Şimdi Ara

ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
86.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu konuyu daha önce esigara alımı yapmak için açmıştım uygun olsun diye sonra satış yapan yerin ürünleri hoş değil diye vazgeçmiştik.ben 10gün önce forumdan murat abinin tavsiyesiyle maltepe pazarından 80liraya ce9 modelini aldım yanında 2likitle beraber.kullandım denedim kardeşimede aldım onunki daha fazla duman ve doygunluk veriyordu.murat abi daha tecrübeli ve bana nasıl fazla verim alabileceğimi anlattı yaptım.sonuç olarak ego modellerinin hepsi aynı sistemmiş bunu anladım.herşey likit fitil ve tel sarımından ibaretmiş.dün yine murat abiyle amerikan pazarına gittik alt katta merdivenin tam karşısındaki dükkanda birçok çeşit sigara ve likit çok uygun fiyata satılıyo bunu yazmak istedim.ego ce9 modelini 60tl ce6modelini 50tl dediler likitlerde 10tl orjinal.sigaralar orjinalmi diye sormayın çin tabiki ama ben denedim kullandım söktüm inceledim hepsi aynı sistem.boşuna oraya buraya fazla para vermeyin.esigarayı alın eğer dumanı doygunluğu az geliyorsa youtubedan fitil ve tel sarımını izleyip normalde fitile 5-6kere yapılan tel sarımını 4e düşürün yada 2parça fitil yerine 3parça fitil koymaya çalışın hepsi bu.birde likitin nikotin oranını ben 18den az almıyorum sizde öyle yapın.ben 2tane almıştım ce6 ve ce9.çünkü şarjdayken içemiyorsunuz yedek batarya almanız gerekebiliyo.bataryaya 35tl dedi bende onun yerine 50tlye ce6 takım almak mantıklı geldiği için tam set aldım.hepinize pahalı ürünler yerine ce6 yada ce9 almanızı tavsiye ediyorum biraz kurcalayınca zaten zevkinize göre için sağlıyorsunuz.izmir cad amerikan pasajında altta gürbüz ticaret sakallı biri duruyo fiyatlarıda iyi likitlerde uygun.umarım yardımım dokunur.bu arada ilk 2gün zorlanabilirsiniz normal sigara hissini arayabilirsiniz.ben ozaman ardarda çektim esigaradan sıkışınca normal sigara içerim diye kendimi oyalayarak günü bitirdim.3.gün şarjsız kaldığımda normal sigara içtiğimde kaliteli bir sigara içerken adi bir sigaraya dönmüş gibi tat aldım.pis bi agız dil tadı ve pis koku hissettim.ve gün geçtikce esigaranın tadını daha fazla aldım.şuan esigara sanki nargile keyfi gibi keyif veriyor(likitim çikolatalı) ama bunu nasıl bırakırım bilmiyorum :) aynı şekilde kardeşimde zorlanmıştı.
    bu arada ilk günlerde dilimde kuruluk hissettim şuan yok.zannedersem çok çektiğim içindi yada ben alıştım o kuruluğa.ağzım kokmuyor o pis tat yok üstüm kokmuyor masrafım azaldı.çinliler sagolsun :)

NOT : ALTTA YAZILANLARIN HEPSİ DAHA ÖNCE TOPLU ALIM YAPMAK İÇİN AÇILAN KONUYA ARKADAŞLARIN YAZDIKLARIDIR.YENİ KONU AÇIP KİRLİLİK YAPMAMAK İÇİN KONUYU DEĞİŞTİRDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancetinnet -- 9 Nisan 2013; 4:37:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni yaz kargo yaparsın dostum
  • tamam hocam sen ben pmden yazan bir arkadaşta var 3 olduk.kardeşimede alcam 4 olduk.çevrenizde alacak olanlar varsa bilgilendirin ne kadar çok olursak okadar iyi :)

• Beni de yazarsanız sevinirim. Yalnız bir sorum olacak: paket içeriğinde, kartuş, atomizer, şarj cihazı gibi aparatlar da olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odinnn -- 13 Mart 2013; 10:05:40 >
  •  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT

UYARI !!!
    TÜTÜN ÜRÜNLERİNİN HEPSİ SAĞLIĞA ZARARLIDIR. ELEKTRONİK OLMASI HİÇ BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMEZ. EN AZINDAN BENİM NAZARIMDA

İlanı görünce paylaşayım dedim..

