Çavuş
11 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ikinciel bisiklet alıcamda kararsız kaldım seçenekler şunlar;

1- BTWİN 340 2016 model - 400 TL
2- SALCANO NG750 2017 MODEL - 400TL
3- ÜMİT SPARTAN 2018(SANIRIM) - 500 TL
4- Bianchi 226 rcx xlc -500TL

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

Almanya dan ithal kapanmama garantili orjinal sarj ve kulaklikli diyerek p20 lite 1600 tl ye satıyorlar
Sizce bu alınır mi ? Alınırsa eksi yönleri ne olur ?
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-huawei-p20-lite-mavi-renk-sifir-orjinal-kutulu-1599tl-628998863/detay
Merhaba arkadaşlar, güne çok kötü başladım ne yazıkki 1002 TL trafik cezası geldi.

Trafik Cezası Madde 46/2-e buda makas atma anlamına geliyor.Lakin trafikde tabancayla ateş ederek makas atanlar varken, garibanı buluyorlar anca.!

Döneceğim yeri son anda görüp, orta şeritden sağ şeride geçip kavşak değiştirdiğim için, sinyalde verdim ama manevralı bir dönüş olduğu için makastan ceza kesmişler. Ben buna itiraz etsem kazanabilirmiyim ? Lütfen yardım.
SİLİNSİN
Beyler kimlikte 9 sene önceki fotoğrafım var geçen sene sorun olamamıştı bu sene sıkıntı çıkarmı? Yasal olarak kimliğin 10 yıl süresi oluyormuş. Haliyle küçük gözüküyorum fotoğrafta
Merhaba dostlar. Ben eğitim hayatı boyunca başarısz olmuş bir kardeşinizim myo bile bitiremedim ve çalışma hayatına atıldığımda ki karşılaşmış olduğum zorluklar insanlara insan gibi davranmayan kişiler ile çalışmaktan yeterince ağzımın payını aldım.Neyse uzatmayacağım

Meslek lisesi mezunuyum alt yapım yok geçen sene ygs'den 240 felan aldım OBP puanıyla beraber 0 alt yapıyla. Şimdiki hedefim zaman çok kısa farkındayım bu sürede en doğru mantıklı herhangi bir YGS'den 270+ puan almak istiyorum sizlerden ricam nasıl bir yol izlemem gerekiyor nasıl çalışmam gerekiyor bu süre içerisinde zamanın kısalığının farkında olduğumdan affınıza sığınıyorum nasıl çalışmam gerektiğini bilmiyorum.Kısa süre içerisinde en mantıklı doğru sistemle nasıl çalışırım?. Çok Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
Arkadaşlar ne yazıkki çalışan motorda marşa bastım 3-4 saniye sürdü sanırım. olay şöyle gelişti. ışıklarda dururken yeşil yandıgında işe geç kalıcam diye hızlı kalkış yaparken aracı stop ettirdim. Tabi maglum hemen korna felan arkadan neyse panik oldum acele ettm biraz marşa bastım çalışmadı sandım müzik yüksek sesteydi sonra birda bastım sonra ne olduysa o ara motordaki o cızırtı cazırtı sesini(şanjuman dişlisi sıyırma sesi gibi) duymamla beynimden vurulmuşa döndüm. hemen elimi bıraktım. daha sonra eve geldigimde araç rolentide çalışırken kulagımı motora yaklaştırdım ve dinlemeye başladıgımda motor blogunun sag aralıgındaki boşluktan tıkırtılı bi çalışma sesi geliyordu.(rolenti sesinin haricinde) Bu ses marştan sonramı oldu öncesinde varmıydı emin değilim. yarın kayıt alıp yükliycem. hayır benim anlamadıgım ilk aracım 87 modeldi eskiden onda bile motor çalışırken ateşleme marş yapamıyordun korumalıydı.2015 model araçta nasıl olurda böyle bir önlem alınmaz hayretler içerisindeyim.Bu arada araç lpgli bu konu hakkında bilgisi olan acil yardım.yarın video eklencektir.
S.a arkadaşlar 2. el honda civic alma arefesindeyimde. Ankaradaki Honda Efe ve Bora Expertiz Raporu veriyormu ? Vermiyorsa Tavisiye edebileceğiniz yerler neresidir ?
Ankara içi 2010-2012 model yeni kasa olmıycak. Kazasız,Boyasız Km'si oynanmamış düşük km'li Araç arıyoruz. Mantıklı,Abartısız fiyatlarda aracını satmaya kararlı arkadaşlar özelden veya burdan mesaj atınız.
Selamun Aleyküm. Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 40-50 bin tl arası otomobil almayı düşünüyorum.Sizlerin tavsiyelerini almak istedim. Honda civic düşnüyordum bu aralar fiyatlar oldukça arttı.

Benim düşündüğüm araç Sedan Benzinli Manuel Vites ve 1.6 motor var aklımda.
Hakkında
Meslek: http://forum.donanimhaber.com
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 249
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 5.267 (Bu ay: 294)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 238 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.