Binbaşı
11 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 318 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bununla ilgili bir konu göremedim, indirimleri burada konuşabiliriz.

Bu akşam 20:00 da başlıyor.

28-29-30 Kasım Arası geçerli olacak.
https://www.incehesap.com/ince-cuma/

Merhaba, malum bugün yaşanan deprem nedeniyle bütün operatörler sınıfta kaldı lakin türk telekom şu saat olmasına rağmen halen sorunu çözemedi, türk telekom kullanıcısı olarak hattımı değiştirmeye karar verdim ve bir çok insanın da aynı şeyi düşündüğünü biliyorum, operatör ve tarife önerebilecek olanlar var mıdır ?

Mevcut tarifem

Türk telekom 10GB - 1000 DK - 1000 SMS - 36 TL

Ne önerebilirsiniz ?
35mbps 50gb aknli paket kullanmaktayım kota dolduğunda sözde hızımın 16 ya düşmesi gerekiyor fakat bu akşam internette aşırı ağırlık olması nedeniyle Farklı sitelerden yaptığım hız testleri aşağıda, bu konu hakkında yorumu olan var mıdır ?

Speedtest

fast.com

speedtest.net.in

www.hiztesti.com.tr

bandwidthplace.com

Son olarak idm den ulaşabildiğim maksimum hız aşağıda..
Herkese iyi forumlar yeni bir telefon alıcam ama iki model arasında kararsız kaldım arada 300 tl gibi bir rakam var lenovo a7000 600 tl, Xiaomi mi4 900 tl özellik olarak mi4 önde fakat sizce almaya değer mi ne diyorsunuz ? Karşılaştırmayı da atayım

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/4081-32400/lenovo-a7000_xiaomi-mi-4-4g/

Merhaba arkadaslar

Malumunuz 21 tane hd kanalımız oldu bende yeni bir uydu alıcısı almaya karar verdim bu ikisi arasında kaldım açıkcası uydu konusunda pek bilgim yok bu iki ürün arasında ne gibi farklar vardır

Hd black + mini yi 95 tl ye alabiliyorum

Next mini cool ise 108 tl ye alabiliyorum

hangisini almayalım gözle görülür bir fark hız vs olur mu ?

Bu arada sunuda sorayım bendeki televizyon 82 ekran hd ready yani 720p bu yayınlardan verim alabilir miyim ?
Saka la saka
Hafta içi yapılan idmanda Kazım tarafından sakatlanan Semih Kaya, Bursaspor'a karşı sahaya çıkmayacak.

Bu akşam deplasmanda Bursasspor'a karşı mücadele edecek olan Galatasaray'da, oynayıp oynayamayacağı merak edilen Semih Kaya'nın durumu belli oldu. Teknik Direktör Fatih Terim, hafta içi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan idman sırasında Kazım'la girdiği ikili mücadelede sakatlanan Semih Kaya, bu akşam sahada olmayacak.

Kaynak
Güle güle aslanım kollarını açıp bize doğru koşmanı her zaman özleyeceğiz

...
Hakkında
İlgi Alanları: Oem, K-Drama, Futbol
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turkcell
ISS
turknet
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Ekran Kartı
sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.730
İkinci El Bölümü Mesajları: 487
Konularının görüntülenme sayısı: 87.193 (Bu ay: 835)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.181 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.