Resimdeki ürünü Almanya'dan getirttim. İlk günlerde pek sevdim denilemez ama sigaradan kurtulur veya azaltırım diyerek kullanmaya başladım.. Kullandığım dönemde 2 tüp bitirdim. Sanırım kutuda 3 tüp ve 3 ağızlık vardı. İlanı görmeden önce kutusuna kaldırıp çekmeceye atmıştım o da ayrı konu..

Kısaca;
    Nikotin tüpleri, nargilede olduğu gibi aromalı, meyveli..
    Ağızdan çıkan duman değil, buhar. Ama aynı duman gibi..

Sigarayı bıraktırır mı, zararı var mı ? gibi sorulara cevap veremeyeceğim. En iyisi hiç bir şekilde sigara kullanmamak..

Tüm insanlığın tütün vb. ürün kullanımından (elektronik ürünler dahil) kurtulması dileği ile..

• evet hocam haklısınız sonuçta buda nikotin.enazında ağız kokusu ve bıraktığı pis tadı elektronik sigarayla keser maddi olarakta bir yol bulurum amacıyla alıyorum.tabi bıraktırırsa mükemmel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: inanki

ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT  ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT

UYARI !!!
    TÜTÜN ÜRÜNLERİNİN HEPSİ SAĞLIĞA ZARARLIDIR. ELEKTRONİK OLMASI HİÇ BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMEZ. EN AZINDAN BENİM NAZARIMDA

İlanı görünce paylaşayım dedim..

Resimdeki ürünü Almanya'dan getirttim. İlk günlerde pek sevdim denilemez ama sigaradan kurtulur veya azaltırım diyerek kullanmaya başladım.. Kullandığım dönemde 2 tüp bitirdim. Sanırım kutuda 3 tüp ve 3 ağızlık vardı. İlanı görmeden önce kutusuna kaldırıp çekmeceye atmıştım o da ayrı konu..

Kısaca;
    Nikotin tüpleri, nargilede olduğu gibi aromalı, meyveli..
    Ağızdan çıkan duman değil, buhar. Ama aynı duman gibi..

Sigarayı bıraktırır mı, zararı var mı ? gibi sorulara cevap veremeyeceğim. En iyisi hiç bir şekilde sigara kullanmamak..

Tüm insanlığın tütün vb. ürün kullanımından (elektronik ürünler dahil) kurtulması dileği ile..

bırakmanızı sağladımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: odinnn

Beni de yazarsanız sevinirim. Yalnız bir sorum olacak: paket içeriğinde, kartuş, atomizer, şarj cihazı gibi aparatlar da olacak mı?

evet hocam olcak.5 kişi olduk 5 ortak arkadaş aranıyor :)

• Ne yazık ki hala kullanıyorum..

Bünye gerçek sigarayı arıyor, yalan yok.. Fakat kullandığım dönemde gerçek sigarayı az içtiğimi de belirtmem gerekiyor.

Uzun zamandır kullanmıyorum ama şimdi baktım bir tüp ve bir ağızlık kalmış.. Ağızlıklar yıkanıp kullanılabilir ama ben pek üstelemeden 1-2 kez kullanıp, attım..

Edit:

Bilgi amaçlı olarak;

Benim kullandığım cihaz:

-Ürün, orjinal Usb kablosu ile pc üzerinden şarj oluyor. (uyumlu aparat ile priz den de şarj olur diye düşünüyorum) Resimlerde gösterdim. Işık mavi olduğunda şarj olmuş demektir.

