiyor.
  • bu fiyata rakipsiz ihtiyacı olan kaçırmasın aynısı var bende
  • Stok 247 olmuş alan 3 kişi nasıl acaba, mağazadan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 21 Kasım 2019; 22:2:10 >
  • Zor bela alabildim, chrome yerine edge ile deneyin o şekilde alabildim.
  • Paylaşım için teşekkürler, bir süredir takip ediyordum kaptım bir adet :)

AOC 24" 24G2U 144Hz 1ms - 999 TL
  • Avon Barksdale kullanıcısına yanıt
    Ben de zor bela alabildim.Kargo ücreti ile birlikte 3 taksit yaptırınca 1052 tl ye geldi.
  • Yahu nasıl alabildiniz.
  • Alanlar nasıl aldı? Siteye hiç bir tarayıcıdan, telefon, bilgisayar fark etmeksizin giremiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.