-Ağızlıklar ucunda kapağı var. İçerisine 2-3 damla (yeteri kadar) damlatıp-doldurup kapağı kapatıyorsun. Aynı ağızlığı tekrar kullanmak isterseniz (içindeki sıvı bittiği zaman) ağızlık kapağını açarken dikkat edin, uçları yırtılabiliyor (kenarlardan akmasın)

Bu illetten komple kurtulmak dileği ile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 13 Mart 2013; 17:54:17 >
  • anladım hocam

• TOPLU ALIM YAPMAK ISTEYEN ARKDASLAR NATURA MARKA E-SİGARA VE FLAVOUR ART MARKA LIKIT SATISI YAPILIR

0530 774 8008 NOLU NUMARADAN ULASABILIRSINIZ

RECEP OKUR
  • bende alabilirim fakat bu sigaranında görünümü aşırı kaba e-roll gibi dana kompakt bir model var orada acaba onun fiyatı ne olurmuş hiç sorabildinizmi
  • Bir faydası yok arkadaşlar boşuna paranızı kaptırmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar,
    Alman amlı diye satılanlarda Çin malı.
    Benim deneyimlerimde en önemli iki Nokta :
    1 . Pil passtrough özelliğine sahip değilse, mutlaka iki ürün veya iki pil almak gerekir.
    Ben enargile.net sitesinden aldım, onların pili passtrough, yani şarj ederken kullanıma devam edebiliyorsun.
    2 . Atomizer içindeki fitil ve rezistansı barındıran başlık kaliteli değilse yanık kokusu gelir veya duman yeterli gelmez. Ve önemli bir uyarıyı kimse yapmıyor!!! Başlığın ömrü 1-2 ay. en geç 2 ay sonra değiştirmek gerekiyor. Aksi taktirde rezistans etrafından zamanla kömürleşme oluşmakta ısınmadan dolayı. enargile.net sitesinde yedek atomizer başlığı satıyorlar. Ben 5 adet almıştım, sonuncuyu kullanıyorum, tekrar spariş edeceğim yakında.
  • reklam kokan hareketler bunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: draggar

bende alabilirim fakat bu sigaranında görünümü aşırı kaba e-roll gibi dana kompakt bir model var orada acaba onun fiyatı ne olurmuş hiç sorabildinizmi

hocam o kibar görünüyo ama onların yogunlugu ve doyuruculugu azmış oyüzden ce9u alalım diye açtım konuyu.birçogunda çekince az gelme ve ardarda çekme istegi oluyo normal sigara gibi kesmedigi için.ce9 onlara nazaran daha verimliymiş.konuştugum kişi ce6 kullanmış kesmemiş şuan ce9 kullanıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: hakancetinnet

quote:

Orijinalden alıntı: draggar

bende alabilirim fakat bu sigaranında görünümü aşırı kaba e-roll gibi dana kompakt bir model var orada acaba onun fiyatı ne olurmuş hiç sorabildinizmi

hocam o kibar görünüyo ama onların yogunlugu ve doyuruculugu azmış oyüzden ce9u alalım diye açtım konuyu.birçogunda çekince az gelme ve ardarda çekme istegi oluyo normal sigara gibi kesmedigi için.ce9 onlara nazaran daha verimliymiş.konuştugum kişi ce6 kullanmış kesmemiş şuan ce9 kullanıyo

olur hocam sen öyle diyorsan sıkıntı yok 20 kişi oldumu hele hiç sıkıntı yok.

şu çin malı alman malı konusuna gelince diğer arkadaşların mesajlarında olan; şahsen ben herhangi bir alman üretimi e sigara olduğunu düşünmüyorum. olsa olsa dizayn ve devre şeması gibi şeyler almanyada yapılmıştır ama üretim çindir yine.
  • haklısınız hocam.3liraya maliyet yerine kimse 30liraya üretmek istemez.çin heryeri avcuna aldı zaten bu konuda

• arkadaşlar bende alacağım tavsiye edebileceğiniz ürün hangisidir ??
  • arkadaşlar konu ne oldu bir sonuca vardımı alınıyormu alınmıyormu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.